Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Nissan 200SX S14 Project (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/215753-nissan-200sx-s14-project.html)

plictisit 03-05-11 20:24

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
1 Attachment(s)
fuck that looks good :shock:

Pustiu' 04-05-11 01:23

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
te c**i pe tine :o

XSW 04-05-11 03:21

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Foarte, foarte sexy, felicitari !

Multa bafta,
Octav

racinGTI 04-05-11 12:27

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
masina asta cred k e visul oricarui pasionat...good wook man...felicitari

daniwmk 04-05-11 13:47

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
1 Attachment(s)
Multumesc de urari la toti.
Toata lumea vrea sa o vada pe strazi in frunte cu noi dar ... mai dureaza.
Daca totul merge ceas va mai dura o luna pana sa vada asfaltul.
Deja unii se transforma in diavol tazmanian de nerabdare :D

Catalin_br 04-05-11 21:18

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Rotile pe spate banuiesc ca vor iesi cva mai in afara.Gresesc?

daniwmk 04-05-11 21:33

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
In 7 zile ajung distantierele care vor fi de 2x15mm pentru fata si 2x25mm pentru spate.
Astefl et ul rotilor din et22 va deveni et 7 pe fata si et -3 pe spate si fitmentul va fi "flush".

Masina nu este terminata mai sunt ceva aspecte care necesita atentie dar am vrut sa o echipez cat de cat sa imi fac o idee despre cum va arata la final :)

daniwmk 16-05-11 16:57

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
7 Attachment(s)
Au ajuns piulitele si distantierii am montat de proba pe partea dreapta si vin exact cum trebuie :)
+ poze cu piesele care au mai ajuns

florin_ 16-05-11 18:54

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
daca ai inceput sa pui piesele noi pe birou la tine inseamna ca nu mai ai loc in atelier :lol:
cand o vedem pe strazi?

Catalin_br 18-05-11 11:17

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Se termina masina pana pe 29?Mai bn zis vine la Tulcea?:lol::shock:

daniwmk 18-05-11 12:40

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
100% nu va fi prezenta la Tulcea.
Oricum scopul masinii nu sunt cursele de drag deci oricum nu era prezenta nici daca era gata probabil :)

Catalin_br 18-05-11 13:59

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Cu subaru participi? scz de off

daniwmk 18-05-11 18:48

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Cu Subaru nu am participat pana acum la curse si nici nu am sa o fac la fel cum am facut si cu Honda S2000. Unele masini nu sunt pentru asa ceva decat daca sunt modificate pentru drag.
Voi veni la Tulcea ca spectator si atat.
Cand voi avea masina de drag (poate 240z ul) am sa particip pana atunci ma uit ...

Propun sa incheiem aici cu off topic ul :)

tase_astra 31-05-11 10:21

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Da, imi place ce vad pe aici. Lucrat frumos si piese de calitate.
Succes in continuare!

marius3030 31-05-11 13:27

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
si pot spune ca inca nu ai vazut nimic! ;)


All times are GMT +2. The time now is 13:42.

- Copyright 2026 4Tuning