Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 318IS Slow Build (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/247127-e36-318is-slow-build.html)

DaNn.ZyX 29-12-11 12:59

Re: E36 318IS Slow Build
 
5 Attachment(s)
Si de aici incepe "Operatiunea Rugina" , m-am apucat de ea , dupa revelion intra in paine :lol::lol::lol:
Attachment 2275978

Attachment 2275979

Attachment 2275980

Attachment 2275981

Attachment 2275982

eMH 29-12-11 13:27

Re: E36 318IS Slow Build
 
Hopa la orizont, ai dat de bani ma? :))

Spor la treaba, cred ca de multa vreme astepta si ea ceva asa.

RIcKO 29-12-11 13:30

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4799284)
Hopa la orizont, ai dat de bani ma? :))

Spor la treaba, cred ca de multa vreme astepta si ea ceva asa.

Cred ca l-au dat afara din casa si acuma isi face culcushul in masina ,nu mai are nevoie de scaunele din fata :)))))))))))

Coane baga mare ca trebuie sa o prezentam pe site ...hai hai !!!!

Devu 29-12-11 13:30

Re: E36 318IS Slow Build
 
Spor la treaba, sa faci treaba buna ;). Poate nu are multa rugina ...

Sarbatori fericite !

DaNn.ZyX 29-12-11 13:53

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4799284)
Hopa la orizont, ai dat de bani ma? :))

Spor la treaba, cred ca de multa vreme astepta si ea ceva asa.

Nu am dat de bani ma,o fac eu,ca ma ajuta Iulica(Julaikos)

Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4799287)
Cred ca l-au dat afara din casa si acuma isi face culcushul in masina ,nu mai are nevoie de scaunele din fata :)))))))))))

Coane baga mare ca trebuie sa o prezentam pe site ...hai hai !!!!

Nu ma ... wrong ... o fac "de curse" nu vezi k am dat si din spate,imi pun un scaunel din ala si aia e :lol::lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by Devu (Post 4799289)
Spor la treaba, sa faci treaba buna ;). Poate nu are multa rugina ...

Sarbatori fericite !

Mersi la fel,spor si tie cu noua achizitie si nu o mai da,rugina nu are multa doar pe la praguri si cateva gauri pe la podea:lol::lol::lol: am desfacut-o mai mult sa fac suportul de la bascula si daca tot eram la capitolul asta zic sa o fac toata...vedem ce iese :d

DaNn.ZyX 29-12-11 14:50

Re: E36 318IS Slow Build
 
9 Attachment(s)
Cam asa se prezinta sub mocheta :D
Attachment 2276116 Attachment 2276117
Attachment 2276118 Attachment 2276119
Attachment 2276120 Attachment 2276123
Attachment 2276124
Iar asta e ce am scos din ea si nu mai reusesc sa pun niciodata la loc :lol::lol::lol::lol:
Attachment 2276125 Attachment 2276126

JuST_GiuGiu 29-12-11 15:00

Re: E36 318IS Slow Build
 
Chiar ma bucur ca te apuci de treaba serios!!!
Spor la treaba si la vara sa ne vedem la Semafor!!!:lol::lol:

julaikos 29-12-11 17:07

Re: E36 318IS Slow Build
 
Din ce an zici ca e ?ca e mai ruginit ca oltcitul meu :lol:
O facem noi ,important e sa nu te saturi tu de munca,fiindca o sa fie destula....

DaNn.ZyX 29-12-11 19:03

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 4799390)
Chiar ma bucur ca te apuci de treaba serios!!!
Spor la treaba si la vara sa ne vedem la Semafor!!!:lol::lol:

Sper sa ne vedem unde vrei tu doar sa claxonam amandoi(sau doar eu ca tu nu te auzi de muzica:)):)):)):lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 4799589)
Din ce an zici ca e ?ca e mai ruginit ca oltcitul meu :lol:
O facem noi ,important e sa nu te saturi tu de munca,fiindca o sa fie destula....

Hai ma ca nu e rau ,aia e rugina?E an 95,nu dau inapoi de la munca,daca m-am apucat o duc pana la capat,cumva tre sa o scot la cap!

mihayruncanu 29-12-11 21:24

Re: E36 318IS Slow Build
 
Rugian se cunostea si dedesupt adica sub masina era atacata ? imi e groaza cand stiu ca si eu tre sa ma apuc de cotetul meu ... Bafta usor usor o soti la adevar :!::!:

DaNn.ZyX 29-12-11 21:53

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by mihayruncanu (Post 4799934)
Rugian se cunostea si dedesupt adica sub masina era atacata ? imi e groaza cand stiu ca si eu tre sa ma apuc de cotetul meu ... Bafta usor usor o soti la adevar :!::!:

In fata in stanga la praguri e putina rugina la imbinarea cu podeaua,sper sa se rezolve,am putin de munca dar merita,doar o fac pentru mine,o sa ma straduiesc sa iasa cat mai bine :)

DaNn.ZyX 11-01-12 15:18

Re: E36 318IS Slow Build
 
5 Attachment(s)
Just a Little More ...
Attachment 2290212 Attachment 2290213
Attachment 2290214 Attachment 2290215
Attachment 2290216

mihayruncanu 11-01-12 16:30

Re: E36 318IS Slow Build
 
Ce a zis ii place ? observ ca o faci cu mana ta nu ai duso in la mesteri :rolleyes2
imi place ce faci acolo Bafta :!:

DaNn.ZyX 11-01-12 17:17

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by mihayruncanu (Post 4820801)
Ce a zis ii place ? observ ca o faci cu mana ta nu ai duso in la mesteri :rolleyes2
imi place ce faci acolo Bafta :!:

Sper ca ii place :D si da nu am dus-o la mesteri...prefer sa o fac eu decat sa o duc la cine stie ce "mester" ca mai tarziu sa pic din ea :)

julaikos 11-01-12 17:18

Re: E36 318IS Slow Build
 
Ce bine dadea cu sudurile polizate mai mult :P


All times are GMT +2. The time now is 12:10.

- Copyright 2026 4Tuning