![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
8 Attachment(s)
Quote:
cateva poze... |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
super tare ...dovada de bun gust
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
vine .. finisajul.. si promit participare la multe categorii.. poate ne enervam si aratam ce e ala drift :), dar. va fi gata estetic.. si inside.. si poate jos de pe platforma..
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lol pt Valib... ce vazui tu pe forum era ''''sprit-chit''' ma :))), si asa cu ce vezi dupa e etapa intermediara.. o adunaram repede sa o vaza lumea la salon.. dar va iesi brici.. de nu imi inchid io firma :))))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
orcum fain arata .... da dupa ce va fi gata complect :)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ba DACIA LASTUN tu ai mai zis asta deja de 10000 de ori AM INTELES CU TOTII CA II FAIN II TARE II TOT CE VREI TU dar mai taci maaaaaa. scrie ceva subiectiv nu te repeta cu aceasi poveste de 10 ori ca si babele din piata. deja m-am saturat. daca nu aveti ceva de spus TACETI!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
stiu ca pozele de pe forum erau cu masina spritz-chituita eu ma refeream la 4t day revenge... ca nu mi-a placut cum ati vopsit-o dar am fost lamurit, a fost facuta doar sa poata ajunge la show. sa traiti shefu`! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
O intrebare. Poate dau cu bata in balta.
Nu merge pus alt motor pe masina? Ceva motor de broscuta de 1.3 E prea mare deranju sa adaptezi asa ceva la masina? Ca am impresia ca ar intra pe masina. |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mere si da nu de ala punem.. va avea horsy,, da in alta etapa,,, deocamdata sa vada strada e prioritar
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
deci.... promit ca data viitoare o sa fie platforma mai curata! :P
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ce aveti ma cu platforma.. :))))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
pt horica... poza ''romantica '' cu fiatu sub salcie:)))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...2&d=1145816979;
sa va aduc aminte de la ce a pornit |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
s-a vorbit in topikul asta si s-a pozat numai exteriorul
INTERIORUL ce o sa cuprinda? te bazezi pe clasic sau pe modern?ce muzica pui sau o sa vedem niste ''ecrane in tetiere'' sunt mult mai curios de interior decat de exterior ! scaune , tapiserie .. etc! in cat ajunge proiectul .. o suma .. si daca dupa ce va fi gata va fi o masina de show sau de starda ? mersi si nu ma injurati :) Felicitari Smoke ca ai avut curajul sa te apuci de asa ceva( si ia deja forma creatia) .. felicitari fiat 500 pt curaj si viziuni si investitie |
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning