Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

Provenzano 26-10-09 12:52

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
asa e cum zice iulika.....:)))

mad max 26-10-09 20:48

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Felicitari pentru rezultatele obtinute la Tulcea si pentru masina. E o masina care si arata ok si trage ff bine ... Incearca sa pui niste anvelope mai late totusi.
Inca o data felicitari.

T@zMania 14-11-09 12:53

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
impresionanta masina;)...totusi am 1-0;)....ma anunti cand vrei revansa:)

shantzu 14-11-09 17:52

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 2806598)
impresionanta masina;)...totusi am 1-0;)....ma anunti cand vrei revansa:)

Nu cred asta :rolleyes2
Chiar l-ai batut pe bobi ? inseamna ca trage bine si masina ta ...

Provenzano 14-11-09 18:50

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
nici eu nu cred.........

dragusu 14-11-09 19:33

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
e vb de "gti-ul" de 80 de cai ...

jakal 14-11-09 20:27

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by dragusu (Post 2807742)
e vb de "gti-ul" de 80 de cai ...

la roata...:))......si vreo 1300 e kile..............:lol:

da l-a facut ce sa mai.......

T@zMania 15-11-09 14:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
incredibil dar adevarat!!!bobi a fost ingenuncheat....
e vb de gti-ul de 80 de cai;):),ce credeati mai nebunilor:):):)[a ajuns vb pana la buzau?]

jakal 15-11-09 19:30

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 2809427)
[a ajuns vb pana la buzau?]

cred ca in toata tara......

T@zMania 15-11-09 23:09

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2810473)
cred ca in toata tara......

s-ar putea sa se auda si pe la unguri in primavara:):):)

bobiMOM 17-11-09 19:33

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Bravo Taz...esti cel mai rapid dintre `melci`! :)))))))))


Iese cineva weekendul asta dc e vremea frumoasa la plimbare pe A2?:lol:

76BPR 17-11-09 22:56

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2816123)
Bravo Taz...esti cel mai rapid dintre `melci`! :)))))))))


Iese cineva weekendul asta dc e vremea frumoasa la plimbare pe A2?:lol:

daca ai mai modificat ceva ,as iesi eu cu motorul sa ne mai jucam putin

bobiMOM 17-11-09 23:00

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by 76BPR (Post 2816904)
daca ai mai modificat ceva ,as iesi eu cu motorul sa ne mai jucam putin

Nimik, aceleashi setari...incerc sa schimb cauciucurile si atunci poate plec si eu mai normal cu a 2-a....asa probail ca am sanse....ramane pt weekend cand vrei tu.....numai sa ma anuntzi cand eshti mai liber!

Bine asta dc vremea e acceptabila!;)

T@zMania 18-11-09 00:40

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2816123)
Bravo Taz...esti cel mai rapid dintre `melci`! :)))))))))

venind de la tine o iau ca pe un compliment;)
am dat avansul ptr veyron,si te provoc sa ne dam din mers....de la 300 la 400 km/h:)

bobiMOM 17-02-10 16:56

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Hai pregatirea...vine vremea buna!!! Toata iarna atzi lucrat ca nishte furnicutze...mashina mea este in aceeashi configuratzie ca anul trecut!

Trecetzi-ma la stadiul de gradinitza!!!!! :sad:


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning