Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/27578-virtual-4tuning-league-etapa-4-a.html)

shantzu 13-12-06 18:34

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
Quote:

Originally Posted by patriotu90 (Post 659371)
nu se va tine finala pe masina asta ... ideea mea era sa nu sarim peste aceasta etapa ... si sa vedem ce puteti scoate aceasta ... sa ne aratati ca meritati locu in finala ...

am inteles ;) o sa pun maine masina , mai am de lucru.... ;)

PointMaster 13-12-06 20:27

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
masina mea este foarte slaba pt ca nu am avut timp de lucru, maine am sa o postez :)

RA_2fast4u 13-12-06 21:35

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
Quote:

Originally Posted by patriotu90 (Post 659365)
:shock: :shock: :shock: waw :shock: :shock: :shock:

la nici o editie nu am avut atarea retrageri ...

e o perioada foarte aiurea... sarbatori... la scoala teze teste... + epidemii... si + ca a mai aparut si celalalt concurs care are o miza ceva mai mare... any way bafta celor 2 ramasi in concurs....

shantzu 14-12-06 15:40

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
1 Attachment(s)
cand am vazut ca horicutz se retrage nu am mai lucrat la ea ;)
e destul de slaba...

Ace Axel 14-12-06 16:15

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
"destul" ... eu zic k e "foarte"... pakt k sau retras atatia... dar presupun k perioada e de vina

PointMaster 14-12-06 17:44

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
1 Attachment(s)
a venit si a mea (mai greu)....sper ca in finala sa avem parte de o poza clara nu mazgalituri ca asta :lol:

EDIT: am uitat sa fac linia ushii in partea de jos, dar nu mai stau sa editez ca mi-e lene :x

patriotu90 14-12-06 18:38

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
1 Attachment(s)
Am ajuns in marea finala !!!

Ati avut noroc pana aici ... acum sa vedem ce puteti ...

Timp de lucru - 14-21.12.2006

Masina :arrow: :arrow: :arrow:

Fie ca cel mai bun sa castige !!!

shantzu 14-12-06 19:35

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
frumoasa masina!
bafta point ! am o presimitire ca o sa ma faci :) lucrezi ceva mai bine ca mine ;)

PointMaster 15-12-06 00:53

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 660889)
frumoasa masina!
bafta point ! am o presimitire ca o sa ma faci :) lucrezi ceva mai bine ca mine ;)

bafta si tie shantzu, nu te descuraja, nu se stie niciodata de unde sare iepurele ;)

shantzu 15-12-06 11:42

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
dap... ai dreptate , dar oricum lucrezi ceva mai bine ca mine ;)

Ace Axel 15-12-06 13:43

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
bah ia gata cu vorba... treceti la treaba

PointMaster 15-12-06 14:09

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel (Post 661809)
bah ia gata cu vorba... treceti la treaba

gata shefu ne apucam :lalala:

shantzu 21-12-06 17:08

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
azi e termenul..... eu nu prea stau bine cu masina , dar mai am ceva timp sa o termin... ;)

PointMaster 21-12-06 17:11

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 670277)
azi e termenul..... eu nu prea stau bine cu masina , dar mai am ceva timp sa o termin... ;)

da, asa e, azi e ziua ce-a mare :x .....stai linishtit ca nici yo nu stau bine cu masina....fie ce-o fi....succes :-)

PointMaster 21-12-06 20:55

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
shantzu, cu acordul tau permite-mi sa depasesc putin termenu limita


All times are GMT +2. The time now is 00:23.

- Copyright 2026 4Tuning