Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

e_Max 31-12-06 19:57

Re: interior oltcit
 
la multi ani tuturor si bafta in 2007 sa vedem ce ne rezerva noul an inca odata LA MULTI ANI TUTUROR POSESORILOR DE OLTCIT SI NU NUMAI FIE CA IN NOUL AN SA VEM PARTE DE NUMAI BINE

Ja_Rule 02-01-07 16:46

Re: interior oltcit
 
gata cu colindu` ... ne intoarcem la interioarele masinilor ...

bogdanlascu 02-01-07 19:47

Re: interior oltcit
 
care interioare ca topicul asta este chat

e_Max 03-01-07 22:33

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 682435)
care interioare ca topicul asta este chat

cam ai tu dreptate bogdane dar ce mai conteaza atata timp cat ne intzelegem bine

Ja_Rule 03-01-07 23:04

Re: interior oltcit
 
sa speram ca ne iarta si bodysped :) oricum e misto un thead dasta aici

Magos 03-01-07 23:06

Re: interior oltcit
 
:)) da da ... dar mai veniti si voi totusi cu idei de interioare... :D ... ;)

Ja_Rule 03-01-07 23:13

Re: interior oltcit
 
magos de interioare vb la vara .. sa vedem daca o sa`ti placa cum o sa`l fac eu ...
P.S.: 5 ani am facut decoruri :)

Magos 03-01-07 23:42

Re: interior oltcit
 
uuu... atunci abea astept!! :D
la mine mama e designer, deci am avut de unde mostenii talentul... :>

e_Max 04-01-07 23:34

Re: interior oltcit
 
la vara am de gand si eu de un interior ceva nou defapt la toata masina dar sa speram ca va exista ceva legat depatea financiara

Magos 05-01-07 08:58

Re: interior oltcit
 
eeeeh... asteptam si o sa vedem!!

Merski 05-01-07 20:35

Re: interior oltcit
 
nu vreau sa vorbesc prostii, dar am avut si eu mai de mult un oltcit la care tineam si am cunoscut un baiat din craiova care a zis ca si-a montat bord de matiz pe oltcit ...si ca se potriveste cu putine modificari
...probabil ati vazut bord de ursuletz pe dacie

e_Max 05-01-07 20:40

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Merski (Post 686597)
nu vreau sa vorbesc prostii, dar am avut si eu mai de mult un oltcit la care tineam si am cunoscut un baiat din craiova care a zis ca si-a montat bord de matiz pe oltcit ...si ca se potriveste cu putine modificari
...probabil ati vazut bord de ursuletz pe dacie

pai da da mie de ex. bordu de oltcit imi place si nul schimd
trebuie numai mici ajustari

Magos 06-01-07 07:24

Re: interior oltcit
 
e_max... dupa cum ti-am zis, eu una nu prea ma dau in vant dupa el... dar ... in fine... sa zicem ca merge... dar cu mici ajustari... ;)

Ja_Rule 06-01-07 12:26

Re: interior oltcit
 
sa sti ca bordu` la oltcit este inchegat bine de tot ... pe cand la dacie ai spatii libere (bleah).. trebuie doar sa`ti alegi bine culorile .. pt mine e perfect nu are nevoie de nici o modificare

e_Max 06-01-07 16:04

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 687051)
e_max... dupa cum ti-am zis, eu una nu prea ma dau in vant dupa el... dar ... in fine... sa zicem ca merge... dar cu mici ajustari... ;)

pai da mogos stiu ce zici ai si dreptate dar gusturile nu se discuta
cand ma apuc de masina mai vad eu ........las originalul sau facem rost de unul de inlocuit


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning