Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeile la volan (https://forum.4tuning.ro/28-femei/19714-femeile-volan.html)

iasi_drifter 25-10-06 20:25

Re: Femeile la volan
 
se intreaba unde e pixul, tamponul fiind dupa ureche? :D

Spark 25-10-06 20:26

Re: Femeile la volan
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 598750)
Blonde la volan :D :D :D hehehe , feritzivaaaaaa k stiu ce zic ,acu 2 zile o blonda era sa mi-o dea la jumate ! :D :D :D deci : ce face un neruon in capu` unei blonde ??? :evil: :evil: :evil:

nashpa ce era sa tzi se intample ...

si raspunsu` la intrebarea ta e ca se simte cam singur neuronu` ala , aia face :lol:

DolusD 25-10-06 20:33

Re: Femeile la volan
 
Inghetzase proasta la volan , nu stia ca sa mai faca , e bina ca o dat in frane macar . dar 2 neuroni ce fac in capul unei blonde ?????

Claudia 25-10-06 20:58

Re: Femeile la volan
 
Chiar azi... eram intr-o intersectie mica din cartier...eu urma sa fac dreapta... o blonda ma depaseste se pune in fata mea(cumva...pe diagonala intersectiei)... de neimaginat!:blink: sta ce sta(pe putin 2 minute)... astept sa vad incotro o ia(k imi blocase si mie calea)... cand sa ma dau jos porneste si ea... N-am inteles nici pana acum ce a fost in capul ei!:rolleyes2 Cred k i se dereglase neuronu` :peace:

Dulcica }{ 25-10-06 21:01

Re: Femeile la volan
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 598750)
Blonde la volan :D :D :D hehehe , feritzivaaaaaa k stiu ce zic ,acu 2 zile o blonda era sa mi-o dea la jumate ! :D :D :D deci : ce face un neruon in capu` unei blonde ??? :evil: :evil: :evil:

Da oare cum te-ai simtzi sa intre o fufa bruneta, cu o namila de Audi A6 in tine, si mai ales cand stai si pe loc????? Cred ca atunci o sa iubesti blondele!! itzi zic eu ca nu-i placuta senzatia!!!!!

Dulcica }{ 25-10-06 21:06

Re: Femeile la volan
 
Quote:

Originally Posted by Clauditza (Post 598830)
Chiar azi... eram intr-o intersectie mica din cartier...eu urma sa fac dreapta... o blonda ma depaseste se pune in fata mea(cumva...pe diagonala intersectiei)... de neimaginat!:blink: sta ce sta(pe putin 2 minute)... astept sa vad incotro o ia(k imi blocase si mie calea)... cand sa ma dau jos porneste si ea... N-am inteles nici pana acum ce a fost in capul ei!:rolleyes2 Cred k i se dereglase neuronu` :peace:

:yikes: vai de viatza mea........da oare chiar ii posibil asa ceva????? Cred ca trebuie sa ma fac satena sau bruneta!!!! Ca asa ceva nu se poate :shock: Ne fac de rusine unele!! Si din cauza lor avem de suferit toate! :bat:

pheerya 25-10-06 21:22

Re: Femeile la volan
 
prostia nu tine cont de culoarea parului...:rolleyes2 cand esti prost esti...si gata

DolusD 25-10-06 21:23

Re: Femeile la volan
 
Poa` sa intre pe mine o bruneta da fara masina si oricum iubesc toate fetele indiferent de culoare parului numai sa arate bine !

Dulcica }{ 25-10-06 21:28

Re: Femeile la volan
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 598863)
Poa` sa intre pe mine o bruneta da fara masina si oricum iubesc toate fetele indiferent de culoare parului numai sa arate bine !

:hug: Bravo

pheerya 25-10-06 21:33

Re: Femeile la volan
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 598863)
Poa` sa intre pe mine o bruneta da fara masina si oricum iubesc toate fetele indiferent de culoare parului numai sa arate bine !

ce legatura are cu topicul?:rolleyes2

DolusD 25-10-06 21:35

Re: Femeile la volan
 
Quote:

ce legatura are cu topicul?
pai am raspuns la :


Quote:

a oare cum te-ai simtzi sa intre o fufa bruneta, cu o namila de Audi A6 in tine, si mai ales cand stai si pe loc????? Cred ca atunci o sa iubesti blondele!! itzi zic eu ca nu-i placuta senzatia!!!!!
scuze de off

pheerya 25-10-06 21:44

Re: Femeile la volan
 
oricum parerea mea este ca nu trebuie sa folosim apelative de genul:"fufa" si etc...si cum am mai zis si mai sus....prostia kiar nu tine de culoarea parului:sad:

DolusD 25-10-06 21:47

Re: Femeile la volan
 
Normal k nu tzine de culoare parului dar na , prea multe bancuri cu bolnde :D :D :D

Claudia 25-10-06 21:59

Re: Femeile la volan
 
Chiar si bancurile pornesc de la un sambure de adevar :lol: :lol: :lol:

DolusD 25-10-06 22:02

Re: Femeile la volan
 
Hai sa lasam samburele d adevar pls

pai la Caracal sa rasturnat carutza cu plosti , dar de la plosti pana la prosti e drum lung dar na , cam asa e si cu blondele ! yo personal cunosc o blonda naturala care e super desteapta dar cunosc si blonde vopsite care dau in gropi de atata prostie !


All times are GMT +2. The time now is 11:21.

- Copyright 2026 4Tuning