![]() |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
plm... aiurea
|
Re: E 30 DIVISION
3 Attachment(s)
O parere va rog frumos... Da bine asa ceva pe ursuletz???:D Aluett r 16
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
nu am auzit pareri despre parasolar acolo la alba iulia.....
|
Re: E 30 DIVISION
Din cauza unei probleme personale va parasesc o perioada scurta ,sa nu credeti ca am iesit nu dar este ceva personal Kidu stie :sad::sad::sad:
|
Re: E 30 DIVISION
nu sunt membru. am avut niste intentii, insa cu noul parasolar, categoric nu.
nu va suparati, insa, ce ati incercat sa faceti la inceput, un club numai prt proprietarii de E30 era super tare! va trebuia un parasolar super si atat. restul numai intalniri si participari. insa acum ati dat-o in altele! si parasolarul ala e urat rau! succes in continuare! PS: aveti si o sigla pe undeva pe aici, pe care era un e30 m3!!! cati dintre voi aveti E30 M3???? cred ca nici unul! asta ar trebuie sa va dea de gandit! |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
Ai prea multe griji.... |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
ce ati mai rezolvat la alba? .... intalniri cand incepeti sa faceti? aici de sapt ce urmeaza o sa facem si noi
|
Re: E 30 DIVISION
9 Attachment(s)
revin cu poze ... eu cu paul muncind la ursuletzu meu. dar ce e cu neamtzu Kydu-le:(
|
Re: E 30 DIVISION
pai la noi la alba abea mai avem timp sa dormim ... tot lucram la masina mea :( avansam usurel ce sa facem
|
Re: E 30 DIVISION
Kyd-ule mai intra si tu p mes mai povestim tata
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:23. |
- Copyright 2026 4Tuning