![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1.21 : a mai simtit careva cutremurul ? :|
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
imi incarc telefonul :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:27 - la ce somn imi e nici daca s-ar darama blocu n-as simti:lol::lol::lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
2.06 WTF? Ce cutremur? :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
2.28....stau sa caut pe otv , realitatea tv, google ...despre cutremurul Claudiei:-?
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
3:32 Inchid messenger 3:33 Submit reply , urmat de inchis Mozilla , urmat de shutdown , urmat de somn, nb! |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:28:astept sa-mi vina somnu..da nu mai vine..:(
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:48: Mă cert cu fosta prietenă pe mess... :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
5.00 : fericita ca am castigat la poker...ma pot baga la nani linistita :)))) nb , ne auzim in cateva ore ...
@valex : cum sa fie de la dolb ? :( de ce esti rau ? :D |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
7:00
Fac bagaju` ..ma gandesc de 3 ori daca am pus tot ce trebuie si mai mult ca sigur tot am sa uit ceva:lol: La multi ani tuturor!:D |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14:47 : Mă îmbrac că mă duc să-mi iau ţigări că am o poftă nebună! :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:46 la multi ani !!!!!!!!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
01-13 BEAU SAMPANIE!;) LA MULTI ANI FRATILOR!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
01:44 dupa o petarda...beau !
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:30. |
- Copyright 2026 4Tuning