![]() |
Re: Nissan 200SX S14 Project
1 Attachment(s)
fuck that looks good :shock:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
te c**i pe tine :o
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Foarte, foarte sexy, felicitari !
Multa bafta, Octav |
Re: Nissan 200SX S14 Project
masina asta cred k e visul oricarui pasionat...good wook man...felicitari
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
1 Attachment(s)
Multumesc de urari la toti.
Toata lumea vrea sa o vada pe strazi in frunte cu noi dar ... mai dureaza. Daca totul merge ceas va mai dura o luna pana sa vada asfaltul. Deja unii se transforma in diavol tazmanian de nerabdare :D |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Rotile pe spate banuiesc ca vor iesi cva mai in afara.Gresesc?
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
In 7 zile ajung distantierele care vor fi de 2x15mm pentru fata si 2x25mm pentru spate.
Astefl et ul rotilor din et22 va deveni et 7 pe fata si et -3 pe spate si fitmentul va fi "flush". Masina nu este terminata mai sunt ceva aspecte care necesita atentie dar am vrut sa o echipez cat de cat sa imi fac o idee despre cum va arata la final :) |
Re: Nissan 200SX S14 Project
7 Attachment(s)
Au ajuns piulitele si distantierii am montat de proba pe partea dreapta si vin exact cum trebuie :)
+ poze cu piesele care au mai ajuns |
Re: Nissan 200SX S14 Project
daca ai inceput sa pui piesele noi pe birou la tine inseamna ca nu mai ai loc in atelier :lol:
cand o vedem pe strazi? |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Se termina masina pana pe 29?Mai bn zis vine la Tulcea?:lol::shock:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
100% nu va fi prezenta la Tulcea.
Oricum scopul masinii nu sunt cursele de drag deci oricum nu era prezenta nici daca era gata probabil :) |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Cu subaru participi? scz de off
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Cu Subaru nu am participat pana acum la curse si nici nu am sa o fac la fel cum am facut si cu Honda S2000. Unele masini nu sunt pentru asa ceva decat daca sunt modificate pentru drag.
Voi veni la Tulcea ca spectator si atat. Cand voi avea masina de drag (poate 240z ul) am sa particip pana atunci ma uit ... Propun sa incheiem aici cu off topic ul :) |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Da, imi place ce vad pe aici. Lucrat frumos si piese de calitate.
Succes in continuare! |
Re: Nissan 200SX S14 Project
si pot spune ca inca nu ai vazut nimic! ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:42. |
- Copyright 2026 4Tuning