Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   RS Tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/130063-rs-tuning-bucuresti.html)

madutz2006 05-07-11 15:02

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
salut !

puteti umple locul sticlei de pe pavilionul renaultului cu fibra? spune-mi te rog si cat m-ar costa....

ClaudyuNSL 05-07-11 18:36

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by madutz2006 (Post 4444936)
salut !

puteti umple locul sticlei de pe pavilionul renaultului cu fibra? spune-mi te rog si cat m-ar costa....

:lol:ce ai frate cu panoramicu nu iti mai place sa iti bata soarele in cap...sau ti sa spart

madutz2006 05-07-11 20:40

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by ClaudyuNSL (Post 4445389)
:lol:ce ai frate cu panoramicu nu iti mai place sa iti bata soarele in cap...sau ti sa spart

e spart...

Sese_RS 06-07-11 09:41

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by madutz2006 (Post 4444936)
salut !

puteti umple locul sticlei de pe pavilionul renaultului cu fibra? spune-mi te rog si cat m-ar costa....

sal. se poate face dar trebuie vazut exact life,deoarece masina asta se mai si decapoteaza si implica mai multe aspecte de loat in calcul ,det. la tel 0732566120 sese

Vlad_18RLG 06-07-11 15:40

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Salutare Sese!
Cat ma costa si pe mine sa-mi faci o capota portbagaj de america pt un BMW 730 e38, exact cum are TEA pe M5?
Mersi frumos!

Sese_RS 06-07-11 21:47

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Vlad_18RLG (Post 4447558)
Salutare Sese!
Cat ma costa si pe mine sa-mi faci o capota portbagaj de america pt un BMW 730 e38, exact cum are TEA pe M5?
Mersi frumos!

sal.VLAD, sunama si vb. k. 0732566120

xtz_06 27-07-11 16:51

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
salut
poti sa faci asa ceva si cam cat ar costa ?

B-41-G A D 28-07-11 09:01

Re: RS Tuning Bucureşti
 
http://www.tuning-in.cz/pictures/1_1172484987.jpg


ma intereseaza daca merge sa imi imbraci in fibra de carbon difuzerul de pe bara spate la fel k cel din imagine, si la ce pret ar ajunge.ms

tea_radu 29-07-11 20:33

Re: RS Tuning Bucureşti
 
6 Attachment(s)
Corvette C6 in lucru

SEBASTIAN 29-07-11 21:08

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by tea_radu (Post 4495915)
Corvette C6 in lucru

Pentru resoftare daca vrei sa pastrezi ecu de serie trebuie sa sti ca noi putem face asta.
Valabil si in cazul unui stand alone.

Sese_RS 30-07-11 11:29

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by B-41-G A D (Post 4492496)
http://www.tuning-in.cz/pictures/1_1172484987.jpg


ma intereseaza daca merge sa imi imbraci in fibra de carbon difuzerul de pe bara spate la fel k cel din imagine, si la ce pret ar ajunge.ms

sal . trebuie vazuta piesa life ptr. pret etc.
0732566120

Sese_RS 30-07-11 11:34

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by xtz_06 (Post 4491283)
salut
poti sa faci asa ceva si cam cat ar costa ?

sal. se poate face dar ce este asta suport de pus pe birou :lol:sau veri un suport personalizat ptr bordul masini tale?ca si pret 200 ron cu 3 ceasuri indiferent de pozita de amplasare dorita k.

Sese_RS 06-08-11 10:40

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
OFERTA:NISSAN SILVIA S14 BODY KIT DRIFT ,BARA FATA ,SPATE PRAGURI CAPOTA ELERON 2000 RON comanda se onoreaza in 10 zile de la cerere.

Sese_RS 07-08-11 12:19

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
usi skyline r33 ,fibra greutate 4,5kg bucata,asiguram montaj.pret 1600 ron.

adari 10-08-11 05:08

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Cat ma costa cei 2 stalpi din fata de la un Golf 4 sa ii fac din fibra de sticla cu suport pentru tweeter.

Ceva de genu:

https://img35.imageshack.us/img35/8880/05032010q.jpg


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning