![]() |
Re: Oltcit Trs
la multi ani Alex... keep up the good work. OLTCIT POWER ;)
|
Re: Oltcit Trs
1 Attachment(s)
doar pe mine tu ma vrei se vede in ;;) tai :D:D \:D/
|
Re: Oltcit Trs
La Multi Aaaaaaani!!!! Sti Ca Dai De Baut, Da??? :d :d :d
|
Re: Oltcit Trs
la multzi ani omu oltcitu a iesit super bv mai ramane sai iei pneuri sau ai gasit deja si la interior nui faci nimic?
|
Re: Oltcit Trs
8 Attachment(s)
niste poze din fatza blocului :D
|
Re: Oltcit Trs
culoarea e bestiala :D
|
Re: Oltcit Trs
masina arata foarte bine, da` parerea mea e ca nu trebuia sa faci hayonul negru. trebuia sa il lasi la "culoarea masinii"
|
Re: Oltcit Trs
stiu.. mi-a mai ramas vopsea. o sa il fac bleu. o sa indrept si la numar. o sa scot stergatoru.. si incuietoarea !
|
Re: Oltcit Trs
a iesit super tare! bravo doarr4u17! dar vreau sa aud toba aia. ;)
|
Re: Oltcit Trs
A iesit demential , dar sustin ideea capotei... Merge mult mai bine in culoarea "naturala" a masinii!
|
Re: Oltcit Trs
Arata excelent, dar cand o putem vedea ?
|
Re: Oltcit Trs
sa speram ca vinerea asta. ;)
|
Re: Oltcit Trs
a iesit bestiala culoarea!ma rog...combinatia aia ucigasa de culori!parerea mea este ca masina arata mult mai bine cu hayonul negru decat cu el in culoarea masinii!eu zic sa-l lasi asa...ii da o aura de american muscle...un old school ...felicitari si....apropos...esti cu o zi mai mic decat mine:))a mea a fost de 2 dec:))La Multi Ani venit putin mai tarziu dar chiar nu stiam!
|
Re: Oltcit Trs
bravo maaaaa belea iesita totusi la fel zic si eu de haion culoarea masini tre facut si da incuietoarea scoateo dar lasa stergatoru (parerea mea) bv ica odata chiar imi place.......:))
|
Re: Oltcit Trs
bravo maaaaa belea iesita totusi la fel zic si eu de haion culoarea masini tre facut si da incuietoarea scoateo dar lasa stergatoru (parerea mea) bv ica odata chiar imi place.......:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning