Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   CONCURSUL CONCURSURILOR -2006 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/11435-concursul-concursurilor-2006-a.html)

Gratzian 11-01-06 02:27

stiu ca azi am promis termen limita pt anuntarea concursurilor, dar dupa atatea idei s-a conturat posibilitatea a ceva mult mai amplu decat preconizam
asa ca va mai rog de o zi pasuire ca sa le pun cap la cap sa prezentam maine chiar ...

CONCURSUL CONCURSURILOR
adica cel mai mare posibil de pana acum...
cateva surprize de proportii, ca de obicei pe 4tuning...

Manson 11-01-06 13:01

gratian asteptam cu toti sa vedem decizia aleasa de tine....si io unu cel putin sunt tare curios si ce \"surprize\" ne ai pragatit :lol: 8)

EvLSant0S 11-01-06 15:26

Eu zic sa nu ne grabim , nu are rost , eu sunt de acord ca acest concurs sa inceapa peste 2 saptamani , atata timp cat ... acest concurs va fi .... cum trebuie , so ... eu zic sa nu ne grabim , nu ne alearga .. nimeni.

Pana acum e totul super ok , DIN cate am inteles eu... vor fi asa ..

cele 3 categorii spuse de top art - incepatori , avansati , high-end. Parfum .. merge treaba cu unghiurile ...
peste astea 3 ... sa mai fie asa .. inca 3 sectiuni ..
1: Desen de mana
2: Restaurare ...
3: NOOB CLASS ... ptr incepatorii incepatoriilor ...
o masina din lateral !
Simplu !
so ...
1 concurs , 6 subconcursuri ...
1: Incepatori
2: Avansati
3: High-End
4: NooB Class
5: Restaurarea unei masini..
6: Desen de mana !

e bine asa ?

vlad_VSV 11-01-06 15:48

concurs
 
io unu is de acord cu tine :D :D plus ca ar fi mai bine ca acest concurs sa inceapa peste 2 sapt ca tot vine vacanta si avem si noi mai mult timp liber si nu ne alearga nimeni ca abia ii ianuarie mai este vreme destula ....parerea mea

GolfuletzS 11-01-06 15:55

e buna idea santose ;) frumos asa... !!! sa vedem alte pareri !

g_unit 11-01-06 15:59

:oops: :oops: :oops: :oops: SUNT D\"acord cu orice...DOAR SA INCEAPA..... :twisted: :twisted: :twisted:

TopArt 11-01-06 18:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
cele 3 categorii spuse de top art - incepatori , avansati , high-end.

daca citeai cu atentie, observai ca am stipulat si categoria \"desen de mana\" pe langa cele 3. :wink:

Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
1 concurs , 6 subconcursuri ...
1: Incepatori
2: Avansati
3: High-End
4: NooB Class
5: Restaurarea unei masini..
6: Desen de mana !

e bine asa ?

wow. 6 sectiuni... SASE ! o fi el concursul concursurilor dar tinde sa devina exagerat... o sa se piarda lumea prin lucrari, categorii, noobs, avansati si neavansati, intermediari si restauratori... eu deja aveam mustrari de constiinta propunand 4(patru), dar vad ca altii ma depasesc :wink:

sunt curios daca mai vine cineva cu inca alte 2-3 sau chiar mai multe sectiuni. de ce nu ?!? par un pic ironic, dar e prea stufoasa treaba... :roll:

EvLSant0S 11-01-06 18:55

bun , 4 e de ajuns

1 : o masina din 3 unghiuri ,ptr avansati
2: desen d mana
3: restaurare
4: noobi - o masina din lateral .


merge asa ? ca zici ca 6 sunt prea multe ..

Skillzu 11-01-06 18:58

3 sectiuni ajung...hai 4.... :roll:

g_unit 11-01-06 19:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
3 sectiuni ajung...hai 4.... :roll:



ce te bagi BEY skillozule :P :P :P long time no talk.....bai eu zic sa faceti cate vreti, dar santos no ofence ...6 ERAU PREA multe asa 4 Ok..mai merge...hai alegeti si masina..SI HAI :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

TopArt 12-01-06 07:17

discutiile avanseaza, nu are rost sa ne pripim si sa aruncam repede o solutie.

trebuie (inca o data zic) aleasa o solutie care sa implice cat mai multa lume (membrii, noi membri, participanti, etc.) - demna de \"concursul concursurilor\" dar o solutie logica, transparenta, profesionala si care sa fie determinanta pentru categoriile alese de participanti.

acest concurs trebuie privit ca o testare a \"skills\"-urilor, un concurs de indemanare, tehnica si originalitate. asa ca pregatiti-va cu toate \"armele\" din dotare (mausuri, pixuri, creioane, referinte, etc.) sa dati piept cu concurentii vostri :wink:

frozzen 12-01-06 07:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
bun , 4 e de ajuns

1 : o masina din 3 unghiuri ,ptr avansati
2: desen d mana
3: restaurare
4: noobi - o masina din lateral .


merge asa ? ca zici ca 6 sunt prea multe ..


4 categorii mi se pare fain...adica arhisuficient....

apropo sper ca 1 user poate participa la mai multe categori...cum eu as vrea sa particip la proba 1,2,3

TopArt 12-01-06 08:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"frozzen\"
apropo sper ca 1 user poate participa la mai multe categori...cum eu as vrea sa particip la proba 1,2,3

Quote:

Originally Posted by \"TopArt\"
am propus mai sus:
Quote:

Originally Posted by \"TopArt\"
cei care participa, pot participa la ce sectiuni doresc, numai sa aiba timp si sa-i duca imaginatia si mouse-ul si mana !


de cate ori tre' sa ma repet ?!?!?!? :shock:

frozzen 12-01-06 10:29

scuze da eu nu prea am timp sa citesc toate posturile...le citesc in general pe ultimele!! oricum problema de timp nu o sa fie daca ziceti ca concursul se anunta in februarie;)

EvLSant0S 12-01-06 10:48

toata lumea e de acord cu varianta asta de 4 teme ?


All times are GMT +2. The time now is 15:48.

- Copyright 2026 4Tuning