Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

Slim29 25-05-07 00:46

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by pHlow (Post 916977)
o prima greseala..cel putin din punctul meu de vedere.. nu prea e indicat ca ID-ul de pe forum sa fie chiar nr de la masina.

ce nr de la masina ca nu are permis si e minor :D

pHlow 25-05-07 00:48

Re: Membri noi
 
cum adica? ai vb u cu el? :))

b0b_82 04-06-07 15:15

Re: Membri noi
 
salut daca vreau sa intru si eu in clubul vostru ce tre sa fac ....mentionez ca masina mea nu e deloc tunata ..astept un raspuns

keemo 04-06-07 16:06

Re: Membri noi
 
Intrebare : Sunt membri NSL ..in buzau ?!?...am vazut un opel astra de buzau cu sticker NSL...alti membri ????

b0b_82 04-06-07 17:49

Re: Membri noi
 
gata am citit si am inteles....daca nu plec din buc sambata vin si eu acolo...sorry de mesaju anterior nu citisem tot

GolfuletzS 04-06-07 18:13

Re: Membri noi
 
vineri la 22 .. ce masina aia ... ?!

pt kemoo avem un membru buzau .. alin cu un gsi

keemo 04-06-07 18:17

Re: Membri noi
 
ok ..ms l-am vazut sambata seara.. si nu stia k sunt membri NSL si in bz... oricum am mai vazut un membru NSL ..da nush de unde era...un pegeot 206... portocaliu l-am vazut tot sambata la McDonald's

bodyspeed 04-06-07 21:45

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by aic_keemo (Post 933276)
ok ..ms l-am vazut sambata seara.. si nu stia k sunt membri NSL si in bz... oricum am mai vazut un membru NSL ..da nush de unde era...un pegeot 206... portocaliu l-am vazut tot sambata la McDonald's

e ZIP-UL.. doar masina e de buzau ;)

santieco 11-06-07 14:44

Re: Membri noi
 
Salut baieti! vreau sa intru si eu in club, am momentan un Logan stock (avand in vedere ca are doar 3 saptamani) dar urmeaza ceva tuning motor si exterior.
Astept raspuns cum se procedeaza! Merci !

NSL_KiwY 11-06-07 14:53

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by santieco (Post 943344)
Salut baieti! vreau sa intru si eu in club, am momentan un Logan stock (avand in vedere ca are doar 3 saptamani) dar urmeaza ceva tuning motor si exterior.
Astept raspuns cum se procedeaza! Merci !

Salut.. Te asteptam vineri la ora 22:00 in parcarea de la Bila Dr.Taberei.. sa te kunoastem si noi si tu pe noi...

TheMaax 12-06-07 01:18

Re: Membri noi
 
Salut baieti! Unde va pot vedea si eu la fatza si voi sa-mi zariti moaca pocita:D si rabla mea:twisted: , in Ploiesti?????? Bafta!!!

F_L_R 12-06-07 12:12

Re: Membri noi
 
-Pai tinetete......ai filiala Ploiesti.....vb si tu cu baietii....

TheMaax 12-06-07 12:33

Re: Membri noi
 
Asta incerc sa fac dar vad ca nu raspunde nimeni daia am si postat aici......

Skma 18-06-07 10:17

Re: Membri noi
 
Poti sa vorbesti cu mine sau cu Pitu !;)

alfredo3ge 19-06-07 02:24

Re: Membri noi
 
ma oprit doi baieti la semafor ( pe la intercontinental ) si ma intrebat daca vreau sa intru la voi in club( aveau un renault clio ) , le- am dat id de mess dar nu am vorbit cu ei intrebarea ar fi cum se procedeaza ca sa intru la voi in club asta daca ma primiti , eu am o skoda octavia 2 rs de 200cp stock ( dar stock deocamdata urmeaza sa fac multe modificari la ea).


All times are GMT +2. The time now is 13:16.

- Copyright 2026 4Tuning