Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

B 68 VLD 02-02-05 16:02

Caut pinguini! Ofer pret bun! :lol: :lol: :lol: De preferabil pinguini care accepta sa bagi cutitu'-n ei ! :lol: :lol: :lol:

mpa 02-02-05 16:07

Cumpar membrii de la alte cluburi
De preferinta: Ice Racing, NSL, 4SS, MR

Vand bun-simt: nu ii mai gasesc nici o utilitate

Cumpar: vitamine pentru cai - phutere

B 68 VLD 02-02-05 16:14

*************************

termina mah si tu cu atacurile astea, intra in arena daca ai ceva de zis - Honda

CT-03-ART 02-02-05 19:29

bai nici chiar asha... daka vrei intra pe arena... :D

NSL_Doru 02-02-05 19:37

mpa si B 68 VLD ... cu tot respectul dar va rog nu transformati si acest topic,care a a avut zic eu un succes destul de mare inca de la inceput,in subiect de barfa si insulte ... (OFFTOPIC)



Sedinte de refacere a familiei. 700.000 ora, cuplu. :lol:

B 68 VLD 03-02-05 10:53

Vand bunic! Varsta 80 de ani, stie sa faca bani! Il dau cu 1 mil! Cine-l cumpara se va imbogati! Pretul este fix! :lol: :lol:

Anami 04-02-05 14:06

Caut amant! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pt. relatie de lunga durata.. chiar casatorie! :lol: :lol: :lol:

:evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug

EvLSant0S 04-02-05 14:54

:evil_laug :woowoo: :yes: vand iconitze... din astea.. 1 leu bucata..

Anami 04-02-05 15:20

Vand ratZe zburatoare si pesti inotatori! Super oferta!



ps: mama ta este tigan? :peace:

the_mav 04-02-05 15:25

interesante anuntzurile....
cumpar anuntz... :shock: :shock: :shock: :shock: :wink:

B 68 VLD 06-02-05 20:14

Quote:

ps: mama ta este tigan?
Zic eu continuarea: s-a ba_it mireasa! :lol: :lol:

Cine-o stie pe tipa din Cantemir care are Maserati?! Ofer ciorapi murdari pt aceasta informatie! :lol: :lol:

MaF|OtU 06-02-05 20:33

vand broaste dresate de la 170$ la ~ 250$ (negociabil)

am broastele de la 70$ la 150$ (depinde de marime)
dresajul 100$ (nu conteaza ca invata mai repede mai tarziu )

SUPER OFERTA : la 2 broaste cumparate primiti un mormoloc :lol: si la 4 broaste primiti 3 mormoloci :lol:

PRIMESC SI BONURI DE MASA :lol:

NSL_Doru 07-02-05 03:00

Studenta la Politehnica doresc sa gresez cardane.

iasi_drifter 07-02-05 15:52

Vand 500 mp teren arabil extravilan pe planeta Pluto
URGENT!
mai multe relatii la telefon

Anca 07-02-05 19:38

Pot sa vand si eu ceva...dezamagire in cantitati mari.. :roll: de fapt..daca stau bine sa ma gandesc..o dau si gratis..numai sa scap de ea :confused2 :?


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

- Copyright 2026 4Tuning