![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cel mai bine se stabileste o zi si o ora , unu face un server ,si ne strangem all sa ne distram cu totii ,exceptie fac cei codati :lol: !!!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
jucam cu steam sau fara...?
lasati ip si LET the game started |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
sa ne anuntati din timp :) sa vedem postu ..nu sa se trez unu ca'n 10 min incepe joaca :| ..ca nu`i frumos asa :D :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
si jucam FARA steam !!!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
fine by me ..deci ? ati decis?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
https://www.youtube.com/watch?v=nqx1bt5KF4s#t0QLE31elrE
just look :)):)) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cu manelele alea au stricat tot filmu
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
deci..pana la urma jukm un cs toti???? sa imi arat muschii:)) filmul il stiu...arata ce fac manelele din om:)))))))) cea mai tare faza e cu COVER ME:)))))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cand e cineva cu server dedicat ..si e dispus sa'l puna intr'o seara la dispozitia forumistilor..sa preia initiativa si sa stabileasca o ora si'o zi sa ne "jucam" si noi un pic :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
zice`ti ora si server ca ma bag si eu ... Igor`
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
toti vrem sa jucam dar nimeni nu se ofera sa faca un server....:)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning