![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.com/NOREV-140-RENAUL...item35a77f6394
Cat m-ar costa asta ? Sau asta : http://cgi.ebay.com/IXO-RENAULT-12-G...item5ad7a5f6ee |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1 - 70$ cu totul fara absolut nici un comision;) , pentru tine.;)
2 - 44$, dar nu se merita ca e scump transportul, pe asta ti-o gasesc mai ieftina in EU.;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Am inteles.....Prima e cam mult si ma depaseste , deocamdata , asa ca ramane sa mi-o cauti pe a doua , ok ?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
OK!;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Cat ma ajung si pe mine urmatoarele machete (transport,comision,pret) ?
http://cgi.ebay.de/VW-ORIGINAL-1-18-...item35aa56b449 si asta http://cgi.ebay.de/Audi-A4-Limo-1-18...item2307fa5d5a iar asta banuiesc ca este o licitatie,incearca 13 e,daca nu vrea vreau un pret la cele de mai sus http://cgi.ebay.de/1-18-Minichamps-A...item2a08050308 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut,
cat m-ar costa astea ???{fiecare in parte te rog http://cgi.ebay.de/FIAT-Marea-Polize...item1c11306675 http://cgi.ebay.de/Decal-Satz-Polize...item335e43554b http://cgi.ebay.de/Decal-Satz-Polize...item335dcecae6 Astea cred ca-s licitatii ... http://cgi.ebay.de/CARARAMA-1-43-FOR...item1c1383656f max 8E http://cgi.ebay.de/James-Bond-Modell...item20b1895908 http://cgi.ebay.de/BMW-X6-M-X6M-2009...item53e20f4294 aici nu stiu ... max 8 e pe James Bond si max 25E pe x6 multumesc |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
2. 13E 3. 13E Pozitia 2 si 3 sunt niste decaluri atat. Si pretul scade daca te intereseaza pentru ca sunt de la acelasi vanzator. Restul le urmaresc. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
aaaa...:rolleyes2:shock::shock::shock::shock:nu am fost atent ca sunt decaluri
ma intereseaza in special x6 si cele de licitatie pe x6 pot oferi 55 E maxim cu tot cu transport si comisionul tau.[liciteaza cat crezi ca ramane si tine-ma la curent } multumesc mult |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Asta sigur este licitatie...:http://cgi.ebay.de/Maisto-1-18-Merce...eeac62,spune-i 10 euro
Daca si asta este http://cgi.ebay.de/Mercedes-Benz-SL5...c3d14b,spune-i 13 euro Si la asta http://cgi.ebay.de/Mercedes-Benz-SL-...item27b2c3e809 10 euro |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Ai vazut ca tiam scris preturile pr care le ofer,incearca cu ce ti-am zis.
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:55. |
- Copyright 2026 4Tuning