![]() |
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
cum adica? ai vb u cu el? :))
|
Re: Membri noi
salut daca vreau sa intru si eu in clubul vostru ce tre sa fac ....mentionez ca masina mea nu e deloc tunata ..astept un raspuns
|
Re: Membri noi
Intrebare : Sunt membri NSL ..in buzau ?!?...am vazut un opel astra de buzau cu sticker NSL...alti membri ????
|
Re: Membri noi
gata am citit si am inteles....daca nu plec din buc sambata vin si eu acolo...sorry de mesaju anterior nu citisem tot
|
Re: Membri noi
vineri la 22 .. ce masina aia ... ?!
pt kemoo avem un membru buzau .. alin cu un gsi |
Re: Membri noi
ok ..ms l-am vazut sambata seara.. si nu stia k sunt membri NSL si in bz... oricum am mai vazut un membru NSL ..da nush de unde era...un pegeot 206... portocaliu l-am vazut tot sambata la McDonald's
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
Salut baieti! vreau sa intru si eu in club, am momentan un Logan stock (avand in vedere ca are doar 3 saptamani) dar urmeaza ceva tuning motor si exterior.
Astept raspuns cum se procedeaza! Merci ! |
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
Salut baieti! Unde va pot vedea si eu la fatza si voi sa-mi zariti moaca pocita:D si rabla mea:twisted: , in Ploiesti?????? Bafta!!!
|
Re: Membri noi
-Pai tinetete......ai filiala Ploiesti.....vb si tu cu baietii....
|
Re: Membri noi
Asta incerc sa fac dar vad ca nu raspunde nimeni daia am si postat aici......
|
Re: Membri noi
Poti sa vorbesti cu mine sau cu Pitu !;)
|
Re: Membri noi
ma oprit doi baieti la semafor ( pe la intercontinental ) si ma intrebat daca vreau sa intru la voi in club( aveau un renault clio ) , le- am dat id de mess dar nu am vorbit cu ei intrebarea ar fi cum se procedeaza ca sa intru la voi in club asta daca ma primiti , eu am o skoda octavia 2 rs de 200cp stock ( dar stock deocamdata urmeaza sa fac multe modificari la ea).
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:16. |
- Copyright 2026 4Tuning