Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Radare in Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/29752-radare-brasov.html)

kiry 29-06-09 01:09

Re: Radare in Brasov
 
cand m-am referit ca nu au trecut de stadiul de "proba" ma refeream ca nu trimit nimic. Cel putin eu unul nu am auzit pe nimeni sa primeasca amenda de la vreun radar pornit din cele mentionate de tine, cel putin eu am trecut pe lanaga ala din triaj cu ceva peste 100 de cel putin 5 ori, si inca nimic. E normal ca sunt "pornite" dar nu functioneaza tehnic, decat ca (,) consuma si ele ceva curent pe acolo, ca deah, asa se poarta la noi, chiar daca nu folosesc la ceva din punct de vedere tehnic, sa sperie barem :lol:

opkbv 11-10-09 22:00

Re: Radare in Brasov
 
grija la iesirea spre Stupini, mai mereu sta acolo, m'a prins azi, am ramas 3 luni fara permis

coman razvan 12-10-09 14:37

Re: Radare in Brasov
 
Cu cat te-a prins? Si zici acolo la peco, nu?

opkbv 12-10-09 16:55

Re: Radare in Brasov
 
cu 111, am franat de la 140 cat am putut cand mi'a dat un touareg flash'uri din fata...dar degeaba, asta este :)

e o benzinarie (nu mai stiu exact ce benzinarie), exact acolo era radaru, iar politia statea imediat dupa curba vis-a-vis de Elmas.

mare grija pe portiunea asta, e limita 50(stupini), desi ai impresia ca esti pe autostrada

Bigu 12-10-09 19:25

Re: Radare in Brasov
 
de simbata , de dimineata pana seara, radarul este pozitionat in stupini la : lukoil in parcare; langa piata agro(inainte de girator); La NUC (restaurantul) toate pt sensul de iesire si pe sensul de intrare: vulcanizare (imediat unde incep casele) , La Nuc, Agetaps, benzinaria MOL. grija mare ca este limita de 50

corynutzza 05-11-09 18:56

Re: Radare in Brasov
 
buna :) am si eu o intrebare...sunt mai noua prin oras...noaptea...sunt radare prin brasov? :D

Bigu 05-11-09 19:24

Re: Radare in Brasov
 
Dap! :)

corynutzza 05-11-09 19:30

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 2783367)
Dap! :)

unde anume...? asta era ideea :-P

Bigu 05-11-09 19:56

Re: Radare in Brasov
 
calea bucuresti, bdul saturn, bdul muncii in racadau, calea feldioarei in stupini, pe zizinului dupa pod, harmanului, 13decembrie , centrul civic, nu e o regula.....si nici ordine

corynutzza 05-11-09 19:58

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 2783447)
calea bucuresti, bdul saturn, bdul muncii in racadau, calea feldioarei in stupini, pe zizinului dupa pod, harmanului, 13decembrie , centrul civic, nu e o regula.....si nici ordine

multumesc mult :D :hug:

Bigu 05-11-09 20:04

Re: Radare in Brasov
 
Ideea e ca sa circuli regulamentar, e mai safe din toate punctele de vedere. Spor!

pjo_dorin 05-11-09 20:32

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 2783447)
calea bucuresti, bdul saturn, bdul muncii in racadau, calea feldioarei in stupini, pe zizinului dupa pod, harmanului, 13decembrie , centrul civic, nu e o regula.....si nici ordine

Eu nu prea am vazut radar dupa ora 21(noaptea) pe calea feldioarei si pe b-dul muncii spun asta pt.ca circul destul de des pe aceste drumuri.

pebbles 06-11-09 08:40

Re: Radare in Brasov
 
eu n-am văzut niciodată pe calea bucureşti după ora 22.00 dar parcă nici nu mi-aş forţa norocul

blondu_glf 2 06-11-09 11:29

Re: Radare in Brasov
 
pe calea bucuresti am lasat eu permisu cu 114(frana agresiva :lol: ) acum ceva timp......si stau acolo chiar foarte des noaptea

pebbles 06-11-09 11:47

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2 (Post 2784685)
pe calea bucuresti am lasat eu permisu cu 114(frana agresiva :lol: ) acum ceva timp......si stau acolo chiar foarte des noaptea

mai exact unde?


All times are GMT +2. The time now is 23:44.

- Copyright 2026 4Tuning