Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi! (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/15043-vreau-modific-rm-putin-tunez-exterior-astept-idei-sfaturi.html)

edy77_driver 17-03-07 16:51

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
fratilor va anunt cu regret ca am renuntat la proiect.mai aveam interiorul sa il fac la bord si era gata.din pacate trebuie sa o schimb pentru ca vreau altceva si pentru ca sotia mea careia ai trebuie masina zi de zi nu s epoate obisnui cu ea.....chestii greu de inteles dar adevarate.poate se razgandeste si poate totusi o sa reusasca sa o conduca desi e greu de crezut.nu vreau sa o adun pachet si pe ea si pe masina de pe strada.eu deja trec la bmw ursulet si ei tre sa iau alta masina.imi pare rau de munca de un an dar asta e.

e_Max 17-03-07 18:25

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by edy77_driver (Post 803091)
fratilor va anunt cu regret ca am renuntat la proiect.mai aveam interiorul sa il fac la bord si era gata.din pacate trebuie sa o schimb pentru ca vreau altceva si pentru ca sotia mea careia ai trebuie masina zi de zi nu s epoate obisnui cu ea.....chestii greu de inteles dar adevarate.poate se razgandeste si poate totusi o sa reusasca sa o conduca desi e greu de crezut.nu vreau sa o adun pachet si pe ea si pe masina de pe strada.eu deja trec la bmw ursulet si ei tre sa iau alta masina.imi pare rau de munca de un an dar asta e.

las nui nimic macar ai incercat bv oricum

Danutz Bratosin 17-03-07 18:25

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
pacat....oricum dak o vinzi vinde-o unui pasionat de oltcituri

e_Max 17-03-07 18:28

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
danutz are drepatate daca o vinzi vindeo unui pasionat

edy77_driver 18-03-07 07:52

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
e la rubrica d evanzari si e pus si acest link catre masina mea sa se vada si ce am facut la ea.cine o aia mai are multe de luat de la mine pentu ea...inclusiv vopseaua care nu apucasem sa o dau.sper sa qo ia un pasionat.

e_Max 18-03-07 11:04

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
si noi speran ca daca nu cine stie poate ajunge la fier vechi

Ja_Rule 18-03-07 14:01

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
si uite asa ramanem mai putini cu 1 :( .. ce lume crudã ...

edy77_driver 18-03-07 17:58

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
nu va intristati inca .....exista un fir de ata de care ma agat sa nu o dau...desi ma rog sa nu apara cumparator macar in ultimele 2 sapt.dac nu o dau pana atunci la mine moare.

Spark 18-03-07 18:08

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
adik ... ce vrei sa zici prim moare la tine ? :(

Danutz Bratosin 18-03-07 18:44

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 804624)
adik ... ce vrei sa zici prim moare la tine ? :(

adik dak nu o cumpara cineva in 2 sapt o da la REMAT ceea ce nu as vrea sa se intample

Spark 18-03-07 19:04

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
nu ... sa nu o dea la remat
mai bine stai mai mult pana gasesti pe cineva care sa ti-o ia ... si dak mai ieftin .. sau ceva ....
dar sa fie pe mana cuiva ca e mai bine

e_Max 19-03-07 20:40

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
mai edy sper ca nai de gand sa o dai la remat

edy77_driver 20-03-07 06:45

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
indiferent de ce v-a urma nu voi duce o masina la remat chiar daca mi-as lua ultimul tip d ebmw.stati linistiti ca sunt certat cu rematul.

Danutz Bratosin 20-03-07 13:40

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
:lol:
Quote:

Originally Posted by edy77_driver (Post 807408)
indiferent de ce v-a urma nu voi duce o masina la remat chiar daca mi-as lua ultimul tip d ebmw.stati linistiti ca sunt certat cu rematul.

:lol: :lol: :lol: man asa e mult mai bine sper sa gasesti un pasionat dak nu macar unu care sa aiba grija de ea :D

edy77_driver 29-03-07 08:08

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
exact cum preconizam s-a intamplat...masina ramane la mine in continuare insa din pacate m-a lasat motorul...asa ca o s afac un implant de 1300 la ea.si poate rusesc sa o termins i cu vopsitul.


All times are GMT +2. The time now is 01:06.

- Copyright 2026 4Tuning