Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Danger Toys Club (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/220610-danger-toys-club.html)

armand24 16-01-11 01:24

re: Danger Toys Club
 
daca e vorba de matrimoniale. ei tot am ramas nelamurit cu sexul pe capota
frumos
cand se intampla si cu tine ? :twisted:

All4Speed 16-01-11 16:12

re: Danger Toys Club
 
scuze off topic https://www.220.ro/faze-tari/Raliu-De-Pisici/0pPz84Mr7M/ dar e prea tare tractiune 4x4 :))

B138ALX 16-01-11 23:29

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by armand24 (Post 3989611)
daca e vorba de matrimoniale. ei tot am ramas nelamurit cu sexul pe capota
frumos
cand se intampla si cu tine ? :twisted:

Armand te mananca in cur pe tine................pe cuvantu meu nu am fete in club,iar ai fantezi cu sex pe capota????

NXdev 22-01-11 16:12

re: Danger Toys Club
 
Un anunt important...pentru majoritatea cluburilor https://forum.4tuning.ro/announcement.php?a=162

aleks 08-02-11 16:13

re: Danger Toys Club
 
Am primit o cerere pentru schimbarea denumirii topicului în Danger Toys, dacă voi îmi confirmaţi se schimbă denumirea imediat.

B138ALX 08-02-11 16:15

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 4065668)
Am primit o cerere pentru schimbarea denumirii topicului în Danger Toys, dacă voi îmi confirmaţi se schimbă denumirea imediat.

Da alex poti schimba denumirea,multumesc mult inca o data

All4Speed 08-02-11 16:18

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 4065673)
Da alex poti schimba denumirea,multumesc mult inca o data

DA multumim!!!

B138ALX 08-02-11 16:26

re: Danger Toys Club
 
Dupa schimbarea denumiri de club,voi anunta si eu membrii si ce jucarii au.........:P

rafo_uos 08-02-11 17:06

re: Danger Toys Club
 
Confirm si eu schimbarea numelui.

MegabiT 08-02-11 17:47

re: Danger Toys Club
 
si eu

b717alx 08-02-11 19:15

re: Danger Toys Club
 
Se aproba:P

aleks 09-02-11 10:05

Re: Danger Toys Club
 
Sper că acum e ok, dacă nu îmi povestiţi pe p.m. :)
Spor la postat :)

tzunny 09-02-11 11:10

Re: Danger Toys Club
 
Nu ar fi fost mai ok Dangerous Toys (=Jucarii Periculoase)?
Danger Toys = Pericol jucarii :rolleyes2 Nu prea se pupa..

B138ALX 09-02-11 11:59

Membrii.....
 
Cosmin-Bmw e46 2.0 136cp
Mihai-Bmw e36 2.0 150cp
Virginia-Bmw e36 1.8is 143cp
Razvan-Peugeot 407 2.0 136cp
Cristi-vw polo 1.4
Alex-Opel tigra 1.6 106cp
Marius-Opel bertone 1.8 16v 125cp
Ady-Opel corsa d 1.4 x14xe
Cristi-solentza 1.4
Alex-fotograf

B138ALX 09-02-11 12:03

Re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by tzunny (Post 4068084)
Nu ar fi fost mai ok Dangerous Toys (=Jucarii Periculoase)?
Danger Toys = Pericol jucarii :rolleyes2 Nu prea se pupa..

NU imi erea foarte greu sa il numesc si asa,doar ca erea destul de mare ca si denumire,dar se poate traduce si la plural in limba romana,multumesc oricum pt sfat....


All times are GMT +2. The time now is 14:16.

- Copyright 2026 4Tuning