![]() |
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Super a fost evenimentul, am avut noroc ca nu a plouat si vremea a tinut cu noi...Felicitari Chris, Dragster si toti din Staff-ul tehnic, Felicitari Ramona pt gramada de cupe :D, Felicitari RAU-le ai fost beton!!!!!!!!!!!...si tuturor participantilor!!!
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Quote:
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Quote:
Poze: http://picasaweb.google.com/BlackPea...21225149628546 |
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Golfu 2 Albastru ..poze daca mai are cineva..
MC ! |
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Quote:
Poate ne vedem vineri la patinoar, depinde cand ajung in arad ... |
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Quote:
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
5 Attachment(s)
Quote:
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Nu are nimeni filmulete cu Passatul?
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Chair asa, Passatul visiniu a lui Sorin (JUH), are cine poze sau video?
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Quote:
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
1 Attachment(s)
uite :D
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Multumesc mult!
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
1 Attachment(s)
uite si o poza:D:D
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Quote:
|
Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:28. |
- Copyright 2026 4Tuning