Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

jakal 05-07-11 13:34

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 4444311)
Doar 1.8 sub capota :)

HAI LA MAI MARE ATUNCI....:))

LuciE36 05-07-11 21:32

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4444738)
HAI LA MAI MARE ATUNCI....:))

deocamdata sa il termin la interior.. exterior... 2 amortizoare de fata sport gasesc si eu ?

LuciE36 05-07-11 21:40

Re: E30 - CT-87-GMA
 
4 Attachment(s)
sa mai umblat azi pe la ursache....am schimbat bascula pe dreapta...i`am pus folie pe geamuri si pe faruri...am sudat pe la toba avea cateva gauri....am dat si o ceara de luciu.... si uleiul filtrele castrol 10w40

LuciE36 19-07-11 08:52

Re: E30 - CT-87-GMA
 
cine vrea urs? 1700 euro...sau variante

LuciE36 21-09-11 00:07

Re: E30 - CT-87-GMA
 
3 Attachment(s)
pentru detalii 0785773316
id: Dulciku2003
pret 1000 euro fix

LuciE36 01-10-11 11:25

Re: E30 - CT-87-GMA
 
4 Attachment(s)
nu se mai vinde :P

AnDrEiCa 01-10-11 13:19

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Altu?Cati ursi ai avut pana acuma:))?

SPooKye 01-10-11 14:56

Re: E30 - CT-87-GMA
 
le schimbi ca pe ciorapi:))

LuciE36 04-10-11 09:39

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by AnDrEiCa (Post 4617462)
Altu?Cati ursi ai avut pana acuma:))?

pai au fost cam 4 ursi ...

LuciE36 04-10-11 09:41

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by SPooKye (Post 4617598)
le schimbi ca pe ciorapi:))

incerc si eu sa raman la unul bun :)

LuciE36 04-10-11 09:53

Re: E30 - CT-87-GMA
 
5 Attachment(s)
Schimb jante 4x100 17" 7.5j orobica line anvelope 205/40/17 arata foarte bine,nu sunt strambe,nu bat.
Ma intereseaza schimburi cu jante 4x100 9j pe 16 sau 17.

LuciE36 28-02-12 19:13

Re: E30 - CT-87-GMA
 
7 Attachment(s)
a revenit bygu :D

am muncit azi la el de mi`au sarit capacele...am luato dupa aproape 6 luni inapoi
cu serpisori sparti pompa de apa varza...fierbea apa...am inlocuit pompa cu una noua am dat galeria jos...toata evacuarea am refacut bara fata mai este foarte mult de lucru :)

AnDrEiCa 28-02-12 20:01

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 4905740)
a revenit bygu :D

am muncit azi la el de mi`au sarit capacele...am luato dupa aproape 6 luni inapoi
cu serpisori sparti pompa de apa varza...fierbea apa...am inlocuit pompa cu una noua am dat galeria jos...toata evacuarea am refacut bara fata mai este foarte mult de lucru :)

Bafta caci o sa ai nevoie:lol:

LuciE36 28-02-12 20:04

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by AnDrEiCa (Post 4905845)
Bafta caci o sa ai nevoie:lol:

ms mult

b31rmy 28-02-12 21:59

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Hai ma poate de data asta te tii si tu de cuvant si aranjezi masina asta cum se cuvine.


All times are GMT +2. The time now is 19:22.

- Copyright 2026 4Tuning