Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 ) (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/176082-intalniri-golf-club-golfurile-1-6-a.html)

B12CNG 05-05-10 17:04

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Jock aia e inventia ta? sau le ai cumparat de undeva daca da de unde si cat te a costat...sunt misto de tot mi as pune si eu...

jock 05-05-10 23:18

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
..da ,le-am facut eu ....da nu recomand, munca de chinez":writers_b

B12CNG 08-05-10 06:44

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Ok ms mult oricum...

Picinell 08-05-10 18:22

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
duminica 9 mai ? mergem la junior in parcare la 12:00 ca mi se pare ca la polivalenta este inchis ... ziceti si voi

jock 08-05-10 18:48

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
...eu zic ..Da;)

lalyro 08-05-10 22:29

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
nu este inchis la polivalenta din ce zice lumea pe forumuri, eu zic sa ne vedem la polivalenta, iar in caz de ar fi inchis sa vina lumea la Junior

Picinell 08-05-10 23:49

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
atunci maine ora 12:00 la Sala Polivalenta !!! ne vedem acolo

Zeta 09-05-10 00:23

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
trec si eu...fug de la munca :D

rhadu 09-05-10 09:15

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
azi...cva? ku vremea asta

jock 09-05-10 10:08

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
sun plaza? ...zona mov ? ...- 2 ?

Picinell 09-05-10 10:10

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
nu cred ca o sa vina nimeni pe ploaia asta ... asa a fost de fiecare data ...

se amana intalnirea asta ... decat sa merem degeaba

jock 09-05-10 10:18

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
...daca e ceva ,da-ti un tarrr 0763610124 ;)

jock 09-05-10 11:07

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
...diseara pe la 18 : oo ??? ...la junior

Zeta 10-05-10 00:26

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
1 Attachment(s)
intalnirea de azi.:-P..a fost la lume.. :lol: se vede si in poza ...:D:-P

B 58 KTN 10-05-10 08:35

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Se anunta ca de obicei "lume multa"....200+.....si ceva :)
Vorba lui.......nu dau nume ca se supara Pici ;)


All times are GMT +2. The time now is 16:20.

- Copyright 2026 4Tuning