Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Lucrarile mele : CJ-86-PIT (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/224455-lucrarile-mele-cj-86-pit.html)

cj-86-pit 28-01-13 22:53

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
Quote:

Originally Posted by cj-92-amy (Post 5338856)
faci un pret pt incinta mochetata ...pt 2 difuri de 30
am pus 2 poze si dimensiunile,,,

am una gata facuta...hai sa o vezi maine daca vrei

cj-92-amy 28-01-13 22:56

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
Quote:

Originally Posted by cj-86-pit (Post 5338914)
am una gata facuta...hai sa o vezi maine daca vrei

Ii faci vreo 2 poze.eu nu sunt la cluj....

cj-86-pit 28-01-13 23:48

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cj-92-amy (Post 5338916)
Ii faci vreo 2 poze.eu nu sunt la cluj....

asta e...originala

cj-92-amy 29-01-13 21:51

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
Quote:

Originally Posted by cj-86-pit (Post 5338969)
asta e...originala

dimensiuni si pret?

cj-86-pit 29-01-13 21:57

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
Quote:

Originally Posted by cj-92-amy (Post 5340418)
dimensiuni si pret?

e exact ce vrei tu...300 ron o poti lua maine

Jambo 04-03-13 20:13

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
Quote:

Originally Posted by cj-86-pit (Post 5102040)
reconditionari jante.....

Ai idee cum se numesc jantele? ms

SJ-82-GMA 10-03-13 15:32

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
salut,nu imi spui te rog de cati amperi ii alternatorul tau si cati wati ai in masina?mersi

cj-86-pit 22-03-13 18:49

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
3 Attachment(s)
schimb fiatul cu bmw seria 3 dupa 2000.....sau cu alte variante

cj-86-pit 22-03-13 18:52

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
2 Attachment(s)
vibe qb69 de vanzare si aplif 4 canale vibe .....

cj-86-pit 22-03-13 19:00

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
3 Attachment(s)
vand stopuri clare pt ford mustang si peugeot 206....stopuri fiat punto

cj-86-pit 22-03-13 19:08

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
2 Attachment(s)
si probabil cele mai mari tweetere din Romania....de vanzare

dani_p 18-04-13 11:40

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
Buna as vrea sa schimb difuzoarele +tweetere la un fiat doblo 2008 cu 2 locuri+ mp3, cat m-ar costa? poti sa si procuri difuzoare sau oferi doar montaj ?

cj-86-pit 18-04-13 12:34

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
Quote:

Originally Posted by dani_p (Post 5444066)
Buna as vrea sa schimb difuzoarele +tweetere la un fiat doblo 2008 cu 2 locuri+ mp3, cat m-ar costa? poti sa si procuri difuzoare sau oferi doar montaj ?

salut, pot sa procur si eu in functie de bugetul de care dispui dar ar trebui sa vi pana la atelier sa vedem ce marime au difuzoarele originale.
adresa: colonia vanea nr. 16 in spate la metro in curtea cu toaletele ecologice.
nr tel:0723.017.372

Splash2013 25-06-13 09:57

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
Salut, am cateva "bube" pe caroseria masinii(zgarietura de la cheie,lovituri de la pietrii,etc). Ai si vopsitorie? eu ma gandeam sa iau un chit de retus de la reprezentanta, ai putea sa ma ajuti sa rezolv unele dintre probleme?

ecsTazy 25-06-13 11:25

Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
 
cam cat m-ar costa o incinta ptr un DD1508 8" pe un passat b5 variant, vreau sa fie pe toata latimea portbagajului adica sa intre la fix nu vreau neaparat sa fie mare, doar lunga sa intre frumos daca ma intelegi.
:D

la asa ceva ma refer
http://cdn2.sulitstatic.com/images/2...a284c4fda5.jpg


All times are GMT +2. The time now is 20:21.

- Copyright 2026 4Tuning