Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center (https://forum.4tuning.ro/85-arad/184120-bwe-2010-arad-9-armonia-center.html)

ar80rau 11-05-10 17:02

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Super a fost evenimentul, am avut noroc ca nu a plouat si vremea a tinut cu noi...Felicitari Chris, Dragster si toti din Staff-ul tehnic, Felicitari Ramona pt gramada de cupe :D, Felicitari RAU-le ai fost beton!!!!!!!!!!!...si tuturor participantilor!!!

Black Pearl 11-05-10 17:41

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Quote:

Originally Posted by Feelings (Post 3350768)
Lili.. cum facem sa primesc si eu filmarile tale..
poate mai tai ceva... :-)))

O adresa de email? Ti le trimit cu transfer.ro sau ai alta varianta?

Black Pearl 11-05-10 21:44

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Quote:

Originally Posted by mareom (Post 3350869)
Eu n-am nici o filmare cu Loganul gri pe nicaieri? :sad:

Clipul: https://www.youtube.com/watch?v=4uMZ2q5BruA
Poze: http://picasaweb.google.com/BlackPea...21225149628546

ruller 11-05-10 23:16

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Golfu 2 Albastru ..poze daca mai are cineva..
MC !

squid 12-05-10 09:05

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Quote:

Originally Posted by ar75gti (Post 3351561)
am auzit ca avem "m-uri"..:)..da???..;)..bravos!

avem avem :)
Poate ne vedem vineri la patinoar, depinde cand ajung in arad ...

ar75gti 12-05-10 09:09

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Quote:

Originally Posted by squid (Post 3353506)
avem avem :)
Poate ne vedem vineri la patinoar, depinde cand ajung in arad ...

vii vineri?...dar oare ne mai primesc si pe noi??(tre sa vb cu lili..;))..daca ajungi,lasa-mi un mesaj pls..ceao

calin.massive 12-05-10 11:15

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
5 Attachment(s)
Quote:

Golfu 2 Albastru ..poze daca mai are cineva..
MC !
:arrow:

alexalfa2006 12-05-10 14:28

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Nu are nimeni filmulete cu Passatul?

PinkProbeLady 12-05-10 15:42

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Chair asa, Passatul visiniu a lui Sorin (JUH), are cine poze sau video?

BOGDAN_UWW 12-05-10 15:48

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Quote:

Originally Posted by PinkProbeLady (Post 3354491)
Chair asa, Passatul visiniu a lui Sorin (JUH), are cine poze sau video?

am eu video

BOGDAN_UWW 12-05-10 16:01

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
1 Attachment(s)
uite :D

PinkProbeLady 12-05-10 16:13

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Multumesc mult!

ovidiu89 12-05-10 16:23

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
1 Attachment(s)
uite si o poza:D:D

PinkProbeLady 12-05-10 16:41

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 3354588)
uite si o poza:D:D

Mersi! Ti-ai pozat fratele mai mare :lol:

BOGDAN_UWW 12-05-10 17:31

Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center
 
Quote:

Originally Posted by PinkProbeLady (Post 3354565)
Multumesc mult!

nu ai pt ce ;)


All times are GMT +2. The time now is 20:28.

- Copyright 2026 4Tuning