Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/257504-provocari.html)

sorin_JZA 26-06-11 09:35

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by chupa 11 (Post 4421268)
Sa-si termine Potos masina si dupa aia vedem

ooooo...ce fierbinti sunt discutiile pe la noi.........abia astept sa vad o confruntare intre chupa si potos................o sa fie tare

costash 26-06-11 10:12

Re: PROVOCARI
 
Da, vreau sa vad si eu duelul asta!Ce nu stim e ce are unul si altul pe masina sa ne dam seama sau sa apreciem cam care ar fi valoarea de putere a fiecareia.Poate deschideti un nou topic cu ce upgrade uri ati facut la masini etc.Poate e de folos si pentru altii care vor sa faca etc...Bafta !

PoToS 26-06-11 10:30

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by costash (Post 4422710)
Da, vreau sa vad si eu duelul asta!Ce nu stim e ce are unul si altul pe masina sa ne dam seama sau sa apreciem cam care ar fi valoarea de putere a fiecareia.Poate deschideti un nou topic cu ce upgrade uri ati facut la masini etc.Poate e de folos si pentru altii care vor sa faca etc...Bafta !

fara detalii prea multe eu am..vezi la semnatura :)

andutzu85 26-06-11 22:12

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4422747)
fara detalii prea multe eu am..vezi la semnatura :)

1.6 8 v:lol::lol::lol::lol:

costash 26-06-11 22:16

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4422747)
fara detalii prea multe eu am..vezi la semnatura :)

Despre a ta da nimic de zis , am vazut thread ul dar in rest despre ceilalti nimic.Nu vad de ce ar fii asa un mare secret.In fine.. lasam la latitudinea lor sa decida daca ne zic ceva despre modificarile lor!

sorin_JZA 26-06-11 22:23

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by costash (Post 4424325)
Despre a ta da nimic de zis , am vazut thread ul dar in rest despre ceilalti nimic.Nu vad de ce ar fii asa un mare secret.In fine.. lasam la latitudinea lor sa decida daca ne zic ceva despre modificarile lor!

eu nu am nik de ascuns....doar ca inca sunt micutz.....golf 4 1,8t (150cp stock)....soft revo, down pipe, bujii, ambreaj sport, volanta usurata, filtru sport(bmc), blow off(spliter)........urmeaza intercooler si suspensii

costash 26-06-11 22:41

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by sorin_JZA (Post 4424352)
eu nu am nik de ascuns....doar ca inca sunt micutz.....golf 4 1,8t (150cp stock)....soft revo, down pipe, bujii, ambreaj sport, volanta usurata, filtru sport(bmc), blow off(spliter)........urmeaza intercooler si suspensii

Eh vezi astea nu se stiau pana acum!Nu e vb de a fi mare si tare aici e vb poate mai sunt altii care vor sa mai stie una alta de ce ai pu s aia si nu aia,ce e mai bun de facut, etc...

SiLoTh 26-06-11 22:45

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by sorin_JZA (Post 4424352)
eu nu am nik de ascuns....doar ca inca sunt micutz.....golf 4 1,8t (150cp stock)....soft revo, down pipe, bujii, ambreaj sport, volanta usurata, filtru sport(bmc), blow off(spliter)........urmeaza intercooler si suspensii

te-am vazut azi pe la carrfour :D

PoToS 26-06-11 22:47

Re: PROVOCARI
 
nici eu nu am nimic de ascuns:)
1.6 i 75 de ponei, sapt viitoare poate ajung in nemtia sa schimb capacu la delcou :) ..un soft poate pe aspirat;))

sorin_JZA 26-06-11 23:03

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by SiLoTh (Post 4424423)
te-am vazut azi pe la carrfour :D

daa...am fost pe acolo....nu te-am vazut

sorin_JZA 26-06-11 23:04

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4424434)
nici eu nu am nimic de ascuns:)
1.6 i 75 de ponei, sapt viitoare poate ajung in nemtia sa schimb capacu la delcou :) ..un soft poate pe aspirat;))

plin de glume potos.....fa tu masina odata ca multa lume asteapta....pe cand e gata?????

PoToS 26-06-11 23:06

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by sorin_JZA (Post 4424480)
plin de glume potos.....fa tu masina odata ca multa lume asteapta....pe cand e gata?????

depinde..sapt asta...cealalta la sf...

sorin_JZA 26-06-11 23:08

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4424484)
depinde..sapt asta...cealalta la sf...

asteptam domnu'.....altceva ce mai faci?????...

PoToS 26-06-11 23:11

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by sorin_JZA (Post 4424487)
asteptam domnu'.....altceva ce mai faci?????...

astept sa-mi ajunga westgate-ul si ma crizez oleak:d in rest mai nimic...:) tu?:P

sorin_JZA 26-06-11 23:26

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4424496)
astept sa-mi ajunga westgate-ul si ma crizez oleak:d in rest mai nimic...:) tu?:P

eu nik nou....apropo de westgate.....pot sa-l string un pic la mine??????....nu am presiune cat trebuie in turbo....intrebare pt cunoscatori...astept opinii


All times are GMT +2. The time now is 09:53.

- Copyright 2026 4Tuning