![]() |
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
Quote:
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
Quote:
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
Quote:
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
Quote:
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
Quote:
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
salut,nu imi spui te rog de cati amperi ii alternatorul tau si cati wati ai in masina?mersi
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
3 Attachment(s)
schimb fiatul cu bmw seria 3 dupa 2000.....sau cu alte variante
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
2 Attachment(s)
vibe qb69 de vanzare si aplif 4 canale vibe .....
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
3 Attachment(s)
vand stopuri clare pt ford mustang si peugeot 206....stopuri fiat punto
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
2 Attachment(s)
si probabil cele mai mari tweetere din Romania....de vanzare
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
Buna as vrea sa schimb difuzoarele +tweetere la un fiat doblo 2008 cu 2 locuri+ mp3, cat m-ar costa? poti sa si procuri difuzoare sau oferi doar montaj ?
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
Quote:
adresa: colonia vanea nr. 16 in spate la metro in curtea cu toaletele ecologice. nr tel:0723.017.372 |
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
Salut, am cateva "bube" pe caroseria masinii(zgarietura de la cheie,lovituri de la pietrii,etc). Ai si vopsitorie? eu ma gandeam sa iau un chit de retus de la reprezentanta, ai putea sa ma ajuti sa rezolv unele dintre probleme?
|
Re: Lucrarile mele : CJ-86-PIT
cam cat m-ar costa o incinta ptr un DD1508 8" pe un passat b5 variant, vreau sa fie pe toata latimea portbagajului adica sa intre la fix nu vreau neaparat sa fie mare, doar lunga sa intre frumos daca ma intelegi.
:D la asa ceva ma refer http://cdn2.sulitstatic.com/images/2...a284c4fda5.jpg |
| All times are GMT +2. The time now is 20:21. |
- Copyright 2026 4Tuning