![]() |
Re: Femeile la volan
se intreaba unde e pixul, tamponul fiind dupa ureche? :D
|
Re: Femeile la volan
Quote:
si raspunsu` la intrebarea ta e ca se simte cam singur neuronu` ala , aia face :lol: |
Re: Femeile la volan
Inghetzase proasta la volan , nu stia ca sa mai faca , e bina ca o dat in frane macar . dar 2 neuroni ce fac in capul unei blonde ?????
|
Re: Femeile la volan
Chiar azi... eram intr-o intersectie mica din cartier...eu urma sa fac dreapta... o blonda ma depaseste se pune in fata mea(cumva...pe diagonala intersectiei)... de neimaginat!:blink: sta ce sta(pe putin 2 minute)... astept sa vad incotro o ia(k imi blocase si mie calea)... cand sa ma dau jos porneste si ea... N-am inteles nici pana acum ce a fost in capul ei!:rolleyes2 Cred k i se dereglase neuronu` :peace:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
prostia nu tine cont de culoarea parului...:rolleyes2 cand esti prost esti...si gata
|
Re: Femeile la volan
Poa` sa intre pe mine o bruneta da fara masina si oricum iubesc toate fetele indiferent de culoare parului numai sa arate bine !
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
Quote:
|
Re: Femeile la volan
oricum parerea mea este ca nu trebuie sa folosim apelative de genul:"fufa" si etc...si cum am mai zis si mai sus....prostia kiar nu tine de culoarea parului:sad:
|
Re: Femeile la volan
Normal k nu tzine de culoare parului dar na , prea multe bancuri cu bolnde :D :D :D
|
Re: Femeile la volan
Chiar si bancurile pornesc de la un sambure de adevar :lol: :lol: :lol:
|
Re: Femeile la volan
Hai sa lasam samburele d adevar pls
pai la Caracal sa rasturnat carutza cu plosti , dar de la plosti pana la prosti e drum lung dar na , cam asa e si cu blondele ! yo personal cunosc o blonda naturala care e super desteapta dar cunosc si blonde vopsite care dau in gropi de atata prostie ! |
| All times are GMT +2. The time now is 11:21. |
- Copyright 2026 4Tuning