![]() |
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
9 Attachment(s)
Si restul de poze
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
Salut,cat ma costa kitul de evacuare fara catalizator incepand de la serisori"pt un vw passat 3b:
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
buna ziua...un traseu inox cap coada pentru un opel astra g z16xe?cam care ar fi pretul?sa stiu daca se merita sa o fac de inox sau sa imi iau originala...
un pret pentru traseu si un pret pentru traseu + o finala finuta....mai "linistita" multumesc anticipat |
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
Te salut,ai PM
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
5 Attachment(s)
BMW 525d si 530d,dpf off la ambele
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
Salut, pentru un Civic Type R fn2 un catback cat ar fi. Ms
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
salut
Pentru un bmw e46 coupe o evacuare exact cum ai tu in posturile anterioare cat ma costa ? ( 4 tevi de esapament, 2 pe o parte , 2 pe cealalta parte ) Ms |
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
Ai PM
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
6 Attachment(s)
La multi ani si un 2013 cat mai bun
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
1 Attachment(s)
Salut.
Am un bmw 325 la care evacuarea in zona sondei lambda se uneste pt 30 de cm... Vreau sa elimin acea zona la fel ca in schita de mai jos. Cat ma costa asa ceva la tine ? De fapt catalizatoare nu mai am. Am doar toba intermediara la care vreau sa renunt dar vreau ca si zona aceea in care se imbina tevile sa dispara... Poti sa-mi spui daca sunetul se va amplifica semnificativ odata cu eliminarea tobei intermediare ? Evident vreau sa stiu cat ma costa aceasta lucrare. Nu ma intreseaza ca teava sa fie de inox. Din fier e ok. |
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
4 Attachment(s)
Fmic+maf 80mm audi a3 1.8t
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
the_rifle ai PM
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
Un traseu evacuare pentru Octavia 2 1.9 tdi, mai mare de 63 diametru ? Merci
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
Aveti PM
|
Re: Evacuari custom&trasee intercooler
un pret pt fiecare te rog.Multumesc
http://imageshack.us/a/img688/1900/turbomani.jpg http://imageshack.us/a/img195/8808/turbomani1.jpg http://imageshack.us/a/img7/725/turbomani2.jpg |
| All times are GMT +2. The time now is 05:28. |
- Copyright 2026 4Tuning