Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/254466-vand-materiale-tapiterie-auto.html)

sergiu.r 25-05-13 23:41

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
ok, mersi !

Mirel1919 17-06-13 17:44

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Marfa noua?

CoMy199 27-06-13 17:27

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
ceva pe stock ?

crysty.bobok 29-06-13 14:37

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
3 Attachment(s)
Nimic in carouri pe stoc.

Am primit doar imitație de alcantara pentru plafon, culoare negru, material foarte bun.

Preț - 35lei/ml cu lățime de 1.40/1.50.

Prin poștă/atlasib comanda minimă este de 3 ml sau 100 lei, mai puțin de atāt puteți cumpăra doar de la Magazin.

O să revin cu poze concludente.

CoMy199 30-06-13 10:10

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
pune pozele ca nu se vadd cele de sus!!

crysty.bobok 30-06-13 17:42

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CoMy199 (Post 5514724)
pune pozele ca nu se vadd cele de sus!!

:arrow:

VN05ESX 21-08-13 04:43

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Mai ai imitatie de alcantara pe stoc ?

crysty.bobok 21-08-13 10:04

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Am, cat ai nevoie ?

VN05ESX 21-08-13 13:45

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Nu am avut timp sa iau dimensiuni , imi pare rau .

Imi trebuie pentru un plafon la un Mercedes E-klasse Break!

dragos musteata 05-12-13 19:52

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut, cv stofe eventual pe negru mai ai, si cam al ce preturi...

crysty.bobok 05-12-13 20:36

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Deocamdata stoc 0 la stofe.

dragos musteata 05-12-13 22:33

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Dar eventual imitatie de alcantara daca mai ai si cam cat mar duce sa imbrac plafonul si stalpii pana la jumate la un golf 3..tot pe negru...dupa parerea mea cam 3 ml ar ajunge nu, mai mult de 100 de lei nu vreau sa cheltui....si am obs ca esti din targoviste, unde pot da de tn sa vad si eu materialele care le ai, imitatia de alcantara etc...stima

BULLDOG 11-12-13 14:59

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 5402224)
:D multumesc

una si de la Cristian

Mai ai asa ceva pe stoc?

crysty.bobok 11-12-13 16:42

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 5629557)
Mai ai asa ceva pe stoc?

da, mai am modelul asta.

dragos musteata 11-03-14 00:21

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut, se mai gaseste ceva pe stok??? imi poti spune anume ce mai ai daca e ca, caut in disperare ceva pentru plafon si nu gasesc, ceva in carouri cu gri si negru.. stima


All times are GMT +2. The time now is 23:09.

- Copyright 2026 4Tuning