Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Bondellu 12-04-11 18:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4247615)
Dar la mall ai remarcat masina?:D

nu nu.

vlad87 12-04-11 19:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Armandot (Post 4247200)
407 DDD , joi pe la FAN Curier, si mi se pare ca si in alte zile cam tot pe acolo am vazut masina.

Dap, pe acolo , pe acolo :)

vinyl 12-04-11 19:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4249490)
nu nu.

Foarte rau:))

2slow4u 13-04-11 18:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi MNZ, aveai masina parcata in bularga am claxonat dar nu cred ca erai in masina, apoi dupa 30 de min, am incercat sa-ti fac din mana in bucsinescu, eram paraleli (eu in dreapta intr-o vectra C :) )

D3m0N 13-04-11 18:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4252594)
Azi MNZ, aveai masina parcata in bularga am claxonat dar nu cred ca erai in masina, apoi dupa 30 de min, am incercat sa-ti fac din mana in bucsinescu, eram paraleli (eu in dreapta intr-o vectra C :) )

el a venit la mine la magazin sa caute un bar:)) alcolistul :))

vinyl 13-04-11 20:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4252594)
Azi MNZ, aveai masina parcata in bularga am claxonat dar nu cred ca erai in masina, apoi dupa 30 de min, am incercat sa-ti fac din mana in bucsinescu, eram paraleli (eu in dreapta intr-o vectra C :) )

I-ai remarcat evacurea?:-)

Bondellu 13-04-11 21:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
polo bobo BNS azi semafor galata.

2slow4u 13-04-11 21:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu am remarcat nimica.... e ceva nou?:))

vinyl 13-04-11 21:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4253378)
Nu am remarcat nimica.... e ceva nou?:))

Si-a tras evacuare inox cap coada..:shock:

MnezO 13-04-11 23:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4252594)
Azi MNZ, aveai masina parcata in bularga am claxonat dar nu cred ca erai in masina, apoi dupa 30 de min, am incercat sa-ti fac din mana in bucsinescu, eram paraleli (eu in dreapta intr-o vectra C :) )

hihi salut ! fara saritoare de astra H nu te recunosc :P !

JusT_SaY_BoBo 14-04-11 16:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4253340)
polo bobo BNS azi semafor galata.

eram si eu in masina da nu te-am vazut:oops:

Bondellu 15-04-11 00:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4255417)
eram si eu in masina da nu te-am vazut:oops:

Eram cu ZWT-ul ca eu nu mai am masina momentan.

ktalyn 15-04-11 20:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Cristinelu "mancati-as daylight-urile" nu prea iti plac avariile si nici flash-urile!
In seara asta , din Alexandru spre Spitalul de Recuperare!

CRyS` 15-04-11 20:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa mori tu :lol:! Nu stiam eu cine ma tot freaca la cap :lol:! Aveam o vaga banuiala ca tu esti ... da... :???:

Pe aceasta cale, scuzele mele ca am facut depasirea aia nebuna la semafor da ma intoxicam in urma ta la ce gaze scoteai! Ai mancat fasole,tii post ce faci? :lol:

ktalyn 15-04-11 20:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Am ceva probleme la supape, si cred ca vrea si o segmentare , dar nu cred ca i le mai fac la batrana , o duc direct pe drumul celor drepti. Cat despre depasire la prima impresia am zis ca te tot duciiiiiiii:D


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2026 4Tuning