Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Fiat 500 at SmokeDesign (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/16293-fiat-500-at-smokedesign.html)

Fixius 05-06-06 14:26

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
8 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by fiat500
la vopsea mai e de lucru, shi la finisaje...sigur nu ramane asha


cateva poze...

Cali...nV6 05-06-06 16:58

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
super tare ...dovada de bun gust

smoke 05-06-06 20:41

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
vine .. finisajul.. si promit participare la multe categorii.. poate ne enervam si aratam ce e ala drift :), dar. va fi gata estetic.. si inside.. si poate jos de pe platforma..

smoke 06-06-06 00:12

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
lol pt Valib... ce vazui tu pe forum era ''''sprit-chit''' ma :))), si asa cu ce vezi dupa e etapa intermediara.. o adunaram repede sa o vaza lumea la salon.. dar va iesi brici.. de nu imi inchid io firma :))))

dacia 500 lastun 06-06-06 10:58

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
orcum fain arata .... da dupa ce va fi gata complect :)

Piry 06-06-06 13:07

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
ba DACIA LASTUN tu ai mai zis asta deja de 10000 de ori AM INTELES CU TOTII CA II FAIN II TARE II TOT CE VREI TU dar mai taci maaaaaa. scrie ceva subiectiv nu te repeta cu aceasi poveste de 10 ori ca si babele din piata. deja m-am saturat. daca nu aveti ceva de spus TACETI!

valib 06-06-06 13:17

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by smoke
lol pt Valib... ce vazui tu pe forum era ''''sprit-chit''' ma :))), si asa cu ce vezi dupa e etapa intermediara.. o adunaram repede sa o vaza lumea la salon.. dar va iesi brici.. de nu imi inchid io firma :))))


stiu ca pozele de pe forum erau cu masina spritz-chituita
eu ma refeream la 4t day revenge...
ca nu mi-a placut cum ati vopsit-o
dar am fost lamurit, a fost facuta doar sa poata ajunge la show.
sa traiti shefu`!

-WLF- 06-06-06 13:32

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
O intrebare. Poate dau cu bata in balta.

Nu merge pus alt motor pe masina? Ceva motor de broscuta de 1.3
E prea mare deranju sa adaptezi asa ceva la masina? Ca am impresia ca ar intra pe masina.

smoke 06-06-06 14:21

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
mere si da nu de ala punem.. va avea horsy,, da in alta etapa,,, deocamdata sa vada strada e prioritar

hg 06-06-06 14:48

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
deci.... promit ca data viitoare o sa fie platforma mai curata! :P

smoke 06-06-06 14:51

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
ce aveti ma cu platforma.. :))))

smoke 06-06-06 15:54

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
1 Attachment(s)
pt horica... poza ''romantica '' cu fiatu sub salcie:)))

fiat500 06-06-06 16:23

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by smoke
.. si poate jos de pe platforma..

poate, adik SIGUR jos de pe platforma

fiat500 06-06-06 16:43

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...2&d=1145816979;
sa va aduc aminte de la ce a pornit

CJ-01-WOB 06-06-06 19:58

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
s-a vorbit in topikul asta si s-a pozat numai exteriorul
INTERIORUL ce o sa cuprinda?
te bazezi pe clasic sau pe modern?ce muzica pui sau o sa vedem niste ''ecrane in tetiere''
sunt mult mai curios de interior decat de exterior ! scaune , tapiserie .. etc!
in cat ajunge proiectul .. o suma ..
si daca dupa ce va fi gata va fi o masina de show sau de starda ?
mersi
si nu ma injurati :)
Felicitari Smoke ca ai avut curajul sa te apuci de asa ceva( si ia deja forma creatia) .. felicitari fiat 500 pt curaj si viziuni si investitie


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning