![]() |
Re: Radare in Brasov
cand m-am referit ca nu au trecut de stadiul de "proba" ma refeream ca nu trimit nimic. Cel putin eu unul nu am auzit pe nimeni sa primeasca amenda de la vreun radar pornit din cele mentionate de tine, cel putin eu am trecut pe lanaga ala din triaj cu ceva peste 100 de cel putin 5 ori, si inca nimic. E normal ca sunt "pornite" dar nu functioneaza tehnic, decat ca (,) consuma si ele ceva curent pe acolo, ca deah, asa se poarta la noi, chiar daca nu folosesc la ceva din punct de vedere tehnic, sa sperie barem :lol:
|
Re: Radare in Brasov
grija la iesirea spre Stupini, mai mereu sta acolo, m'a prins azi, am ramas 3 luni fara permis
|
Re: Radare in Brasov
Cu cat te-a prins? Si zici acolo la peco, nu?
|
Re: Radare in Brasov
cu 111, am franat de la 140 cat am putut cand mi'a dat un touareg flash'uri din fata...dar degeaba, asta este :)
e o benzinarie (nu mai stiu exact ce benzinarie), exact acolo era radaru, iar politia statea imediat dupa curba vis-a-vis de Elmas. mare grija pe portiunea asta, e limita 50(stupini), desi ai impresia ca esti pe autostrada |
Re: Radare in Brasov
de simbata , de dimineata pana seara, radarul este pozitionat in stupini la : lukoil in parcare; langa piata agro(inainte de girator); La NUC (restaurantul) toate pt sensul de iesire si pe sensul de intrare: vulcanizare (imediat unde incep casele) , La Nuc, Agetaps, benzinaria MOL. grija mare ca este limita de 50
|
Re: Radare in Brasov
buna :) am si eu o intrebare...sunt mai noua prin oras...noaptea...sunt radare prin brasov? :D
|
Re: Radare in Brasov
Dap! :)
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
calea bucuresti, bdul saturn, bdul muncii in racadau, calea feldioarei in stupini, pe zizinului dupa pod, harmanului, 13decembrie , centrul civic, nu e o regula.....si nici ordine
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Ideea e ca sa circuli regulamentar, e mai safe din toate punctele de vedere. Spor!
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
eu n-am văzut niciodată pe calea bucureşti după ora 22.00 dar parcă nici nu mi-aş forţa norocul
|
Re: Radare in Brasov
pe calea bucuresti am lasat eu permisu cu 114(frana agresiva :lol: ) acum ceva timp......si stau acolo chiar foarte des noaptea
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:44. |
- Copyright 2026 4Tuning