![]() |
Re: my tuning r5
Da politia taica nu zice nimic de "coloritul" tau?
|
Re: my tuning r5
Serios..
Nu esti dispus sa-l vinzi ? :) |
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
blue light,4 neon made in germany
|
Re: my tuning r5
Quote:
:D:D:D:D:D ce ma distreaza faza asta "le am primit si am pus pe masina" :D:D:D:D |
Re: my tuning r5
In curand o sa ramai fara talon :lol:
|
Re: my tuning r5
nucred ca daca vreu atunc nusavede ca am neon
|
Re: my tuning r5
Aaaaaa....ai procedat foarte inteligent si preventiv, punand un buton cu care sa inchizi neonul...
Pe ce l-ai pus? Pe contact? |
Re: my tuning r5
nu cred ca le-a pus pe contact ca i-ar fi fost mult mai greu decat sa le puna cu un intrerupator ce atarna prin masina. nu incerca sa faci din cacat bici ca nu o sa trosneasca niciodata !!! nu pune diverse pe masina doar pentru ca au fost ieftine sau le-ai primit !!!! cauta si tu pe google despre renault 5! las-o dracu de treaba...ai facut-o sorcova. te inteleg ca nu ai bani, dar nu cumpara cacaturi ieftine...cu cat e mai simpla cu atat e mai bine...+ ca poti sa faci unele ajustari de mare efect fara bani, sau cu foarte putini bani...dar iti trebuie putin CAP. daca nu vrei sa-l pui la munca mai bine o vinzi si iti iei o dacie ! la aia poti sa ii faci ce vrei tu ca nu se supara nimeni.
|
Re: my tuning r5
da ampus un buton care amprimit cu neon si gata merge foartetare ,numai acuma trebuie sa merg mai atent
|
Re: my tuning r5
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
|
Re: my tuning r5
iti iei o dacie ! la aia poti sa ii faci ce vrei tu ca nu se supara nimeni.[/QUOTE]
Aici te contrazic un pic.....suntem mai multi cu dacii decat cu renault 5...;) |
Re: my tuning r5
Multe dacii, da.....dar multe frumoase,nu...sau depinde ce inseamna pt fiecare dacie frumoasa:).
|
Re: my tuning r5
singur te contrazici faustino...din contra, pentru faptul ca renault 5 sunt mai putine decat dacii...adica sunt din ce in ce mai rare, merita sa iti bati joc de una mai putin decat de o dacie...avand in vedere ca dacia e o masina COMUNA la care gsesti peste tot piese, eu consider ca ce face baiatul asta acestei masini ar fi mai bine sa ii faca unei dacii. si te rog nu compara renault 5 cu dacia! ce versiune de dacia vrei tu nu se compara cu renault 5, din toate punctele de vedere.
|
Re: my tuning r5
Nu te agita tinere....eu ziceam ca suntem mai multi cu Dacii care vor sari cu gura pe el daca incepe sa tuneze vre-una
Si sa nu exageram cu afirmatia cu Dacia si Renault...nu stiu cu cate Renault 5 sau Dacia ai mers tu, dar e cam deplasata afirmatia |
Re: my tuning r5
Quote:
P.S: Inainte sa-mi sari in cap cu chestii de genul: "Cate R5 ai condus?" si chestii de-astea, iti spun ca am condus cateva, iar momentan invart volanul unui R11 Turbo (care practic e tot un R5 cu alte toale). Nu e masina rea, da' nici nu mi se pare a fi la ani lumina de Dacia. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning