Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/202595-e46-my-new-beast-bmw-m3.html)

fuNky! 08-11-10 22:12

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
sau nu erai tu ? :D

daffy duck™ 09-11-10 00:18

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by fuNky! (Post 3796270)
sefu ce s-a azi in stefan ce lmare ?:lol::lol::lol: te-am vazut pe la 9 , 9 si cu "baietii"

daca era cu E90ul....da...daca nu ai vazut E90ul.....ai gresit:lol:

fuNky! 09-11-10 00:31

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
m3`u :d

Marian_nebunu 21-11-10 09:09

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
La multi ani Razvan !!!

sa iti dea Dumnezeu sanatate ,noroc,ce iti doresti tu p lumea asta !!!

super tare petrecerea aseara :D m-am simtit extraordinar alaturi de tine si restul baietiilor !!!

Am venit cu Lica acasa intr-un stil (GTA) :lol: imi era tare frica de stirile de la Pro tv si Antena 1 :D:D:D...

a luat un limitator la 120 de a sarit fata de la casetofon !!!

omu nu e pe treaba lui :D:D:D:D...

sa traiesti mult si bine :D:D:D:D...dupa 11 pahare de votka inca iti pot spune :D:D:D...

esti fratele meu :hug: :hug: :hug: :hug:

si m-am gandit la o afacere pentru viitorul nostru :D:D

facem trafic cu blugi si pulovere..maioneza le croseteaza :lol: si noi le vindem :lol: !!!!!


da bule mama =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

daffy duck™ 21-11-10 12:19

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
La multi ani !!!!!!!!!

hai odata cu magazinul!!!!!!!!

Ricardinho 21-11-10 12:20

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3830176)
La multi ani Razvan !!!

sa iti dea Dumnezeu sanatate ,noroc,ce iti doresti tu p lumea asta !!!

super tare petrecerea aseara :D m-am simtit extraordinar alaturi de tine si restul baietiilor !!!

Am venit cu Lica acasa intr-un stil (GTA) :lol: imi era tare frica de stirile de la Pro tv si Antena 1 :D:D:D...

a luat un limitator la 120 de a sarit fata de la casetofon !!!

omu nu e pe treaba lui :D:D:D:D...

sa traiesti mult si bine :D:D:D:D...dupa 11 pahare de votka inca iti pot spune :D:D:D...

esti fratele meu :hug: :hug: :hug: :hug:

si m-am gandit la o afacere pentru viitorul nostru :D:D

facem trafic cu blugi si pulovere..maioneza le croseteaza :lol: si noi le vindem :lol: !!!!!


da bule mama =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



Ms mult Mareane Care Este ( yoda ) :))) ... ma bucur ca te-ai simtit bine si ca ai fost alaturi de mine . Cum masina mea nu functioneste 335-u ca e la bavaria si m3-u nu mai porneste bine c-am avut m3-u ca si tort :)) ai mai vazut asa ceva ? :D ma dikesssss avea si numaru de inmatriculare :)) cat o fi platit taxa :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Lu maioneza ia cazut botu` masinii, era fericit ca are si el m3 in stomac :))))))))))))
Da facem fabrica de tricotaje si maioneza cu toate femeili trecute de 70 de ani croseteaza :))

Ricardinho 21-11-10 12:22

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3830595)
La multi ani !!!!!!!!!

hai odata cu magazinul!!!!!!!!


Ms ms Daffy ...
Hai lasa ca o sa vina si ala.... magazinu mai e f.putin ... 8) 8)

sYdanyel 21-11-10 12:24

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
La multi ani! multa sanatate si fericire !

Marian_nebunu 21-11-10 12:27

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3830596)
Ms mult Mareane Care Este ( yoda ) :))) ... ma bucur ca te-ai simtit bine si ca ai fost alaturi de mine . Cum masina mea nu functioneste 335-u ca e la bavaria si m3-u nu mai porneste bine c-am avut m3-u ca si tort :)) ai mai vazut asa ceva ? :D ma dikesssss avea si numaru de inmatriculare :)) cat o fi platit taxa :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Lu maioneza ia cazut botu` masinii, era fericit ca are si el m3 in stomac :))))))))))))
Da facem fabrica de tricotaje si maioneza cu toate femeili trecute de 70 de ani croseteaza :))

Lu maioneza ia facut rau intercooleru =)))))).......:D:D:D...macar in stomac sa aibe si el Bmw :D:D...dar ai vazut ca nu prea tin bemveurile la el :D:D:D..ca la luat burta p acolo :D:D...aoleo da bule mama :lol: :lol: :lol: ce radea preparatu aseara :))))))

vereeeeee :D:D...are maioneza foomei de 70 d ani ??Ca nu stiam :D:D:D:D...
cred ca este ASS in arta CROSATATULUI !!!

traiasca MAIONEZA,PULOVERELE,SI BLUGII CA ALTFEL ERAM NISTE NIMICURI :D:D:D...AAAAAA :rolleyes: era sa uit...si LAVABILA AIA ROSIE DE LA MAGAZIN :D... =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

PORTOFELE ,PORTOFELE !!!

:peace: :peace: :peace: 2 PAHARE DE BALENTINES,SI UN PACHET DE DUNHILL :D:D..STII TU :peace: :peace:

Ricardinho 21-11-10 12:32

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3830617)
Lu maioneza ia facut rau intercooleru =)))))).......:D:D:D...macar in stomac sa aibe si el Bmw :D:D...dar ai vazut ca nu prea tin bemveurile la el :D:D:D..ca la luat burta p acolo :D:D...aoleo da bule mama :lol: :lol: :lol: ce radea preparatu aseara :))))))

vereeeeee :D:D...are maioneza foomei de 70 d ani ??Ca nu stiam :D:D:D:D...
cred ca este ASS in arta CROSATATULUI !!!

traiasca MAIONEZA,PULOVERELE,SI BLUGII CA ALTFEL ERAM NISTE NIMICURI :D:D:D...AAAAAA :rolleyes: era sa uit...si LAVABILA AIA ROSIE DE LA MAGAZIN :D... =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

PORTOFELE ,PORTOFELE !!!

:peace: :peace: :peace: 2 PAHARE DE BALENTINES,SI UN PACHET DE DUNHILL :D:D..STII TU :peace: :peace:


Ai ciordeles stiu stiu :)) sa ai si tu colectie acasa, miramas ca nu sau spart in masina cand a sarit lica de limitatoru ala :))
Ma totu pana la lavabila aia, ca e fitza ... maioneza "a ales-o " :)) :))) :))
da buleeeeeeeeeee cu nebunu tau ..
mai am unu in cartier la mine care intr-o dimineata eu ma duceam pe afara la 7 dim si el era in coltzu strazii astepta ceva, cancer afara -10 grade . Acum eu il intreb ce faci ma aici la ora asta .. Eh ce sa fac astept masina sa vina sa ma ia sa plec la munca .. Iauzi ma unde muncesti ? La paza cu caini varule :)) diktalooo paza cu caini :)) :)) hata argus vroia sa sublinieze .. Acum stau cu el fumez 3 tigari, el ma fumeaza 10 :)) si trecuse 1 ora eu eram paralizat .. Da ii zic eu auzi ma da mai vine in plm mea masina aia ? Ahh nu mai vine ca am uitat ca sunt in concediu si pleaca in casa !!! !:))))) am innebunit de ras nu mai puteam :))

Marian_nebunu 21-11-10 12:37

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3830625)
Ai ciordeles stiu stiu :)) sa ai si tu colectie acasa, miramas ca nu sau spart in masina cand a sarit lica de limitatoru ala :))
Ma totu pana la lavabila aia, ca e fitza ... maioneza "a ales-o " :)) :))) :))
da buleeeeeeeeeee cu nebunu tau ..
mai am unu in cartier la mine care intr-o dimineata eu ma duceam pe afara la 7 dim si el era in coltzu strazii astepta ceva, cancer afara -10 grade . Acum eu il intreb ce faci ma aici la ora asta .. Eh ce sa fac astept masina sa vina sa ma ia sa plec la munca .. Iauzi ma unde muncesti ? La paza cu caini varule :)) diktalooo paza cu caini :)) :)) hata argus vroia sa sublinieze .. Acum stau cu el fumez 3 tigari, el ma fumeaza 10 :)) si trecuse 1 ora eu eram paralizat .. Da ii zic eu auzi ma da mai vine in plm mea masina aia ? Ahh nu mai vine ca am uitat ca sunt in concediu si pleaca in casa !!! !:))))) am innebunit de ras nu mai puteam :))

Lica al meu aseara :D:D:D...la 120 a sarit de pe un limitator...cand a aterizat=)) a cazut fatza de la casetofon,s-a deschis torpedoul :)))))...paharele le tineam in mana :D:D..opreste la unu si il intreaba :D:D:D..auzi il stii pe "MOGLY"?? ala ii raspunde "nu" !!

la care Lica ...NICI YO =))))))))))))))))) da bule mama :D:D:D...lica era in lumea lui...sa vezi ce se invartea la bila aici in drumu "tarabei":))) cu masina tragea frana de mana,ca sa nu iti mai zic ROSU LA SEMAFOR LA TOATE INTERSECTIILE...AVEAM CENTURA PUSA..SI TOT IMI ERA FRICA..OMU NU E P TREABA LUI :D:D:D...

AUZI...DA ANGELICELE ALEA LOLO DIN FARURILE LU "BLUG & PULOVER" ITI PLAC?? :lol:lol:lol:lol:lol:lol:

eXeqTr 21-11-10 12:54

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
LA MULTI ANI !!! Multa sanatate si fericire, sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti !

P A K E 21-11-10 13:14

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
La Multi Ani! Tot ce iti doresti si ''To the be the best'' :lol:

Ricardinho 21-11-10 13:43

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Va multumesc tuturor pt urari !!!:shock:

Claudia 21-11-10 14:29

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
La multi ani! Frumoasa masina, am vazut-o pe afara...


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning