Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

voinea 10-07-06 17:52

Re: VW Fest in Bucharest
 
ne-am uitat la poze de la astfel de evenimente in ultimii ani. Acum este momentul sa luam atitudine. Garantat se va organiza an de an :)

GolfuletzS 10-07-06 17:56

Re: VW Fest in Bucharest
 
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: cu ajutorul vostru .. se va organiza si la anu :D

Xel'Naga 10-07-06 18:11

Re: VW Fest in Bucharest
 
Sper sa putem arata faptul ca VW detine suprematia pe marci in Romania ( cele mai multe modele vandute ) si MARCA ce-a mai prezenta pe sosele din Romania :lol:

balann_jointt 10-07-06 18:27

Re: VW Fest in Bucharest
 
ba in plm explicati-mi si mie! plec o zii la bucuresti si lucrurile o iau razna??? care e faza s-a combinat intalnirea noastra VW cu VW festul lor???? de ce aceeasi data si aceiasi locatie?????

EvLSant0S 10-07-06 20:37

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by balann_jointt
ba in plm explicati-mi si mie! plec o zii la bucuresti si lucrurile o iau razna??? care e faza s-a combinat intalnirea noastra VW cu VW festul lor???? de ce aceeasi data si aceiasi locatie?????

In numele celorlalti , ne cerem scuze ca. .. o banala intalnire .. cu vw.. s-a transformat intr-o chestie frumoasa ..
ai fost in buc ?
te-ai interesat macar sa te duci si tu pana la polivalenta.. sa vezi locu`. . sa intrebi daca e liber ?
nu , ca sa nu mai zic de altele ..
deci .. nu vad de unde atata suparare, fii fericit ca.. se face ceva frumos foc ... nu ?

-ZZ- 11-07-06 08:36

Re: VW Fest in Bucharest
 
Eu nu prea mai inteleg nimic :rolleyes2 :rolleyes2

Pana la urma se mai intalneste careva sambata asta 15 iulie....da sau nu ?:???: :???:

GolfuletzS 11-07-06 09:42

Re: VW Fest in Bucharest
 
DA


SAMBATA 15 IULIE 2006 orele 17:00 sala polivalenta

VW FEST

dogarel 11-07-06 16:35

Re: VW Fest in Bucharest
 
Sambata sunt acolo. Sa-mi tineti un loc in brigada. ;)

GolfuletzS 11-07-06 17:15

Re: VW Fest in Bucharest
 
normal :P...... e rezervat loc pt tine deja :D

mmneg 12-07-06 00:00

Re: VW Fest in Bucharest
 
cum tinem parcarea goala pentru eveniment?

Mishu-f 12-07-06 00:50

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by mmneg
cum tinem parcarea goala pentru eveniment?

se blocheaza intrarile :D..........

bogdan_wrc 12-07-06 07:32

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by balann_jointt
ba in plm explicati-mi si mie! plec o zii la bucuresti si lucrurile o iau razna??? care e faza s-a combinat intalnirea noastra VW cu VW festul lor???? de ce aceeasi data si aceiasi locatie?????

te deranjeaza ca suntem prea multi sau cum? te deranjeaza prezenta multor masini de pe alte forumuri? de ce tre sa incepem cu astea cand nici macar nu a inceput festul?

@mmneg..la cati suntem, daca e parcare ocupata, mutam maisnile care nu apartin marcii ... :lol:

@ ZZ..cum nu intelegi? vezi pe undeva scris ca nu se mai organizeaza ? deci sambata la 17.00 trecute fix, Golful meu 4 isi va odihni gumele la Sala Polivalenta.

@all: hai sa vad alta stare de spirit aici.. daca NU NOI...ATUNCI CINE?? cine sa faca faima marcii asteia?

RoSonic 12-07-06 09:22

Re: VW Fest in Bucharest
 
Doar VW.... sau se poate si cu "verisoare"? :)

-ZZ- 12-07-06 09:46

Re: VW Fest in Bucharest
 
Va rog frumos sa imi recomandatzi si mie o spalatorie undeva in Bucuresti pentru ziua de sambata :???: :???:

Poate are cineva o spalatorie sau un prieten de al vostru....sambata de pe la ora 12 00 sa o spal frumos....sa iasa si musculitzele.....alea multe multe luate cu 220 la ora care intra in lac :evil: :evil: si dupa sa o mai fardez pe ici pe colo...cam 3 ore....

Ajutor va rog:???: :???:

EvLSant0S 12-07-06 10:02

Re: VW Fest in Bucharest
 
te pot indruma eu .. daca vrei .. la telefon , asta in cazul in care nu gasesti pe cineva sa te insoteasca, este o spalatorie , foarte buna ,si foarte aproape de polivalenta ..

am .. fost cu ZGB .. acum 2 zile , or so .. la polivalenta...
e .. foarte foarte.. mult loc .. si deci nush daca o sa fie tocmai o problema ..


oricum , sa tineti minte o chestiuta...

probabil ,regula de baza, ai golf 5 , parchezi langa golf 5 , ai g3 , parchezi langa g3, ai passat , parchezi langa passat, e simplu , dap ?


All times are GMT +2. The time now is 15:49.

- Copyright 2026 4Tuning