Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

Ingerasul99 14-01-10 21:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Asta seara ne-am adunat 3-4 si ne-am dat, eu , ntz, insane si inca un baiat, poate cu timpu o facem mai des si in mai multe persoane.
Ca sa mai lungim vorba, as vrea sa va intreb adica sa prezinte pe scurt fiecare modificarile de la masina cu care concureaza . Si ca totul sa aiba un inceput zic eu primul .
Masina: mitsubisi eclipse
Tractiune: 4x4
Modificari : aerodinamica, franare, treptele de viteza , ecu si turbo , fara gume!
O folosesc pe manual!

eMH 14-01-10 21:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hai ne bagam maine seara,pe la 8...
Mai multi asa...

Eu joc cu EVO,intotdeauna... Am modificat tot ce se poate modifica la el,in afara de ECU si Turbo. Daca umblu acolo mi se pare ca are pierderi de putere si ma lasa cuplul exact cand am mai mare nevoie de el. Adica exact in mijlocul curbei...

R3chin 15-01-10 12:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
7 Attachment(s)
Cei drept ne-am adunat ... a fost o placere sa ma dau alaturi de voi
Numele este InSaNe
Sunt dinsponibil seara dupa 8...
Masinile de drift sunt
Eclipse-evo-skyline-golf4-supra

Toate au aceleasi setari -suspensile pe spate maxim....pt rotirea rapida a spatelui...fata jos...
la aerodinamica fata maxim spate minim
la roti fata full , spate minim , franele pe spate adica dreapta maxim...
turbo aveti mai jos...
treptele de viteza 1 ...jumate 2 -jumate etc...
acceleratie la maxim...

toate setate sa scoata pe stadium drift 1 peste 100.000 puncte
si Ingerasul99 vezi ca la drift si la evo si la subaru si la eclipse ruleaza doar tractiuena spate ....in free game merge 4x 4 :P


Si pentru eMH fa teste cu el... uitate in timp ce testezi masina...unde pierzi pe ce tura de exemplu...eu asa faceam.
daca nu punele toate de la 1 la 9 in linie asa " / " toate puncele maxime sa deie in linie pe cat posibil. Mie asa imi sunt toate si merg perfect.
Cu setariel al turbo si ecu din pozele de mai jos mie imi merge perfect
doar c ape langa trebuie umblat si la treptele de viteza...

eMH 15-01-10 13:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bineinteles ca la drift functioneaza si tractiunea fata. Inceaca cand joci cu cineva sa te proptesti intr-un perete si sa accelerezi. Se invart toate.

Interesante masinute. Cand ardem una mica pe Stadium Drift 2 ?

R3chin 15-01-10 17:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Sa fie cum zici tu dar mie doar rotile pe spate ma duc....si stiu ce vorbesc....pentru ca in joc merge 4 x 4....da la drift nu-mi merge...daca apesi frana de mana te duce in joc..fata da la drift nu....daca apesi frana te duce spatele si in joc si la drift...asa e la mine..paote difera....
id insane4_you daca nu-l ai...pe la ora 8...dam daca esti liber

Xtremer 15-01-10 17:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nick : Xtremer
Car : EVO
Modificari : tot...inclusiv ECU si turbo :D
se mai joaca pe hamachi? :D

R3chin 15-01-10 18:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
Un mic video
Xtremer mai nou se foloseste Plan...

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/DZwjtArtVSE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/DZwjtArtVSE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

DaViD TL 15-01-10 18:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 2980547)
Un mic video

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/DZwjtArtVSE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/DZwjtArtVSE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

frumusel ,poate o sa am onoarea sa ne dam vreodata dupa sesiune

GT'S 15-01-10 18:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
sall;)mijto supra

tot nu am apukt sa ne dam pe un drift a2;)

Ingerasul99 15-01-10 23:17

Re: NFS UG2 Drifters
 
Din cate stiu , cei care se joaca pe hamachi se joaca pe serverul facut de mine!
Cine vrea sa intre tre sa il accept eu si nu intri orisicine!

R3chin 15-01-10 23:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Si in seara asta ne-am adunat 3 si ne-am distrat putin
eMH
Dragos
Insane
Mai jos aveti un mic video cu masinile....



<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/22dXLNEFq4I&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/22dXLNEFq4I&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

GT'S 16-01-10 15:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
super tare!!! :) as vrea sa ma dau si eu q voi;)

Ingerasul99 20-01-10 11:44

Re: NFS UG2 Drifters
 
De ce nu faceti un filmulet cum facuse green?

eMH 20-01-10 22:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
La 0:25 e mult prea jmechera faza !
Cand mai facem unul? :D

green_e30 23-01-10 08:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2995731)
De ce nu faceti un filmulet cum facuse green?

Hello again!!!!
Ce fac drifterii mei?:D!!!V-am lipsit?:lol::lol:!!!Din mare pacate eu acuma numai am net prin cablu am net prin modem si pana prin vara nu voi mai putea face absolut nimic...imi pare foarte rau..daca vreti sa va fac filmulete si mai nou cu mai multe programe cu efecte speciale si nu chestiile gen windows movie maker tot ce trebuie sa faceti este sa filmati ceea ce jucati fara gadgets pe bord sa nu se vada botul masinii si absolut nimica....pentru a filma filmati cu ZD Soft....dupa aceea postati filmulete aici eu le iau si le editez si le pun cat de repede pot pe "iutub":lol:!!!
Sau daca vreti altfel avem si Yahoo!Messenger:D!!!dati un add la IDul grin_streets...vorbim acolo..!!!
Pana una alta Respect DvD si respect Ingerasull.....Best Drifters of the year 2009!!!



GRIN


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning