Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

Laure2fast 04-12-09 19:14

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
tare..nu stiam..

julaikos 04-12-09 19:18

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
merge usor de facut cand ai pornire pe butoane,ca nu risti sa duci cheia pana la pozitia demaror :)

robisavage 04-12-09 19:19

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
mi se impusca platina si deaia face asa ;)

Laure2fast 04-12-09 19:20

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
savaj sa imi dai vere si mie coverca ta sa vad daca io stiu sa dau :lol: :lol: :lol:

robisavage 04-12-09 19:21

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
hai nu fii, tu m-ai invatat, multumit? :rolleyes2

Gabi 04-12-09 19:21

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Ce handicapati ! :lol:

Laure2fast 04-12-09 19:23

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2862119)
hai nu fii, tu m-ai invatat, multumit? :rolleyes2

io te-am invatat intre blocuri sau in centru sa dai..nu pe aeroport
sa imi arati cum se da in centru la patinuar :lol: :lol:
sa ii cada lu gabi cafeaua centrala in cap :lol:

Gabi 04-12-09 19:35

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Pana luni, bye bye patinoar, ca inchisera astia centrul de la ora 6.

Anyway, ca sa mai spulberam offtopicul, felicitari ba, salbaticule, ca te ocupi de masina ! Sincer, credeam ca se va alege praful de ea, dar... se pare ca te-am crezut mult mai fraier decat esti :)

Laure2fast 04-12-09 19:36

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 2862177)
Pana luni, bye bye patinoar, ca inchisera astia centrul de la ora 6.

Anyway, ca sa mai spulberam offtopicul, felicitari ba, salbaticule, ca te ocupi de masina ! Sincer, credeam ca se va alege praful de ea, dar... se pare ca te-am crezut mult mai fraier decat esti :)

sa ii pupe mana aluia de se tine de capu lui..:lol:
si i-o si face

robisavage 04-12-09 19:45

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
ave Laure

revin cu vesti curand , sper ;)

hiena 12-01-10 10:26

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2862205)
ave Laure

revin cu vesti curand , sper ;)

frumoasă maşina,să ai grijă de ea, nu ca mine, că te omoară lumea :) baftă !

robisavage 12-01-10 12:18

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
1 Attachment(s)
ms hiena

a mai iesit si masina la o mica intalnire.

bobocu91 12-01-10 13:52

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
robi ce s`a intamplat cu farurile clare? :D

robisavage 12-01-10 14:00

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
inca ma rog de Dany PMD le ia din beci

ps : Dani daca vezi acest post te roooooooooog

Al3xInn0 12-01-10 15:12

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Te`au surprins paparazzi in poză :D


Oricum bafta cu masina si vezi ca ce ai tu pe masina le poti face clare :D sa razuiesti partea aia portocalie :-?? CRED .. :)


All times are GMT +2. The time now is 11:45.

- Copyright 2026 4Tuning