Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

road_runner 21-03-10 18:55

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ///carbon (Post 3206436)
set of 4 bbs lm style alloys

pai normal replici, dar tu te dai drept vanzator corect ca ai vinde BARRACUDA dar vinzi replici pe care ti-am zis sa le numesti CARRABUDA... acum plangi un pic, te-ai facut de kk peste tot fa-te si aici, teparule! pacat de cei care le-au cumparat crezand ca is originale, pacat!

road_runner 21-03-10 19:00

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ///carbon (Post 3206436)
set of 4 bbs lm style alloys

uite bai carbonizatule aici nesimtire mare, japca pe fata la tine pe site:

http://www.bmwcardesign.de/index.php...hk=1&Itemid=78

999 euro setul, fomistule... esti cu foamea in gat se vede asta, disperat sa te faci remarcat, te-ai facut...

asa ca invata sa citesti in germana, sa scrii in romana si lasa-ne in pace sa ne bucuram de ale noastre, nu iti ai locul aici...

bmwowners 21-03-10 19:02

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Carbon nu inteleg sincer ce vrei sa dovedesti! Am inteles nu iti place masina e ok e parerea ta o respectam dar nu crezi ca o iei putin pe campii? Nu stiu de ce pe un topic unde se prezinta o masina va certati voi pe niste jante sau alte probleme pe care le vreti voi!

Pentru asta aveti PM!

road_runner 21-03-10 19:03

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bmw_motorsport (Post 3206431)
nu te mai face de ras aiurea...citeste mai bine anuntul..*****ie clar...cantitate:1 iar pretul este in lire sterline

bobi, nu-ti toci nervii cu el, lasa-l, s-au facut deja de ras oficial pe bmwclub, a vazut lumea calitatea lor...

///carbon 21-03-10 19:05

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 3206487)
Carbon nu inteleg sincer ce vrei sa dovedesti! Am inteles nu iti place masina e ok e parerea ta o respectam dar nu crezi ca o iei putin pe campii? Nu stiu de ce pe un topic unde se prezinta o masina va certati voi pe niste jante sau alte probleme pe care le vreti voi!

Pentru asta aveti PM!

nu mi se pare.

el sa luat de mine fara motiv.

de ce sa nu imi spun si eu parerea?

bmw_motorsport 21-03-10 19:10

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3206490)
bobi, nu-ti toci nervii cu el, lasa-l, s-au facut deja de ras oficial pe bmwclub, a vazut lumea calitatea lor...

mor ba de nervi ca se umple forumul asta de specialisti care mai de care...i-a tampit dreaq google de tot
on topic: sper sa o vad si pe asta la fel ca e36-le cox...iar cu eleronul ala...cand o sa o pui pe burta o sa arate altfel
bafta la mesterit
ursu il mai ai?

road_runner 21-03-10 19:13

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bmw_motorsport (Post 3206524)
mor ba de nervi ca se umple forumul asta de specialisti care mai de care...i-a tampit dreaq google de tot
on topic: sper sa o vad si pe asta la fel ca e36-le cox...iar cu eleronul ala...cand o sa o pui pe burta o sa arate altfel
bafta la mesterit
ursu il mai ai?

hehe..o pun repede, stau dupa gume la jante
ursii vrei sa spui :lol:, ala rosu a ajuns la un bun prieten, si ala alb a primit ceva azi cadou!!!

bmw_motorsport 21-03-10 19:18

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
bravo...arata super jantele....si la mine urmeaza sa polishez buzele...abia astept sa le vad ca alea din poze:twisted:

road_runner 21-03-10 19:20

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bmw_motorsport (Post 3206563)
bravo...arata super jantele....si la mine urmeaza sa polishez buzele...abia astept sa le vad ca alea din poze:twisted:

sapt viitoare va fi aproape gata cu m teh 2, incaltat, tot ce trebuie (blocant, 2.5 24, cutie ZF) si il scot la razboi :lol::lol::lol:

ady_viteza 21-03-10 19:24

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3206581)
sapt viitoare va fi aproape gata cu m teh 2, incaltat, tot ce trebuie (blocant, 2.5 24, cutie ZF) si il scot la razboi :lol::lol::lol:

He he...suna bine...te astept cand esti gata cu el;)

bmwowners 21-03-10 19:24

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3206595)
He he...suna bine...te astept cand esti gata cu el;)

Suna a provocare asta:P:P:P

bmw_motorsport 21-03-10 19:25

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3206581)
sapt viitoare va fi aproape gata cu m teh 2, incaltat, tot ce trebuie (blocant, 2.5 24, cutie ZF) si il scot la razboi :lol::lol::lol:

te asteptam la ploiesti...nu sunt decat vreo 30 de ursi;)

road_runner 21-03-10 19:26

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3206595)
He he...suna bine...te astept cand esti gata cu el;)


facem domnule cum sa nu :lol::lol::lol:
azi l-am pornit un pic, a inceput sa imi creasca tensiunea!!! e30 Power!!!:lol:

bmw_motorsport 21-03-10 19:29

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3206595)
He he...suna bine...te astept cand esti gata cu el;)

ba...daca mai scapa lumea de tine de cand cu caldura asta....hai dreaq sa.ti facem mutatie la ploiesti:twisted::twisted:

ady_viteza 21-03-10 19:36

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bmw_motorsport (Post 3206625)
ba...daca mai scapa lumea de tine de cand cu caldura asta....hai dreaq sa.ti facem mutatie la ploiesti:twisted::twisted:

Ce sa fac mah daca am baut dupa Jakalu';):lol:....m-am vorbit cu el si ii provocam pe toti:D


All times are GMT +2. The time now is 22:07.

- Copyright 2026 4Tuning