Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11RL - B 01 UXD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/147949-oltcit-club-11rl-01-uxd.html)

andreimorocos 26-04-10 22:42

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
ti-am oferit 2 aripi spate impecabile GRATIS se pare ca nu te-a interesat nu am stat sa te astept s-au dus la GUNOI
pacat nu credeam ca in ziua de azi trebuie sa te rogi de oameni sa le dai ceva gratis

Danutz Bratosin 26-04-10 23:16

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by andreimorocos (Post 3313437)
ti-am oferit 2 aripi spate impecabile GRATIS se pare ca nu te-a interesat nu am stat sa te astept s-au dus la GUNOI
pacat nu credeam ca in ziua de azi trebuie sa te rogi de oameni sa le dai ceva gratis

Daca le ziceai si altora...poate ca acu deja erau montate pe masina:lol:

andreimorocos 26-04-10 23:26

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
stiau mai multe persoane de acele aripi , am dat zvon dar asta este

scuze de offtopic

b01uxd 27-04-10 07:56

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
plm....am carat destule piese pt gunoiu asta cu seatu si sa le iau in brate din dr taberii pana in balta alba e oarecum greu. ms oricum de oferta ,aia e cand o sa am nevoie o sa cumpar si asa nu prea eram eu invatat cu pomeni

b01uxd 17-05-10 22:45

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
2 Attachment(s)
cutia(sau dulapu',cum zic unii)e gata...subu isi face pe deplin datoria, statia de asemenea, insa apar probleme din cauza lipsei de curent, vor fi insa remediate. momentan masina a revenit la mine la conac pt a fi pregatita de schimbarea culorii si alte "mici" detalii...ne vedem la 4tuning fever :P

B3lzh3bout 18-05-10 06:52

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Nice work man!Tot asa.:-)

julaikos 18-05-10 09:28

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
acum ca ti-ai facut damblaua cu muzica poate bagi si bani unde trebuie in masina asta :P

kos_YRC 18-05-10 09:36

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
incet incet va iesi cum trebuie sa fie si va reprezenta clubul cum trebuie!


sunt curios ce planuri ai pentru exterior! monster style8):twisted:

b01uxd 18-05-10 19:39

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by B3lzh3bout (Post 3368885)
Nice work man!Tot asa.:-)

ms de incurajari

b01uxd 18-05-10 19:42

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3369150)
acum ca ti-ai facut damblaua cu muzica poate bagi si bani unde trebuie in masina asta :P

hai man ca am evoluat cat de cat...io macar nu imi imbunatatesc masina vopsindui un capac cu sprayu sau schimbandui uleiu...ai vazut, cand fac ceva, se vede o diferenta....si treaba cu muzica ma bantuia de cand l-am cunoscut pe tibitzu:D

b01uxd 18-05-10 19:45

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by kos_YRC (Post 3369175)
incet incet va iesi cum trebuie sa fie si va reprezenta clubul cum trebuie!


sunt curios ce planuri ai pentru exterior! monster style8):twisted:

man pt exterior nu va fi cine stie ce bomba...per total aspectu ramane asemanator , numai ca finisajele vor fi finisate:D...culoarea va fi ceva special, nu stiu daca iti aduci aminte, am vb eu deja cu tine despre culoare; trebuie sa mai pun ban pe ban si sa fac bara aia spate si sa mai lucrez la cea de fata..o sa-mi bag nasu si prin interioru masinii...bani sa fie ca idei am multe

julaikos 25-08-10 13:10

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
1 Attachment(s)
Voila le cazan!
Attachment 1625252
per ansamblu a iesit altceva iar ca si calitate a vopsirii,pentru regim de amator cu pistol ieftin si compresor mic,a iesit undeva intre decent si binisor
acu sa speram ca-i sta chefu de treaba o vreme, ca sa iasa bine masina si de acum incolo :rolleyes2

George Hermenean 25-08-10 13:18

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
A iesit foarte bine:D.

b01uxd 25-08-10 15:51

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
mai vopsim si jantele si aia e...ca noutate vreau sa vand subu:
inPhase 15" 900w rms 4 ohmi cu cutia care se vede mai sus 500 ron, nu are nici macar o ora de functionare(eu am dat 550 p difuzor si 300 p cutie)

Alex_19Mig 25-08-10 16:51

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3609167)
Voila le cazan!
Attachment 1625252
per ansamblu a iesit altceva iar ca si calitate a vopsirii,pentru regim de amator cu pistol ieftin si compresor mic,a iesit undeva intre decent si binisor
acu sa speram ca-i sta chefu de treaba o vreme, ca sa iasa bine masina si de acum incolo :rolleyes2

Acum poti spune ca ai aripi spate nu plasa de tantari intarita:D:-P.


All times are GMT +2. The time now is 22:14.

- Copyright 2026 4Tuning