Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

Lymbutza 27-05-11 17:08

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
bine . Eu zic ca ar fi o idee buna sa ne punem si pe trimis PM-uri , nu cred ca urmaresc prea multi topicul asta .

sharkylete 27-05-11 20:22

>>>>>
 

sharkylete 27-05-11 23:09

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Inca o data... pt cei din Bucuresti... cine ar vrea sa ne vedem un pic week-end`ul viitor?! :D:D:D

Billy c25xe 27-05-11 23:11

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
eu eu eu eu :twisted:

liviu tex 27-05-11 23:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
present!

sharkylete 28-05-11 00:22

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
E bine.. suntem vre-o 5 :)) (pana acum :D)

liviu tex 28-05-11 00:54

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 4356178)
E bine.. suntem vre-o 5 :)) (pana acum :D)

mai vine cineva din valcea? eu mai ''car'' vreo doi dupa mine!

sharkylete 28-05-11 01:00

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4356227)
mai vine cineva din valcea? eu mai ''car'' vreo doi dupa mine!

Nu cred... :( sa vedem ce zice gogu`... si cand ajung acasa mai vb cu 1,2 ... dar slabe sanse :D

Provenzano 28-05-11 19:14

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 4356178)
E bine.. suntem vre-o 5 :)) (pana acum :D)

si din partea mea 2 E 36;). sper sa vina toti posesorii de e36 si sa facem ceva frumos.

Lymbutza 28-05-11 22:08

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
prezent si eu .

liviu tex 29-05-11 00:03

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
INSCRIETI'VA ACUM REPEDE CA SA PRINDETI LOCURI IN FATA!


PLM...PT MULTI NU'I PASIUNE,E DOAR UN MIJLOC DE TRANSPORT CARE INTAMPLATOR SE NUMESTE BMW!

sharkylete 29-05-11 00:29

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4358118)
INSCRIETI'VA ACUM REPEDE CA SA PRINDETI LOCURI IN FATA!


PLM...PT MULTI NU'I PASIUNE,E DOAR UN MIJLOC DE TRANSPORT CARE INTAMPLATOR SE NUMESTE BMW!

CORECT!

Lymbutza 29-05-11 11:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
referitor la week-endul viitor . Sambata sau Duminica ? Unde ne strangem ?

sharkylete 29-05-11 13:27

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 4358710)
referitor la week-endul viitor . Sambata sau Duminica ? Unde ne strangem ?

Pai are merge in parcare la PLAZZA in militari... IKEA,la iesirea de pe autostrada la OUTELT sau sa ne zica unu din bucuresti unde... ca eu nu cunosc Bucurestiul! :oops:

liviu tex 29-05-11 14:59

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
eu propun duminica si ca loc de intalnire la mall'ul din Baneasa! ora 10!


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning