![]() |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
asa e cum zice iulika.....:)))
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Felicitari pentru rezultatele obtinute la Tulcea si pentru masina. E o masina care si arata ok si trage ff bine ... Incearca sa pui niste anvelope mai late totusi.
Inca o data felicitari. |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
impresionanta masina;)...totusi am 1-0;)....ma anunti cand vrei revansa:)
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Chiar l-ai batut pe bobi ? inseamna ca trage bine si masina ta ... |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
nici eu nu cred.........
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
e vb de "gti-ul" de 80 de cai ...
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
da l-a facut ce sa mai....... |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
incredibil dar adevarat!!!bobi a fost ingenuncheat....
e vb de gti-ul de 80 de cai;):),ce credeati mai nebunilor:):):)[a ajuns vb pana la buzau?] |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Bravo Taz...esti cel mai rapid dintre `melci`! :)))))))))
Iese cineva weekendul asta dc e vremea frumoasa la plimbare pe A2?:lol: |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Bine asta dc vremea e acceptabila!;) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
am dat avansul ptr veyron,si te provoc sa ne dam din mers....de la 300 la 400 km/h:) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Hai pregatirea...vine vremea buna!!! Toata iarna atzi lucrat ca nishte furnicutze...mashina mea este in aceeashi configuratzie ca anul trecut!
Trecetzi-ma la stadiul de gradinitza!!!!! :sad: |
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning