Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - urs carpatin (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/195145-e30-urs-carpatin.html)

rares22 18-01-12 20:04

Re: E30 - urs carpatin
 
intre timp ursu a primit obc ,volan piele mtech1,bbs rs ,si mai urmeaza multe piese oem care treb sa apara

DonnLuca 18-01-12 20:40

Re: E30 - urs carpatin
 
Niste poze?? :rolleyes2:rolleyes2;)

albatros 18-01-12 20:41

Re: E30 - urs carpatin
 
ia iute grilele mele cu M unde au ajuns :)):))......hai ca sunt curios...(imi este un dor de ursu meu :(...) poate in vitor sa aparea un urs/

rares22 18-01-12 20:41

Re: E30 - urs carpatin
 
am pus doar 2 pe pagina 10 mai multe nu am akuma.

rares22 18-01-12 20:43

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by albatros (Post 4834636)
ia iute grilele mele cu M unde au ajuns :)):))......hai ca sunt curios...(imi este un dor de ursu meu :(...) poate in vitor sa aparea un urs/

stiu eu unu cu 25 de buli te sun maine daka vrei sa iti dau detali;)

rares22 06-08-12 22:08

Re: E30 - urs carpatin
 
8 Attachment(s)
pregatire pt autentificare la rar am schimbat motorulsi anume am pus un 1.8 m40 ambreaj m20 b25 nou cutie tot de 2,5 electromotor tot de 2,5 short shift ,schimbat bratele la puntea spate in 5 prezoane urmeaza jambele fata tot in 5 prez .multumesc DANY GALU pt ajutor ps poze cu jantele ce urmeaza


All times are GMT +2. The time now is 07:13.

- Copyright 2026 4Tuning