![]() |
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
Quote:
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
masina mea este foarte slaba pt ca nu am avut timp de lucru, maine am sa o postez :)
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
Quote:
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
1 Attachment(s)
cand am vazut ca horicutz se retrage nu am mai lucrat la ea ;)
e destul de slaba... |
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
"destul" ... eu zic k e "foarte"... pakt k sau retras atatia... dar presupun k perioada e de vina
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
1 Attachment(s)
a venit si a mea (mai greu)....sper ca in finala sa avem parte de o poza clara nu mazgalituri ca asta :lol:
EDIT: am uitat sa fac linia ushii in partea de jos, dar nu mai stau sa editez ca mi-e lene :x |
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
1 Attachment(s)
Am ajuns in marea finala !!! Ati avut noroc pana aici ... acum sa vedem ce puteti ... Timp de lucru - 14-21.12.2006 Masina :arrow: :arrow: :arrow: Fie ca cel mai bun sa castige !!! |
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
frumoasa masina!
bafta point ! am o presimitire ca o sa ma faci :) lucrezi ceva mai bine ca mine ;) |
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
Quote:
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
dap... ai dreptate , dar oricum lucrezi ceva mai bine ca mine ;)
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
bah ia gata cu vorba... treceti la treaba
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
Quote:
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
azi e termenul..... eu nu prea stau bine cu masina , dar mai am ceva timp sa o termin... ;)
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
Quote:
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
shantzu, cu acordul tau permite-mi sa depasesc putin termenu limita
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:23. |
- Copyright 2026 4Tuning