Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Nissan - Infiniti (https://forum.4tuning.ro/115-masina-mea-nissan-infiniti.html)
-   -   Nissan 300 zx TT -drag project (https://forum.4tuning.ro/115-masina-mea-nissan-infiniti/169687-nissan-300-zx-tt-drag-project.html)

DJ_Primaru 02-04-11 01:59

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
printre cele mai tari masini din tara...mult respect si bafta in continuare...

Rac3r 12-04-11 22:00

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
Foarte frumos nissan-ul:shock:,vreau sa-mi iau si eu unu ca mi s-a pus pata pe acest fair lady:D si-s curios cum e de intretinut;daca piesele sunt de incredere si daca ai aici in Romania ai cum sa-ti procuri usor piese de schimb.Respect si succes la proect:!:

Ciky 07-06-11 12:03

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
cristi......mergi la SM ?
este dementiala masina......Respekt

HoricutzWSR 05-12-11 20:27

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
Alive and kickin`

https://www.facebook.com/photo.php?v=...type=2&theater

BlackBC 09-12-11 19:59

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
Ce sunet, ce bestie!

fastmike85 14-12-11 15:02

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
Foarte curios ce timp o sa scoata la anu' :D

vcsomin 14-12-11 15:58

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
sub 10 ;)

gaju 14-12-11 16:17

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
o sa vedem ce timp scoate, din experienta , teoria e una , practica e alta

pina una alta , merge maine la dyno sa faca rodajul.

o noua configuratie de nitro ( mai precis butelia ) vine undeva prin mijlocul ianuarie , dupa care merge inapoi in UK , sa mai bibilim la soft :lol:

brummy 14-12-11 19:11

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
ar trebui sa gasesti pe cineva sa iti faca un soft bun si mai aproape.. e departe anglia si orice buba ai e drum lung. nu te-ai gandit sa cauti pe la "vecini"??

gaju 16-12-11 12:53

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
2 Attachment(s)
am fost ieri la vecini la Budapesta , am facut rodajul , totul a mers cum trebuie , ce ma bucura cel mai mult ca fac boost mult mai jos , 500 Nm la 4250 rpm fata de 350 la 5000 , oricum 466 de caluti cu jumate de gaz , nu e rau

softul ramine pe UK , singurul avantaj e ca stie masina si de unde sa reconfigureze softul , in rest chiar nu aveam nici o problema

vedem in ianuarie ce si cum

Stance Works 29-03-12 18:47

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
Noutati ?

BH 07 MDF 29-03-12 22:27

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
A primit un fratior :lol:

TL 02 UFO 30-03-12 20:38

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
Din cate stiu Sky-ul este al lui Valentin Costea!

w0lf09tuner 27-07-12 09:21

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
felicitari!bomba masina! e cumva acelasi 300zx care era portocaliu de a fost pe o gramada de reviste prin toata europa? tot de KID era facut si daca nu ma insel tot KID avea si nr--ul

HoricutzWSR 28-07-12 20:30

Re: Nissan 300 zx TT -drag project
 
dap...ala e :D http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5032096_n.jpg


All times are GMT +2. The time now is 22:36.

- Copyright 2026 4Tuning