![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
o sa-i fac niste poze cand e gata..... nici o problema.
|
re: E46 - TM 77 EEE
presimt ca aceasta masina o sa fie extra fortza!!!
caius multa bafta si spor la treaba!!! sa fie fortza extremaaaaa |
re: E46 - TM 77 EEE
bcoupe .. mersi, sper sa iasa cum mi'am propus si o sa fiu fericit :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Cand e gata tobele? :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
cea mai buna alegere la criss de la arad...chiar stie ce face...8)
|
re: E46 - TM 77 EEE
PAKE .. azi e gata.. o sa merg mai pe seara sa o aduc acasa k nu stie sa vina singura. :D
presimt ca saptamana viitoare ai un colet pt. mine :lol: abia astept. laurentiu_tim ... dap, mersi de recomandare :chillpill :paper: |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Bafta ! |
re: E46 - TM 77 EEE
Hai, mai cu viaţă
|
re: E46 - TM 77 EEE
|
re: E46 - TM 77 EEE
Degeaba daca n-are devedeuri si in tetierele din spate sa fie si mai "fortza" :rolleyes2
|
re: E46 - TM 77 EEE
Mie mi se par prea mari rotile pe fata,si prea bling bling...dar ma rog....Caius stie cel mai bine!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
hai mah ca te-am ajutat sa scapi de bara aia... am pus-o la mine :D:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
l-am vazut si eu ala mai de mult .. dar nu ma atrage cu nimic... kitch din partea mea.
eu merg pe original.. nimic ciuning.. nu vreau nimic iesit din comun. |
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning