Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

martin21 15-03-10 18:18

Re: Echipa de sprijin
 
Multumim crbl :D. Ne bucuram foarte mult ca am fost asa apreciati.

Paul_ToNy 15-03-10 18:21

Re: Echipa de sprijin
 
multumim , sper acuma sa nu ni se urce la cap cu felicitariile asta si la urmatorul eveniment sa fim la fel de buni si chiar mai buni ca acuma , si sa facem treaba mai bine

no limits design 15-03-10 20:54

Re: Echipa de sprijin
 
Care aveti pozele de la sfarsit cand eram toti?....vreau si eu un pm cu id-ul sa am si eu pozele.Felicitari la toti.Multumim celor care ne-au apreciat.Si ne vedem la urmatorul eveniment.

Bobby boss 15-03-10 21:06

Re: Echipa de sprijin
 
Este primul an de cand sunt eu in echipa de sprijin in care aud ca lumea sa miscat bine si primim laude si toate cele.Bravo baeti va felicit sa ramanem la fel de Maxim si data viitore.Aveti grija despre voi si urcati pozele si filme sau ce aveti aici.

toader 15-03-10 23:17

Re: Echipa de sprijin
 
9 Attachment(s)
Va felicit oameni buni... ravnesc si eu la un post din asta in echipa de sprijin:D

DTH 15-03-10 23:49

Re: Echipa de sprijin
 
Felicitari tuturor :D toader ...esti in plus :rolleyes2:oops::lol:




muhahahhahaha8):lol:

martin21 15-03-10 23:52

Re: Echipa de sprijin
 
@MDB...tu nu ai ingetat weekendu asta?? Nu de alta dar ai stat numai in tricou. Eu am si racit :D cu 2 bluze pe mine :)):))

DTH 15-03-10 23:57

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by martin21 (Post 3188172)
@MDB...tu nu ai ingetat weekendu asta?? Nu de alta dar ai stat numai in tricou. Eu am si racit :D cu 2 bluze pe mine :)):))


Pei ...vineri am inghetat desi eram imbracata foarte bine ...dimineata m-am trezit cu un obraz vanat de la frig , sambata nu mi-a fost asa ( nu stiu de ce ) ...iar duminica mi-am lasat jacheta in portbagaj la un prieten si decat sa fac drumuri dupa ea ...am rezistat eroic contra vantului aluia puternic ...de n-am injurat la fiecare poza care trebuia sa o fac :lol:

nea_gogu_de_la_gaze 16-03-10 10:22

Re: Echipa de sprijin
 
Respect celor ce au indurat frigul,au făcut fata stresului si oboselii,punānd pasiunea pe primul plan.Respect echipei de sprijin din anul asta.
P.S:intr-una din zile am apucat sa vad ceva fete cunoscute de data trecută:D in schimb pe Oprica nu apucai sa l vad :))
MDB era argint viu cu alergatu' după poze:))
Inca o data respect echipei de anul asta:)

OpReA 16-03-10 14:08

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by nea_gogu_de_la_gaze (Post 3188995)
Respect celor ce au indurat frigul,au făcut fata stresului si oboselii,punānd pasiunea pe primul plan.Respect echipei de sprijin din anul asta.
P.S:intr-una din zile am apucat sa vad ceva fete cunoscute de data trecută:D in schimb pe Oprica nu apucai sa l vad :))
MDB era argint viu cu alergatu' după poze:))
Inca o data respect echipei de anul asta:)

felicit si eu echipa de sprijin...la punctele de acces am vazut ca era ordine si disciplina...la drift si la celelalte chestii nu am putut sa vad prestatia lor (abea de am vazut masinile de drift...)
noi parca ne-am intalnit langa traby...sau nu mai tin eu minte bine...oricum,in staff-ul 4tuning nu mai sunt din 2008...
felicitari baieti si mult succes in evenimentele urmatoare;)

nea_gogu_de_la_gaze 16-03-10 14:11

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by OpReA (Post 3189759)
felicit si eu echipa de sprijin...la punctele de acces am vazut ca era ordine si disciplina...la drift si la celelalte chestii nu am putut sa vad prestatia lor (abea de am vazut masinile de drift...)
noi parca ne-am intalnit langa traby...sau nu mai tin eu minte bine...oricum,in staff-ul 4tuning nu mai sunt din 2008...
felicitari baieti si mult succes in evenimentele urmatoare;)

Niet,nu ne intalniram.Gata ca o dam in offtopic :))

robert333 17-03-10 18:49

Re: Echipa de sprijin
 
Mi'a placut foarte mult sa ajut 4tuning ... au fost 3 zile frumoase desi un pic obositoare dar tot efortul a meritat.Multumesc echipei din care am facut parte si lui Gratzian.

Braneanu Robert.

Gratzian 19-03-10 21:11

Re: Echipa de sprijin
 
dupa cum am promis, am recompensat simbolic pe cei care ne-au ajutat
sunt si cazuri in care lucrurile nu au mers bine

vom reorganiza conceptul, si la evenimente vom avea o zi de training inainte pentru fiecare post

momentan asteptam ajutoare locale pentru evenimentele care urmeaza

Vali_SNR 20-03-10 15:51

Re: Echipa de sprijin
 
Gratian .. nu faci si tu rost la cei care au fost in echipa de cate un tricou cu 4tuning ? asa ca amintire ?

Chucky bmw 20-03-10 21:26

Re: Echipa de sprijin
 
adv......eo inca il mai am pala din 2008........dar nu mai scrie nik pe el decat pe brate emblema veche


All times are GMT +2. The time now is 11:22.

- Copyright 2026 4Tuning