Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   Intalnire saptamanala - E36 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/262711-intalnire-saptamanala-e36.html)

Guwy 22-02-13 10:06

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
Si je ...

B94BAX 22-02-13 10:16

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
Quote:

Originally Posted by pocpower (Post 5373065)
eu....cand si la ce ora?

sambata cum era si inainte...eu unu o sa vin pe la 17 asa!

zku76 22-02-13 11:52

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
daca nu ploua vin si eu sambata asta.

liviu tex 22-02-13 18:18

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
eu invers,vin daca ploua si ninge!:lol:

Provenzano 22-02-13 19:06

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
https://www.youtube.com/watch?v=DE7aYEmwYmU

adi_mao 22-02-13 22:55

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 5373825)
eu invers,vin daca ploua si ninge!:lol:

vin si eu sa fac prezenta ... soare, polei, ninge, ploua tot fara pisica ma prezint pana fac asig+itp :)

dorum93 22-02-13 23:11

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
O intrebare ,care ma ajuta?
Am un e36 din 92 m40 si nu stiu la cat se schimba cureaua de distributie ,astept pareri mersi mult!!!

gaby0606 23-02-13 13:57

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
Salut,

Ne vedem astazi? La ce ora?

zku76 23-02-13 14:54

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
in jurul orei 17.00

gaby0606 23-02-13 14:55

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
Quote:

Originally Posted by zku76 (Post 5374882)
in jurul orei 17.00

Ok, atunci ne vedem pe la 17:00

Guwy 23-02-13 14:58

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
Quote:

Originally Posted by zku76 (Post 5374882)
in jurul orei 17.00

Unde , tot la academie ?

zku76 23-02-13 15:14

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
da, tot acolo.

gaby0606 23-02-13 19:20

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
Prezent - am semnat condica :)
Mi-a facut placere sa va cunosc. A fost frig... dar vine ea caldura..:)

adi_mao 23-02-13 19:35

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
Quote:

Originally Posted by gaby0606 (Post 5375327)
Prezent - am semnat condica :)
Mi-a facut placere sa va cunosc. A fost frig... dar vine ea caldura..:)

brrrr eu inca tremur, frig rau ce sa mai :)))

liviu tex 23-02-13 19:38

Re: Intalnire saptamanala - E36
 
o intalnire reusita! mi-a placut!8)


All times are GMT +2. The time now is 17:58.

- Copyright 2026 4Tuning