Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

andreycbr 22-07-10 23:08

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3536410)
Am incercat HDR, dar n-am avut trepied la mine, si nu prea se suprapuneau pozele perfect. Si am renuntat. Data viitoare ma duc cu trepied sa fac HDR. :)
Mersi! Ma bucur ca va plac, si mie imi place foarte mult prima.

Pai si atunci cum a iesit prima asa ca nu pot sa imi dau seama? Cel putin norii...

mareo 22-07-10 23:36

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by andreycbr (Post 3536607)
Pai si atunci cum a iesit prima asa ca nu pot sa imi dau seama? Cel putin norii...

Photoshop... :rolleyes2:rolleyes2

andreycbr 23-07-10 01:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 3536684)
Photoshop... :rolleyes2:rolleyes2


Ma gandeam si eu ca in photoshop...dar cum? In fine, nu conteaza

shantzu 23-07-10 18:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 3536684)
Photoshop... :rolleyes2:rolleyes2

plus RAW :-)

Rares_CRM 24-07-10 12:38

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Golf3

BiG SmOkE 25-07-10 12:23

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3539455)
Golf3

Great pic(s):shock:!!!

mareo 26-07-10 11:48

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3539455)
Golf3

Prea putine..

Rares_CRM 26-07-10 15:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 3543211)
Prea putine..

L-am prins in parcare, am vb cu el sa iesim la o sedinta foto cand ajung acasa (Sfantu Gheorghe), ca el e de-acolo. A venit in vizita la Cluj. :) Deci, sa speram ca vor fi mai multe cat de curand :D

mareo 26-07-10 20:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Am inteles, iti urez bafta,ai ce poza,masina are foarte multe detalii interesante,trebuie sa stii sa le pui in evidenta!

Evoluzione 27-07-10 11:00

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase ultimele. Te-ai mai obisnuit cu obiectivul :)

Prima ultimului "set" ii foarte OK, insa ma intreb daca nu era mai bine sa fie capota inchisa :rolleyes2

Rares_CRM 24-08-10 14:54

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)

werwceul 24-08-10 20:37

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
unde-i locatia?

Rares_CRM 24-08-10 21:02

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by werwceul (Post 3607512)
unde-i locatia?

Langa gara CFR din Sfantu Gheorghe. :)

werwceul 24-08-10 21:04

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
trebuia sa ma fii gandit, dar am zis ca poate-i in apahida

Rares_CRM 25-08-10 11:36

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Inca una care imi place cum a iesit. :D


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning