![]() |
re: Danger Toys Club
daca e vorba de matrimoniale. ei tot am ramas nelamurit cu sexul pe capota
frumos cand se intampla si cu tine ? :twisted: |
re: Danger Toys Club
scuze off topic https://www.220.ro/faze-tari/Raliu-De-Pisici/0pPz84Mr7M/ dar e prea tare tractiune 4x4 :))
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Un anunt important...pentru majoritatea cluburilor https://forum.4tuning.ro/announcement.php?a=162
|
re: Danger Toys Club
Am primit o cerere pentru schimbarea denumirii topicului în Danger Toys, dacă voi îmi confirmaţi se schimbă denumirea imediat.
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Dupa schimbarea denumiri de club,voi anunta si eu membrii si ce jucarii au.........:P
|
re: Danger Toys Club
Confirm si eu schimbarea numelui.
|
re: Danger Toys Club
si eu
|
re: Danger Toys Club
Se aproba:P
|
Re: Danger Toys Club
Sper că acum e ok, dacă nu îmi povestiţi pe p.m. :)
Spor la postat :) |
Re: Danger Toys Club
Nu ar fi fost mai ok Dangerous Toys (=Jucarii Periculoase)?
Danger Toys = Pericol jucarii :rolleyes2 Nu prea se pupa.. |
Membrii.....
Cosmin-Bmw e46 2.0 136cp
Mihai-Bmw e36 2.0 150cp Virginia-Bmw e36 1.8is 143cp Razvan-Peugeot 407 2.0 136cp Cristi-vw polo 1.4 Alex-Opel tigra 1.6 106cp Marius-Opel bertone 1.8 16v 125cp Ady-Opel corsa d 1.4 x14xe Cristi-solentza 1.4 Alex-fotograf |
Re: Danger Toys Club
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:16. |
- Copyright 2026 4Tuning