Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 19-01-11 10:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
o sa-i fac niste poze cand e gata..... nici o problema.

bcoupe 19-01-11 11:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
presimt ca aceasta masina o sa fie extra fortza!!!

caius multa bafta si spor la treaba!!! sa fie fortza extremaaaaa

Caius TM 20-01-11 08:10

re: E46 - TM 77 EEE
 
bcoupe .. mersi, sper sa iasa cum mi'am propus si o sa fiu fericit :D

P A K E 20-01-11 09:16

re: E46 - TM 77 EEE
 
Cand e gata tobele? :lol:

laurentiu_tim 20-01-11 10:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
cea mai buna alegere la criss de la arad...chiar stie ce face...8)

Caius TM 21-01-11 07:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
PAKE .. azi e gata.. o sa merg mai pe seara sa o aduc acasa k nu stie sa vina singura. :D
presimt ca saptamana viitoare ai un colet pt. mine :lol: abia astept.


laurentiu_tim ... dap, mersi de recomandare :chillpill :paper:

crysty.bobok 21-01-11 08:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

PAKE .. azi e gata.. o sa merg mai pe seara sa o aduc acasa k nu stie sa vina singura.
presimt ca saptamana viitoare ai un colet pt. mine abia astept.


laurentiu_tim ... dap, mersi de recomandare
Diseara sa te prezinti cu poze :lol: .

Bafta !

mutzu 22-01-11 10:37

re: E46 - TM 77 EEE
 
Hai, mai cu viaţă

abby3325 23-01-11 16:24

re: E46 - TM 77 EEE
 
Little something for you ;)
https://www.youtube.com/watch?v=8kp4uJYY9Ks

Hope you like it :D

cRbL 23-01-11 16:48

re: E46 - TM 77 EEE
 
Degeaba daca n-are devedeuri si in tetierele din spate sa fie si mai "fortza" :rolleyes2

kathalin 23-01-11 17:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
Mie mi se par prea mari rotile pe fata,si prea bling bling...dar ma rog....Caius stie cel mai bine!

TM 77 ADF 23-01-11 17:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by abby3325 (Post 4013337)
Little something for you ;)
https://www.youtube.com/watch?v=8kp4uJYY9Ks

Hope you like it :D

tiganie sincer... bara, jantele crom si mari, stopurile, tobele etc... in fine

P A K E 23-01-11 18:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by abby3325 (Post 4013337)
Little something for you ;)
https://www.youtube.com/watch?v=8kp4uJYY9Ks

Hope you like it :D

Masina aia e coborata din bari si praguri, nu face Caius asa ceva ca il luam de urechi :twisted:

adi_balan83 23-01-11 23:18

re: E46 - TM 77 EEE
 
hai mah ca te-am ajutat sa scapi de bara aia... am pus-o la mine :D:D

Caius TM 24-01-11 08:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
l-am vazut si eu ala mai de mult .. dar nu ma atrage cu nimic... kitch din partea mea.
eu merg pe original.. nimic ciuning.. nu vreau nimic iesit din comun.


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning