![]() |
Re: Echipa de sprijin
Multumim crbl :D. Ne bucuram foarte mult ca am fost asa apreciati.
|
Re: Echipa de sprijin
multumim , sper acuma sa nu ni se urce la cap cu felicitariile asta si la urmatorul eveniment sa fim la fel de buni si chiar mai buni ca acuma , si sa facem treaba mai bine
|
Re: Echipa de sprijin
Care aveti pozele de la sfarsit cand eram toti?....vreau si eu un pm cu id-ul sa am si eu pozele.Felicitari la toti.Multumim celor care ne-au apreciat.Si ne vedem la urmatorul eveniment.
|
Re: Echipa de sprijin
Este primul an de cand sunt eu in echipa de sprijin in care aud ca lumea sa miscat bine si primim laude si toate cele.Bravo baeti va felicit sa ramanem la fel de Maxim si data viitore.Aveti grija despre voi si urcati pozele si filme sau ce aveti aici.
|
Re: Echipa de sprijin
9 Attachment(s)
Va felicit oameni buni... ravnesc si eu la un post din asta in echipa de sprijin:D
|
Re: Echipa de sprijin
Felicitari tuturor :D toader ...esti in plus :rolleyes2:oops::lol:
muhahahhahaha8):lol: |
Re: Echipa de sprijin
@MDB...tu nu ai ingetat weekendu asta?? Nu de alta dar ai stat numai in tricou. Eu am si racit :D cu 2 bluze pe mine :)):))
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
Pei ...vineri am inghetat desi eram imbracata foarte bine ...dimineata m-am trezit cu un obraz vanat de la frig , sambata nu mi-a fost asa ( nu stiu de ce ) ...iar duminica mi-am lasat jacheta in portbagaj la un prieten si decat sa fac drumuri dupa ea ...am rezistat eroic contra vantului aluia puternic ...de n-am injurat la fiecare poza care trebuia sa o fac :lol: |
Re: Echipa de sprijin
Respect celor ce au indurat frigul,au făcut fata stresului si oboselii,punānd pasiunea pe primul plan.Respect echipei de sprijin din anul asta.
P.S:intr-una din zile am apucat sa vad ceva fete cunoscute de data trecută:D in schimb pe Oprica nu apucai sa l vad :)) MDB era argint viu cu alergatu' după poze:)) Inca o data respect echipei de anul asta:) |
Re: Echipa de sprijin
Quote:
noi parca ne-am intalnit langa traby...sau nu mai tin eu minte bine...oricum,in staff-ul 4tuning nu mai sunt din 2008... felicitari baieti si mult succes in evenimentele urmatoare;) |
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Mi'a placut foarte mult sa ajut 4tuning ... au fost 3 zile frumoase desi un pic obositoare dar tot efortul a meritat.Multumesc echipei din care am facut parte si lui Gratzian.
Braneanu Robert. |
Re: Echipa de sprijin
dupa cum am promis, am recompensat simbolic pe cei care ne-au ajutat
sunt si cazuri in care lucrurile nu au mers bine vom reorganiza conceptul, si la evenimente vom avea o zi de training inainte pentru fiecare post momentan asteptam ajutoare locale pentru evenimentele care urmeaza |
Re: Echipa de sprijin
Gratian .. nu faci si tu rost la cei care au fost in echipa de cate un tricou cu 4tuning ? asa ca amintire ?
|
Re: Echipa de sprijin
adv......eo inca il mai am pala din 2008........dar nu mai scrie nik pe el decat pe brate emblema veche
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:22. |
- Copyright 2026 4Tuning