Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Nissan - Infiniti (https://forum.4tuning.ro/115-masina-mea-nissan-infiniti.html)
-   -   Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team (https://forum.4tuning.ro/115-masina-mea-nissan-infiniti/139661-nissan-200sx-s14-rlu-drift-team.html)

UGA 10-12-09 14:25

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
Exact asa cum iti spuneam si azi....motociclisti care au cazut sau....vor cadea..la fel si la drift...masina lovita sau care v-a fi lovita........
Bine ca esti ok si tu si...masina...se mai intampla...bine ca nu ai comis-o ca mine cu Skoda....vreau sa spun ca 1 saptamana...nu am sarit de 50km/h...si inca mai am momente cand ..i-mi revin "flasuri" in minte...
Te astept pe aici sa mai stam de vorba.....


UGA

B39738 15-12-09 17:48

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
mda.
am rezolvat cu evacuarea, pierderile de gaze dintre turbo si galerie nu mai exista...am reparat downpipe-ul care s-a rupt la accident...am pus racord flexibil si e alta treaba cu galeria

in rest, tipic romanesc, geamul nu a venit ca vezi draga dom'le am incurcat, am uitat, am omis, etc, asa ca din buna intentie a lui axela o sa ma bucur de geamul lui de pe masina de rezerva, prilej cu care vreau sa ii multumesc anticipat.

maine o vopsesc, poate pana la sfarsitul saptamanii ii pun si geamul cumva. cam asta e.

tapu 15-12-09 20:07

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
hehehe...tot la axela ajungem intr-un final :).....azi era sa imi fac si eu o bucurie pe zapada asta...

f0cs 17-12-09 18:30

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
boss, cand mai ajungi prin bacau, cauta`ma, 0729931460, poate ii facem niste poze frumoase, ca merita :)

aleks 17-12-09 18:51

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
Am īnteles că nu mai ajunge la Bacău pānă īn primăvară decāt foarte rar, dacă se potoleşte vremea şi e perfect uscat...

B39738 18-12-09 14:42

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
mai voi ce vorbiti acolo? masina e in bacau...dar nu are geam inca...si mai greu cu plecatu' de aici, decat cu venitu'

f0cs 18-12-09 16:42

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
garaj peugeot? poti pune o vorba sa facem niste poze acolo in garaj?

B39738 18-12-09 20:29

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
1 Attachment(s)
Gataaaaaa...hai axela cu geamu'!!!...

MC Mate 19-12-09 02:35

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 2903830)
Gataaaaaa...hai axela cu geamu'!!!...

:)))))))))

aleks 19-12-09 17:02

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
Ce frumoasă e aşa vopsităăăă :D
Eu mai sus glumeam pe tema venitului la Bacău, ca ai fost īntrebat dacă mai ajungi vreodată... :lol:
Just joking şef, nu te supăra :p

zN3u 22-12-09 17:54

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
Ai primit parbrizul ? Sau inca tot in asteptarea lui esti.

B39738 22-12-09 18:02

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
m-am dus eu dupa el.masina e gata. geamul se lipeste acum.

suntem back in bussiness, vopsiti, gemuiti, foliati, reparati. avem echipa. avem valoare. avem 76mm de evacuare. fara nici o scapare. baga-acum presiune mare. turbo este cel mai tare.

morpheusmaster 22-12-09 18:11

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
mare mare mirare cand Dragos se da dea' latu prin parcare!!!

dragos1989 22-12-09 22:06

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
Cu S14-le din dotare...scotand flacari p-evacuare....Speriindu-le pe domnisoare...Udandu-le intre picioare :)) Da da,RLU Drift Team face scandal fratioare :)) Vrem sa va vedem la eventuri internationale facand run-uri fenomenale!!! La anu si la mai maaareee

Red Celica 22-12-09 22:24

Re: Nissan 200SX S14 - RLU Drift Team
 
da-va-n palaria mea de poeti...:lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:42.

- Copyright 2026 4Tuning