Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo ysm (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/196680-cielo-ysm.html)

vladutzu 16-05-12 14:43

Re: Cielo ysm
 
Quote:

Originally Posted by Sobolanu*Original (Post 5011761)
am muncit ceva la capacul de tacheti si distributie sal polisez un pic :lol:

cu ceva solutie speciala ai polisat capacu de la tacheti? sau numa smilgher si ceva crema de polishat?

Tigra-str 16-05-12 15:47

Re: Cielo ysm
 
Frumoasa masina si in special culoarea!!La cat ai ajuns cu vopsitu?Dami pm daca vrei mersi.

Sobolanu*Original 16-05-12 18:05

Re: Cielo ysm
 
capacul la luat la zmirgel de la 100 pana la 2000 cu apa ,mi dat cineva o pasta verde de polisat din aia batraneasca si pasla a esit cat dee cat bine mai am de mulna ca ele.

ps ms pt aprecieri:lol:

vladutzu 16-05-12 18:42

Re: Cielo ysm
 
Quote:

Originally Posted by Sobolanu*Original (Post 5026133)
capacul la luat la zmirgel de la 100 pana la 2000 cu apa ,mi dat cineva o pasta verde de polisat din aia batraneasca si pasla a esit cat dee cat bine mai am de mulna ca ele.

ps ms pt aprecieri:lol:

cu placere . si spor la pus SFI-u. daca intampini ceva probleme , da-mi un semn si iti zic firele care cum le legi si le imbini:)))) numa bine si spor la treaba

plopyyy 24-05-12 23:24

Re: Cielo ysm
 
Daca este la Claudiu DNC nu are ce semn sa iti dea in legatura cu firele, ca sigur nu intampna probleme cu firele
Treaba se face cu profesionalism acolo.
Spor in continuare la modificari, si cati mai multi km fara incidente.

In schimb poate am sa iti dau eu intr-un viitor !!! :rolleyes2

Sobolanu*Original 27-05-12 17:17

Re: Cielo ysm
 
saptamana asta o sa fie gata ysmail si o sa iesim la o plimbare la rodaj batraneste :evil:

ALEX_BZN 28-05-12 12:33

Re: Cielo ysm
 
TREABA BUNA BOSS!

maryus93 31-05-12 00:34

Re: Cielo ysm
 
Frumoasa foc culoarea!!si masina bnnteles!bafta!

Sobolanu*Original 10-06-12 09:15

Re: Cielo ysm
 
2 Attachment(s)
poze cateva zile e gata bestia:twisted:

PetricaCBD 11-06-12 07:40

Re: Cielo ysm
 
renunti la GPL...sau tii SFIul pe GPL

Sobolanu*Original 11-06-12 18:32

Re: Cielo ysm
 
dupa rodaj o sal pun ca am instalatia secventiala cu injectoare separate, butelie in roata de rezerva:twisted:

Sobolanu*Original 18-06-12 18:11

Re: Cielo ysm
 
bestia a esit dupa portile dnc service am facut rodajul si merge tipla

ps:treaisca dm claudiu DNC Service:twisted:

AirrideSystemsRomania 19-06-12 14:36

Re: Cielo ysm
 
felicitari pentru transplant!!

PetricaCBD 19-06-12 21:14

Re: Cielo ysm
 
te asteptam in ultimul weekend din luna asta 30.06-01.07 la Brasov...camping Darste la intalnirea nationala clubcielo.....

Sobolanu*Original 20-06-12 17:38

Re: Cielo ysm
 
merci pt aprecieri o sa vin la brasov cu mai multi posesori de cielo:twisted:


All times are GMT +2. The time now is 05:53.

- Copyright 2026 4Tuning