Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DTH 27-12-09 00:25

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1.21 : a mai simtit careva cutremurul ? :|

RDss 27-12-09 00:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
imi incarc telefonul :lol:

Danutz Bratosin 27-12-09 00:28

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:27 - la ce somn imi e nici daca s-ar darama blocu n-as simti:lol::lol::lol:

morpheusmaster 27-12-09 01:06

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
2.06 WTF? Ce cutremur? :))

L4uR 27-12-09 01:29

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
2.28....stau sa caut pe otv , realitatea tv, google ...despre cutremurul Claudiei:-?

MadAboutGolf3 27-12-09 02:32

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2924824)
2.06 WTF? Ce cutremur? :))

Cutremuru de la 1:05 cv gen , cika a avut 4.2 ? :-?? nush daca TDI sau benzina ca n`au dat astia detalii

3:32 Inchid messenger
3:33 Submit reply , urmat de inchis Mozilla , urmat de shutdown , urmat de somn, nb!

mihai_bogdan 30-12-09 00:37

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:28:astept sa-mi vina somnu..da nu mai vine..:(

GJ 64 GAB 30-12-09 00:48

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:48: Mă cert cu fosta prietenă pe mess... :lol:

VaLeX 30-12-09 01:35

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 2913251)
09:19 Ma bas.

Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2924730)
1.21 : a mai simtit careva cutremurul ? :|

2.34 ...era de la dolb :lol:

DTH 30-12-09 04:00

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
5.00 : fericita ca am castigat la poker...ma pot baga la nani linistita :)))) nb , ne auzim in cateva ore ...


@valex : cum sa fie de la dolb ? :( de ce esti rau ? :D

cmdbass 30-12-09 06:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
7:00
Fac bagaju` ..ma gandesc de 3 ori daca am pus tot ce trebuie si mai mult ca sigur tot am sa uit ceva:lol:

La multi ani tuturor!:D

GJ 64 GAB 30-12-09 13:48

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:47 : Mă îmbrac că mă duc să-mi iau ţigări că am o poftă nebună! :)

mihai_bogdan 31-12-09 23:50

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:46 la multi ani !!!!!!!!!!

sandor406 01-01-10 00:14

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
01-13 BEAU SAMPANIE!;) LA MULTI ANI FRATILOR!!!!!!!!!!!!!

dolb 01-01-10 00:44

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
01:44 dupa o petarda...beau !


All times are GMT +2. The time now is 13:49.

- Copyright 2026 4Tuning