Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

nutzuXXL 07-07-07 23:22

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 985671)
eo n`am nevoie de meciuri ..sau de echipa sa ma distrez :) ...vreau doar sa joc cu cei de pe 4t si sa ne simtim bn la un cs :) plm ..

asta vreau si yo . haideti , ne bagam acu la un cs ( in urmat1-2 ore ) care se baga facem un serv si punem ip-ul aici ) c ziceti ?

keemo 08-07-07 00:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by nutzuXXL (Post 987019)
asta vreau si yo . haideti , ne bagam acu la un cs ( in urmat1-2 ore ) care se baga facem un serv si punem ip-ul aici ) c ziceti ?

conysat.ath.cx ;) va astept :P

VaLeX 10-07-07 14:02

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by aic_keemo (Post 987111)
conysat.ath.cx ;) va astept :P

dac tot ne astepti..ne astepti si cu niste admine? :lol: :lol:

DaViD TL 10-07-07 15:53

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cel mai bine se stabileste o zi si o ora , unu face un server ,si ne strangem all sa ne distram cu totii ,exceptie fac cei codati :lol: !!!

Adytzu_JerrY 10-07-07 19:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
jucam cu steam sau fara...?
lasati ip si LET the game started

VaLeX 10-07-07 20:47

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
sa ne anuntati din timp :) sa vedem postu ..nu sa se trez unu ca'n 10 min incepe joaca :| ..ca nu`i frumos asa :D :D

DaViD TL 10-07-07 22:46

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
si jucam FARA steam !!!

VaLeX 10-07-07 23:41

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
fine by me ..deci ? ati decis?

Adytzu_JerrY 11-07-07 20:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
https://www.youtube.com/watch?v=nqx1bt5KF4s#t0QLE31elrE
just look :)):))

ra2 11-07-07 21:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cu manelele alea au stricat tot filmu

DrifTinG 14-07-07 22:44

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
deci..pana la urma jukm un cs toti???? sa imi arat muschii:)) filmul il stiu...arata ce fac manelele din om:)))))))) cea mai tare faza e cu COVER ME:)))))

VaLeX 15-07-07 00:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cand e cineva cu server dedicat ..si e dispus sa'l puna intr'o seara la dispozitia forumistilor..sa preia initiativa si sa stabileasca o ora si'o zi sa ne "jucam" si noi un pic :D

DACIA-Wrc 15-07-07 23:14

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
zice`ti ora si server ca ma bag si eu ... Igor`

Adytzu_JerrY 17-07-07 00:42

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
toti vrem sa jucam dar nimeni nu se ofera sa faca un server....:)

DaViD TL 17-07-07 01:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Adytzu_JerrY (Post 1001259)
toti vrem sa jucam dar nimeni nu se ofera sa faca un server....:)

asa este romanu !!!:lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning