Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 10.07.2004 (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004.html)
-   -   cum a fost cursa ? cum a fost intrunirea ? poze de la ambele (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004/1500-cursa-intrunirea-poze-ambele.html)

Gabi 14-07-04 08:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZoliaT\"
singura \"problema\" de care stiu eu sa fi fost la cronometraj la aceasta etapa a fost acel fiat verde care dupa ce a abandonat cursa la prima tura a trecut prin celula de finish dupa ce un alt concurent luase startul. Acest concurent a fost oprit si retrimis la start pentru a se efectua o cronometrare corecta

Ntz, tin sa te contrazic Vali :wink: Fiatul Punto a avut problema la start deoarece Bogdan (FUG-u') a avut o ... nevoie in boschetii de pe marginea pasajului si, in loc sa ocoleasca celula de timp de la start, a trecut prin ea. Fiatul a luat startul, dar timpul deja se scurgea, apoi s-a intors la start si celula a fost restartata.

Spun asta, pentru ca eu si aicad eram masina urmatoare la start.

bogdan 14-07-04 08:44

gabi ala care a reluat startul din cauza mea era Emi cu scoda felicia

Gabi 14-07-04 08:47

Atunci e gresala mea. Sorry :oops:

bog88 16-07-04 19:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZoliaT\"
maine o sa fie facute publice rezultatele si o sa ai ocazia sa le vezi cu ochii tai

maine, de cand? :wink:

ZoliaT 19-07-04 13:02

:( :( :( asa aveam promisiunea ... inca nu sunt afisate rezultatele complete

BogdanCMS 20-07-04 14:40

Cam atat valoreaza promisiunile in ziua de azi... :x :?


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning