![]() |
Re: E30 - urs carpatin
intre timp ursu a primit obc ,volan piele mtech1,bbs rs ,si mai urmeaza multe piese oem care treb sa apara
|
Re: E30 - urs carpatin
Niste poze?? :rolleyes2:rolleyes2;)
|
Re: E30 - urs carpatin
ia iute grilele mele cu M unde au ajuns :)):))......hai ca sunt curios...(imi este un dor de ursu meu :(...) poate in vitor sa aparea un urs/
|
Re: E30 - urs carpatin
am pus doar 2 pe pagina 10 mai multe nu am akuma.
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
8 Attachment(s)
pregatire pt autentificare la rar am schimbat motorulsi anume am pus un 1.8 m40 ambreaj m20 b25 nou cutie tot de 2,5 electromotor tot de 2,5 short shift ,schimbat bratele la puntea spate in 5 prezoane urmeaza jambele fata tot in 5 prez .multumesc DANY GALU pt ajutor ps poze cu jantele ce urmeaza
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:13. |
- Copyright 2026 4Tuning