![]() |
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
4 Attachment(s)
sa mai umblat azi pe la ursache....am schimbat bascula pe dreapta...i`am pus folie pe geamuri si pe faruri...am sudat pe la toba avea cateva gauri....am dat si o ceara de luciu.... si uleiul filtrele castrol 10w40
|
Re: E30 - CT-87-GMA
cine vrea urs? 1700 euro...sau variante
|
Re: E30 - CT-87-GMA
3 Attachment(s)
pentru detalii 0785773316
id: Dulciku2003 pret 1000 euro fix |
Re: E30 - CT-87-GMA
4 Attachment(s)
nu se mai vinde :P
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Altu?Cati ursi ai avut pana acuma:))?
|
Re: E30 - CT-87-GMA
le schimbi ca pe ciorapi:))
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
5 Attachment(s)
Schimb jante 4x100 17" 7.5j orobica line anvelope 205/40/17 arata foarte bine,nu sunt strambe,nu bat.
Ma intereseaza schimburi cu jante 4x100 9j pe 16 sau 17. |
Re: E30 - CT-87-GMA
7 Attachment(s)
a revenit bygu :D
am muncit azi la el de mi`au sarit capacele...am luato dupa aproape 6 luni inapoi cu serpisori sparti pompa de apa varza...fierbea apa...am inlocuit pompa cu una noua am dat galeria jos...toata evacuarea am refacut bara fata mai este foarte mult de lucru :) |
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Hai ma poate de data asta te tii si tu de cuvant si aranjezi masina asta cum se cuvine.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:22. |
- Copyright 2026 4Tuning