Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

kyd_ursu 04-05-10 17:27

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3332988)
salut. sincer imi pare ra sa va anunt dar am decis sa ma retrag din club, am motivele mele personale bine intemeiate. Numai bine.

este usor sa renunti...dar decizia iti apartine si ti o respectam...bafta

Blondu_318 04-05-10 21:49

Re: E 30 DIVISION
 
plm... aiurea

Blondu_318 04-05-10 22:11

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
O parere va rog frumos... Da bine asa ceva pe ursuletz???:D Aluett r 16

kyd_ursu 04-05-10 23:21

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3333970)
O parere va rog frumos... Da bine asa ceva pe ursuletz???:D Aluett r 16

or sa dea bine dar trebuie sa aiba garda joasa

kyd_ursu 05-05-10 09:25

Re: E 30 DIVISION
 
nu am auzit pareri despre parasolar acolo la alba iulia.....

Neamtzu_e36 05-05-10 09:37

Re: E 30 DIVISION
 
Din cauza unei probleme personale va parasesc o perioada scurta ,sa nu credeti ca am iesit nu dar este ceva personal Kidu stie :sad::sad::sad:

Gabi TAZ 05-05-10 10:18

Re: E 30 DIVISION
 
nu sunt membru. am avut niste intentii, insa cu noul parasolar, categoric nu.

nu va suparati, insa, ce ati incercat sa faceti la inceput, un club numai prt proprietarii de E30 era super tare! va trebuia un parasolar super si atat. restul numai intalniri si participari.

insa acum ati dat-o in altele!

si parasolarul ala e urat rau!

succes in continuare!

PS: aveti si o sigla pe undeva pe aici, pe care era un e30 m3!!! cati dintre voi aveti E30 M3???? cred ca nici unul!

asta ar trebuie sa va dea de gandit!

kyd_ursu 05-05-10 11:27

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Gabi TAZ (Post 3335035)
nu sunt membru. am avut niste intentii, insa cu noul parasolar, categoric nu.

nu va suparati, insa, ce ati incercat sa faceti la inceput, un club numai prt proprietarii de E30 era super tare! va trebuia un parasolar super si atat. restul numai intalniri si participari.

insa acum ati dat-o in altele!

si parasolarul ala e urat rau!

succes in continuare!

PS: aveti si o sigla pe undeva pe aici, pe care era un e30 m3!!! cati dintre voi aveti E30 M3???? cred ca nici unul!

asta ar trebuie sa va dea de gandit!





Ai prea multe griji....

Gabi TAZ 05-05-10 12:38

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3335230)
Ai prea multe griji....

adevarat

kyd_ursu 06-05-10 11:18

Re: E 30 DIVISION
 
ce ati mai rezolvat la alba? .... intalniri cand incepeti sa faceti? aici de sapt ce urmeaza o sa facem si noi

Blondu_318 06-05-10 20:18

Re: E 30 DIVISION
 
9 Attachment(s)
revin cu poze ... eu cu paul muncind la ursuletzu meu. dar ce e cu neamtzu Kydu-le:(

Blondu_318 06-05-10 20:20

Re: E 30 DIVISION
 
pai la noi la alba abea mai avem timp sa dormim ... tot lucram la masina mea :( avansam usurel ce sa facem

Blondu_318 06-05-10 20:46

Re: E 30 DIVISION
 
Kyd-ule mai intra si tu p mes mai povestim tata

kyd_ursu 06-05-10 23:27

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3339575)
revin cu poze ... eu cu paul muncind la ursuletzu meu. dar ce e cu neamtzu Kydu-le:(

bv bv vad ca merge treaba....neamtzu este putin bolnavior dar revine :)

kyd_ursu 06-05-10 23:29

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3339694)
Kyd-ule mai intra si tu p mes mai povestim tata

ai dreptate doar ca nu prea sunt cu messu....:))....cand faceti prima intalnire?


All times are GMT +2. The time now is 23:23.

- Copyright 2026 4Tuning