Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

sprinter 18-10-10 18:51

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3737519)
Pai ce pana mea vin cu skoada sa nu va iau fata cu matzele :)))

Vino ma ... intr o ora in victoriei, ne gasim pe acolo, eu nu vin cu E36 le ca am spart ambreiajul :))

Neamtzu_e36 25-10-10 15:48

Re: E36 - M43B18
 
10 Attachment(s)
Am si eu o problema daca poate cineva sa ma ajute cu un sfat,am luat bandourile de M dar alea dupa aripi nu intra clemele pentru ca sunt umflate de rugina ce sa le fac sa intre clemele :sad: ,am mai luat un alt set de oglinzi,ploape de carbon ( ms sprinter)

P.S - scumpe frate clemele pt bandouri la Automobile Bavaria :D:D

rares22 25-10-10 18:59

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3755618)
Am si eu o problema daca poate cineva sa ma ajute cu un sfat,am luat bandourile de M dar alea dupa aripi nu intra clemele pentru ca sunt umflate de rugina ce sa le fac sa intre clemele :sad: ,am mai luat un alt set de oglinzi,ploape de carbon ( ms sprinter)

P.S - scumpe frate clemele pt bandouri la Automobile Bavaria :D:D

oglinzile de m cele vechi le mai ai?

rares22 25-10-10 19:01

Re: E36 - M43B18
 
aa si cleme dealea de bandouri am eu dar nu stiu cum sa tile dau zimi cate leme iti tred si dac e ti-le trimit printrun prieten care vine pe la buc mai des

D_a_N_i 25-10-10 20:07

Re: E36 - M43B18
 
din cate stiu mai are doar o oglinda

Neamtzu_e36 25-10-10 22:15

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3756518)
din cate stiu mai are doar o oglinda

am cumparat set nou de oglinzi ,celelalte sunt date jos

Neamtzu_e36 25-10-10 22:17

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3756271)
aa si cleme dealea de bandouri am eu dar nu stiu cum sa tile dau zimi cate leme iti tred si dac e ti-le trimit printrun prieten care vine pe la buc mai des

am oglinzile vechi dar lipseste sticla din stanga,cleme nu mai am nevoie ca le-am cumparat noi de la bavaria a fost 5 ron una :D si am cumparat 15 buc

D_a_N_i 25-10-10 22:33

Re: E36 - M43B18
 
neamtule sper ca mergi cu noi duminica

Neamtzu_e36 26-10-10 10:29

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3757111)
neamtule sper ca mergi cu noi duminica

eu unu vreau sa vin dar sunt 2 probleme :sad:
1- tre sa gasesc cu cine sa fac schimb de tura ca duminica lucrez
2- joi duc masina la garaj sa ii puna porbagaj de CSL si nu cred ca e gata pana atunci :sad: dar vedem noi.......

Neamtzu_e36 01-11-10 10:10

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
Mai trebuie finisat ,chituit si imbracat in folie de carbon 3D :D

Marian_nebunu 01-11-10 10:26

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3774727)
Mai trebuie finisat ,chituit si imbracat in folie de carbon 3D :D

Marfa :D

SA MOR AICI.........SAU DINCOLO :pistoles:

alex4you 01-11-10 10:56

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3774727)
Mai trebuie finisat ,chituit si imbracat in folie de carbon 3D :D

vai ce funduletz frumos are....o sa cam o fluiere baietii pe strada :P

Wilgax 01-11-10 12:02

Re: E36 - M43B18
 
Sexy b***ch!Arata smecher8)

Neamtzu_e36 01-11-10 13:34

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3774784)
Marfa :D

SA MOR AICI.........SAU DINCOLO :pistoles:

Nu muri ma ,mai avem nevoie de tine :lol:

Neamtzu_e36 01-11-10 13:34

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3774883)
vai ce funduletz frumos are....o sa cam o fluiere baietii pe strada :P

doar daca au peste 18 ani ,atunci au voie :D


All times are GMT +2. The time now is 23:19.

- Copyright 2026 4Tuning