Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

vali-tgm 03-12-06 11:26

Re: Oltcit Trs
 
la multi ani Alex... keep up the good work. OLTCIT POWER ;)

B-14-BYE 03-12-06 11:37

Re: Oltcit Trs
 
1 Attachment(s)
doar pe mine tu ma vrei se vede in ;;) tai :D:D \:D/

Magos 03-12-06 11:48

Re: Oltcit Trs
 
La Multi Aaaaaaani!!!! Sti Ca Dai De Baut, Da??? :d :d :d

e_Max 03-12-06 12:33

Re: Oltcit Trs
 
la multzi ani omu oltcitu a iesit super bv mai ramane sai iei pneuri sau ai gasit deja si la interior nui faci nimic?

B-14-BYE 03-12-06 17:17

Re: Oltcit Trs
 
8 Attachment(s)
niste poze din fatza blocului :D

Opportunity 03-12-06 18:03

Re: Oltcit Trs
 
culoarea e bestiala :D

road_menace 03-12-06 18:15

Re: Oltcit Trs
 
masina arata foarte bine, da` parerea mea e ca nu trebuia sa faci hayonul negru. trebuia sa il lasi la "culoarea masinii"

B-14-BYE 03-12-06 18:18

Re: Oltcit Trs
 
stiu.. mi-a mai ramas vopsea. o sa il fac bleu. o sa indrept si la numar. o sa scot stergatoru.. si incuietoarea !

NightClubRacer 04-12-06 00:17

Re: Oltcit Trs
 
a iesit super tare! bravo doarr4u17! dar vreau sa aud toba aia. ;)

Magos 04-12-06 00:29

Re: Oltcit Trs
 
A iesit demential , dar sustin ideea capotei... Merge mult mai bine in culoarea "naturala" a masinii!

darck_angel64 04-12-06 12:26

Re: Oltcit Trs
 
Arata excelent, dar cand o putem vedea ?

NightClubRacer 04-12-06 12:55

Re: Oltcit Trs
 
sa speram ca vinerea asta. ;)

fasso 04-12-06 14:18

Re: Oltcit Trs
 
a iesit bestiala culoarea!ma rog...combinatia aia ucigasa de culori!parerea mea este ca masina arata mult mai bine cu hayonul negru decat cu el in culoarea masinii!eu zic sa-l lasi asa...ii da o aura de american muscle...un old school ...felicitari si....apropos...esti cu o zi mai mic decat mine:))a mea a fost de 2 dec:))La Multi Ani venit putin mai tarziu dar chiar nu stiam!

e_Max 04-12-06 17:43

Re: Oltcit Trs
 
bravo maaaaa belea iesita totusi la fel zic si eu de haion culoarea masini tre facut si da incuietoarea scoateo dar lasa stergatoru (parerea mea) bv ica odata chiar imi place.......:))

e_Max 04-12-06 17:49

Re: Oltcit Trs
 
bravo maaaaa belea iesita totusi la fel zic si eu de haion culoarea masini tre facut si da incuietoarea scoateo dar lasa stergatoru (parerea mea) bv ica odata chiar imi place.......:))


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning