Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   Evacuari custom&trasee intercooler (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/172627-evacuari-custom-and-trasee-intercooler.html)

Balaurr 19-11-12 23:19

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
9 Attachment(s)
Si restul de poze

cubteen 25-11-12 20:11

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
Salut,cat ma costa kitul de evacuare fara catalizator incepand de la serisori"pt un vw passat 3b:

Bmw_E30dak 30-11-12 12:59

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
buna ziua...un traseu inox cap coada pentru un opel astra g z16xe?cam care ar fi pretul?sa stiu daca se merita sa o fac de inox sau sa imi iau originala...

un pret pentru traseu si un pret pentru traseu + o finala finuta....mai "linistita"

multumesc anticipat

Balaurr 01-12-12 00:01

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
Te salut,ai PM

Balaurr 02-12-12 00:22

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
5 Attachment(s)
BMW 525d si 530d,dpf off la ambele

haasis 03-12-12 11:45

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
Salut, pentru un Civic Type R fn2 un catback cat ar fi. Ms

nick_jmen 11-12-12 15:44

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
salut


Pentru un bmw e46 coupe o evacuare exact cum ai tu in posturile anterioare cat ma costa ? ( 4 tevi de esapament, 2 pe o parte , 2 pe cealalta parte )



Ms

Balaurr 15-12-12 10:12

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
Ai PM

Balaurr 08-01-13 11:21

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
6 Attachment(s)
La multi ani si un 2013 cat mai bun

the_rifle 21-01-13 02:06

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
1 Attachment(s)
Salut.
Am un bmw 325 la care evacuarea in zona sondei lambda se uneste pt 30 de cm... Vreau sa elimin acea zona la fel ca in schita de mai jos. Cat ma costa asa ceva la tine ?

De fapt catalizatoare nu mai am. Am doar toba intermediara la care vreau sa renunt dar vreau ca si zona aceea in care se imbina tevile sa dispara...

Poti sa-mi spui daca sunetul se va amplifica semnificativ odata cu eliminarea tobei intermediare ?

Evident vreau sa stiu cat ma costa aceasta lucrare. Nu ma intreseaza ca teava sa fie de inox. Din fier e ok.

Balaurr 21-01-13 11:12

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
4 Attachment(s)
Fmic+maf 80mm audi a3 1.8t

Balaurr 21-01-13 23:47

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
the_rifle ai PM

phaeton 23-01-13 18:06

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
Un traseu evacuare pentru Octavia 2 1.9 tdi, mai mare de 63 diametru ? Merci

Balaurr 23-01-13 23:22

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
Aveti PM

_civic_ 08-02-13 14:05

Re: Evacuari custom&trasee intercooler
 
un pret pt fiecare te rog.Multumesc
http://imageshack.us/a/img688/1900/turbomani.jpg
http://imageshack.us/a/img195/8808/turbomani1.jpg
http://imageshack.us/a/img7/725/turbomani2.jpg


All times are GMT +2. The time now is 05:28.

- Copyright 2026 4Tuning