![]() |
Re: Kia
1 Attachment(s)
(photoshop)
|
Re: Kia
nu stiu daca voi reusi cu ele vopsite pt. ca proprietarul doreste montajul la toate deodata spoilere,praguri,eleron si pleoape. va mai tin la curent cu evolutia proiectului binenteles cu poze. pleoapele se monteaza cu silicon.
|
Re: Kia
hai sa nu scriem aici... facem topic separat la tuning si ne areti acolo ce si cum :-)
|
Re: Kia
E in constructie :)
|
Re: Kia
puneti aici AICI proiectul... am facut topic... multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning