Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - inchains0 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/156295-machete-lucru-inchains0.html)

Gabi 26-03-10 12:43

Re: Machete in lucru - inchains0
 
Nu e rea ideea ta, dar pick-up-urile astea sunt construite pentru cu totul alte scopuri, si, sincer vorbind, boxe & shit pune toata lumea in orice masina.

Alegerea finala, insa, e a ta ! :wink:

inchains0 26-03-10 13:23

Re: Machete in lucru - inchains0
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 3221023)
Nu e rea ideea ta, dar pick-up-urile astea sunt construite pentru cu totul alte scopuri, si, sincer vorbind, boxe & shit pune toata lumea in orice masina.

Alegerea finala, insa, e a ta ! :wink:

da, o sa bun boxe & shit ca toata lumea, sincer, nu cred ca mi-ar placea sa aiba in bena scule, baloti de paie, marfuri sau alte chestii pt care pick-up-urile sunt construite!!!!

David 908 04-06-10 16:20

Re: Machete in lucru - inchains0
 
dak mai ai masini la care sa se deschida toate patru usile fale sa se deschida ca la................. phantom 8)

Reme 18-02-14 19:48

Re: Machete in lucru - inchains0
 
spor la modificat in continuare...

inchains0 19-02-14 10:08

Re: Machete in lucru - inchains0
 
7 Attachment(s)
Multumesc pentru redeschidere!!! :peace:

Cu parere de rau, ma uitam pe aici, la ce postasem inainte si am revazut Chevrolet-ul Silverado pe care ma apucasem sa il modific...... din pacate aceasta macheta nu mai exista, o pusesem intr-o cutie cu inca cateva machete in lucru, piese dar maicamea a facut curat si a pus-o undeva si nimeni nu o mai gaseste, tare mi-e ca e demult la gunoi :cry:. Chiar imi pare rau de modelul asta, mult timp cautasem sa il iau, unde mai pui si munca, modificarile, rotile pe care i le pregatisem, in fine, s-a dus.......

De curand m-am apucat iar de modificari, nu asa de anvergura ca inainte, dar cat de cat.........

Modificari E38 1:18
-schimbat roti
-modificat sistem prindere roti
-suspensia micsorata
-schimbat discuri frana + etriere
-modificat priinderi discuri frana + etriere


De cateva zile m-am apucat de mici modificari la o Honda Civic 1:18. Pana acum lucrarea se prezinta astfel:
-schimbat roti
-modificare sistem prindere roti
-schimbat etrieri + discuri frana
-modificare sistem prindere etrieri + discuri frana
-confectionat incinta audio diin plastic + pus mini difuzoare de casti de ureche
-statie audio in portbagaj
-autocolant folie de carbon pe stalpii usilor, grila fata, buza bara fata
-display-uri in tetiere
-confectionat pleoapa luneta
-suspensie micsorata

Reme 19-02-14 20:05

Re: Machete in lucru - inchains0
 
Bine ai revenit! Sincer imi pare rau de cele care au disparut...

Honda Civic este cea de la PaulG? Spor la modificat...

2010 19-02-14 22:01

Re: Machete in lucru - inchains0
 
Placi, placi!!!

bmwh548 19-02-14 22:04

Re: Machete in lucru - inchains0
 
Misto rau E38! Foarte bine dau jantele alea.

inchains0 20-02-14 07:01

Re: Machete in lucru - inchains0
 
Quote:

Originally Posted by Reme (Post 5667990)
.......Honda Civic este cea de la PaulG? ........

Da, acea Honda este, azi sau maine o prezint!

arctix 26-02-14 23:46

Re: Machete in lucru - inchains0
 
Hai cu Honda :D

inchains0 27-02-14 09:15

Re: Machete in lucru - inchains0
 
Vezi ca am prezentat-o deja, e pe pagina mea de machete 1:18 la posturile 242 si 246

https://forum.4tuning.ro/688-machetel...inchains0.html


All times are GMT +2. The time now is 22:19.

- Copyright 2026 4Tuning