Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E60 - 535d (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/174790-e60-535d.html)

brandex 02-04-10 13:39

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by alexandru_83 (Post 3241427)
Scuze sefu' :D

sa nu se mai inatmple

junior07c 02-04-10 19:35

Re: E60 - 535d
 
frumoasa masina.sa o stapanesti sanatos si fara incidente. apreciez ca la varsta ta ai ales bmw..masina cu potential :)

cristi_tecar_30 02-04-10 22:51

Re: E60 - 535d
 
mersi si ma bucur ca iti place!!
:D:D

cristi_tecar_30 02-04-10 22:52

Re: E60 - 535d
 
eu cred ca la varsta asta si la bani care i'am dat pe masina nu cred ca puteam sa imi iau ceva mai frumos si care sa ma caracterizeze.si sportiva si 4 usi si de toate...

cristi street 07-04-10 15:44

Re: E60 - 535d
 
poate ar fi fost un 300C,cel putin masina mea preferata,sar fi incadrat in categoria ta de pret,putere ar fi si la modelu respectiv,da oricum,pt inceput e masina perfecta pt tine
so stapanesti sanatos

cristi street 07-04-10 15:45

Re: E60 - 535d
 
inc cv,nush nam fost eu atnet sau nu sa specificat,pana uynde vrei sa duci masina?tiai stabilit un obiectiv anuma sau doar pe parcurs vei vedea ce si cum?

junior07c 07-04-10 15:50

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi street (Post 3255578)
inc cv,nush nam fost eu atnet sau nu sa specificat,pana uynde vrei sa duci masina?tiai stabilit un obiectiv anuma sau doar pe parcurs vei vedea ce si cum?

mah eu zic sa mergi sa iti duci loganu la remat si nu mai fi asa curios =))

cristi street 07-04-10 15:53

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by junior07c (Post 3255596)
mah eu zic sa mergi sa iti duci loganu la remat si nu mai fi asa curios =))

ma duti tu bmwu la remat cai mai copt ca loganu meu,asa ca ciocu mik,si ai grija sa nu pici din el

cristi_tecar_30 09-04-10 17:14

Re: E60 - 535d
 
un 300C nu mi'ar fi placut mie de niciun fel.nu imi plac deloc masinile alea.si nu va mai certati aici.cum adica pana unde ajung?nu vreau sa o duc in nush cate de cai ca motoru ii ok.o sa lucrez putin la estetica.dar nu o sa o fac extra super tuningata.doar finutz

ar_66_rau 11-04-10 20:49

Re: E60 - 535d
 
Am vazut masina prin Arad....arata superbb...sa ai parte de ea si spor la modificat...folia ar trebui toata la fel...:)....si sincer...ARATA MUUULLLTT MAI BINE IN REALITATE DECAT IN POZEE ;)...bafta cristi

cristi_tecar_30 16-04-10 22:54

Re: E60 - 535d
 
lasa raul ca era sa imi ia talonu gabori din arad pt folia de pe fatza.dapai daca aveam mai inchisa.mersi de urari.nu am avut pic de timp sa te sun sa iesim la o cafea ca am fost tot pe drumuri pe acolo.nu am vazut masina ta live dar cred ca si a ta mai bine arada live ca si in poze

ar_66_rau 17-04-10 12:04

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3285170)
lasa raul ca era sa imi ia talonu gabori din arad pt folia de pe fatza.dapai daca aveam mai inchisa.mersi de urari.nu am avut pic de timp sa te sun sa iesim la o cafea ca am fost tot pe drumuri pe acolo.nu am vazut masina ta live dar cred ca si a ta mai bine arada live ca si in poze

bine k ai scapat:D:D.....dai tu un tel cand mai treci prin arad:D:D

cristi_tecar_30 18-04-10 04:04

Re: E60 - 535d
 
data viitoare clar ca trebe sa imi fac putin timp sa iesim la o "cafa" cum se zice pe acolo :D:D

DEVIL's Style 21-04-10 02:43

Re: E60 - 535d
 
Am vazut eu rau sau ti-ai pus masina la vanzare cristi?

cristi_tecar_30 28-04-10 15:17

Re: E60 - 535d
 
nu e de vanzare.probabil ii anuntu de la vechiu proprietar si nu l'eo sters:D acum are alte numere am pus xenon in proiectoare si becu de la angel eyes cu led.in lunga aia auxiliara am pus h7 cu led.tre sa pun nishte poze da nu am avut timp sa ii fac :D urmeaza embleme carbon si stopuri de face lift


All times are GMT +2. The time now is 23:09.

- Copyright 2026 4Tuning