![]() |
Re: Intalnire saptamanala - E36
Si je ...
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
Quote:
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
daca nu ploua vin si eu sambata asta.
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
eu invers,vin daca ploua si ninge!:lol:
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
Quote:
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
O intrebare ,care ma ajuta?
Am un e36 din 92 m40 si nu stiu la cat se schimba cureaua de distributie ,astept pareri mersi mult!!! |
Re: Intalnire saptamanala - E36
Salut,
Ne vedem astazi? La ce ora? |
Re: Intalnire saptamanala - E36
in jurul orei 17.00
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
Quote:
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
Quote:
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
da, tot acolo.
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
Prezent - am semnat condica :)
Mi-a facut placere sa va cunosc. A fost frig... dar vine ea caldura..:) |
Re: Intalnire saptamanala - E36
Quote:
|
Re: Intalnire saptamanala - E36
o intalnire reusita! mi-a placut!8)
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:58. |
- Copyright 2026 4Tuning