Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   FEMEI + MASINI = FILMARE ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2835-femei-masini-filmare.html)

MC Mate 03-06-05 12:25

1 Attachment(s)
Iar asta e programu cu care puteti vedea clipu, deoarece este in format FLV.

sil4tuning 03-06-05 13:04

marfa dar video este filmat in iarna si sunt cam gros imbracati baietzii , mie asa mi se pare , si inca o chestie , se vede nr la BMW Seria 3 cu nr de bacau ..... :)

MC Mate 03-06-05 14:05

Ata ete.A fost realizat cu bani putini iar contractul cu casa de discuri l-au prins acum cateva luni.Urmatorul clip va fi mai bun si vor fi si banii casei de discuri.Pana atunci ne multumim cu asta.Bafta

Bogdan_mb 15-06-05 23:08

mie mila de cei 12 MB pe care i-am facut cu trafic cu toate ca am 6 GB :D
glumesc... pt Romania e bine zic eu

blazeyblaze 16-06-05 03:26

versuri stas pentru industria muzicala romaneasca
cine si-a rupt masinile a facut-o pentru 10 secunde intr-un clip desi cu siguranta meritau mai mult
intr-un cuvant : BLEAH

RoSonic 16-06-05 08:12

... ca si filmarea pentru Baieti Buni :lol:

Pitu 04-08-05 00:02

tare filmuletul
mai apare o masina nsl in videoclipul lau bling bling

HolySoul 08-08-05 19:45

:lol:

ciolo_simplu 25-10-05 23:39

adevarat s-au cam invechit cerculetzele astea.incercatzi si voi ceva mai nou.mai multa adrenalina.ceva long drifturi prin oras,aglomeratzie ,altceva :cry: .si in plus cred ca fetele alea habar nu au ce tractiune aveau masinile alea:)))),ca si cameramanul cu zoom-ul:))!! va pupa ciolo

aprecierea asta era facuta pentru videoc de la prima pagina

cam aiurea e cearta asta pe la voi .altceva nu avetzi de facut? iubitiva mult:)))).
ford 1,6 power by a garnitura de chiuloasa arsa:))

AndreiNFS 08-11-05 18:40

no comment ...! :lol:

88RED 12-01-06 02:17

aia nu e piesa hip-hop aia e manea curata si pt cat au aratat masinile nici macar nu a avut rost sa incercatzi sa facetzi cerculete
extrem de naspa piesa dedicata tuturor manelariolor
maneaua la maxim

Spot 12-01-06 20:11

si voi numitzi asta Hip-Hop!.....m-ash bate singur!

MasterK 15-02-06 02:13

LOLOi
 
wE are liveing In Romania!

Si asta ne ocupa tot timpul! ;)







:arrow: Fuck Tha Police

FIGHET 21-02-06 17:57

chiar ce este ceva frumos
 
nemai :D pomenit de bine a iesit aceste clipuri super tinetio tot asa fratilor

andu7zu 16-03-06 13:49

Re: FEMEI + MASINI = FILMARE !
 
vreau sa am si eu videoclipul
cine ma ajuta?


All times are GMT +2. The time now is 06:18.

- Copyright 2026 4Tuning