![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
pai... pe foarte scurt
iti trebuie un plan sub masina pe care sa apara umbra apoi pentru a avea umbre iti trebuie lumina, adica trebuie sa pui un bec. Daca folosesti vray, recomand vray light sphere. daca nu folosesti un plug in poti folosi un free spot (sau direct light nu mai stiu exact denumirea) pe acolo trebuie sa bifezi shadow pentru a avea umbre, si mai vezi si tu ce setari sunt. apoi mai sunt si setarile de la renderer cel mai bine cauta niste tutoriale pentru ca acolo iti explica exact butoanele, eu ti'am zis doar cam ce trebuie sa faci. |
Re: lucrarile mele cristy2boy
9 Attachment(s)
din lipsa de activitate am facut un vw golf cu bot de vento:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
oare va iesi frumoasa???
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
alte 2 poze cu dacia.inca nu este gata
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
oare prinde forma???
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
oare ce masina e?????
inca nu este terminata:twisted: |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
inca 2 poze cu masina dar tot nu e terminata:))
scuzati toba acea dar va fi schimbata si ea |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Arata bine felicitari! Asta va fi culoarea finala?
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
5 Attachment(s)
starea finala a masini.sper sa va placa:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
15 Attachment(s)
noua lucrare la care se lucreaza
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
7 Attachment(s)
starea finala si a acestei masini.din pacate nu mi-a iesit asa bine cum imi doream:???:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:16. |
- Copyright 2026 4Tuning