![]() |
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
Frumoasa masina si in special culoarea!!La cat ai ajuns cu vopsitu?Dami pm daca vrei mersi.
|
Re: Cielo ysm
capacul la luat la zmirgel de la 100 pana la 2000 cu apa ,mi dat cineva o pasta verde de polisat din aia batraneasca si pasla a esit cat dee cat bine mai am de mulna ca ele.
ps ms pt aprecieri:lol: |
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
Daca este la Claudiu DNC nu are ce semn sa iti dea in legatura cu firele, ca sigur nu intampna probleme cu firele
Treaba se face cu profesionalism acolo. Spor in continuare la modificari, si cati mai multi km fara incidente. In schimb poate am sa iti dau eu intr-un viitor !!! :rolleyes2 |
Re: Cielo ysm
saptamana asta o sa fie gata ysmail si o sa iesim la o plimbare la rodaj batraneste :evil:
|
Re: Cielo ysm
TREABA BUNA BOSS!
|
Re: Cielo ysm
Frumoasa foc culoarea!!si masina bnnteles!bafta!
|
Re: Cielo ysm
2 Attachment(s)
poze cateva zile e gata bestia:twisted:
|
Re: Cielo ysm
renunti la GPL...sau tii SFIul pe GPL
|
Re: Cielo ysm
dupa rodaj o sal pun ca am instalatia secventiala cu injectoare separate, butelie in roata de rezerva:twisted:
|
Re: Cielo ysm
bestia a esit dupa portile dnc service am facut rodajul si merge tipla
ps:treaisca dm claudiu DNC Service:twisted: |
Re: Cielo ysm
felicitari pentru transplant!!
|
Re: Cielo ysm
te asteptam in ultimul weekend din luna asta 30.06-01.07 la Brasov...camping Darste la intalnirea nationala clubcielo.....
|
Re: Cielo ysm
merci pt aprecieri o sa vin la brasov cu mai multi posesori de cielo:twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:53. |
- Copyright 2026 4Tuning