![]() |
Re: interior oltcit
la multi ani tuturor si bafta in 2007 sa vedem ce ne rezerva noul an inca odata LA MULTI ANI TUTUROR POSESORILOR DE OLTCIT SI NU NUMAI FIE CA IN NOUL AN SA VEM PARTE DE NUMAI BINE
|
Re: interior oltcit
gata cu colindu` ... ne intoarcem la interioarele masinilor ...
|
Re: interior oltcit
care interioare ca topicul asta este chat
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
sa speram ca ne iarta si bodysped :) oricum e misto un thead dasta aici
|
Re: interior oltcit
:)) da da ... dar mai veniti si voi totusi cu idei de interioare... :D ... ;)
|
Re: interior oltcit
magos de interioare vb la vara .. sa vedem daca o sa`ti placa cum o sa`l fac eu ...
P.S.: 5 ani am facut decoruri :) |
Re: interior oltcit
uuu... atunci abea astept!! :D
la mine mama e designer, deci am avut de unde mostenii talentul... :> |
Re: interior oltcit
la vara am de gand si eu de un interior ceva nou defapt la toata masina dar sa speram ca va exista ceva legat depatea financiara
|
Re: interior oltcit
eeeeh... asteptam si o sa vedem!!
|
Re: interior oltcit
nu vreau sa vorbesc prostii, dar am avut si eu mai de mult un oltcit la care tineam si am cunoscut un baiat din craiova care a zis ca si-a montat bord de matiz pe oltcit ...si ca se potriveste cu putine modificari
...probabil ati vazut bord de ursuletz pe dacie |
Re: interior oltcit
Quote:
trebuie numai mici ajustari |
Re: interior oltcit
e_max... dupa cum ti-am zis, eu una nu prea ma dau in vant dupa el... dar ... in fine... sa zicem ca merge... dar cu mici ajustari... ;)
|
Re: interior oltcit
sa sti ca bordu` la oltcit este inchegat bine de tot ... pe cand la dacie ai spatii libere (bleah).. trebuie doar sa`ti alegi bine culorile .. pt mine e perfect nu are nevoie de nici o modificare
|
Re: interior oltcit
Quote:
cand ma apuc de masina mai vad eu ........las originalul sau facem rost de unul de inlocuit |
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning